Klasický večerníček x moderní animáček?

radka_h
19. bře 2012

Zajímalo by mě zda Vaše dětičky koukají raději v tv na Večerníček nebo na Animáček 🙂

hasky24
19. bře 2012

Ani na jeden 😉 😉 😀 😀 nezaujalo ho to vůbec 😕

cikilik
19. bře 2012

Animáček 🙂))

mamkamarketa
19. bře 2012

sme dvojazycna rodina, syn preferuje anglictinu. takze za nas disney junior 😀

crca
19. bře 2012

Tak ono záleží co se jim pustí 😀 ,když se zapne až večerda,tak koukají na něj,ale když už je to zaplé,tak Animáček je nějak nebere,my koukáme na STV2 na Večerníček a pak hned na náš-teď co je ten ježeček u nás,tak jsou z něj paf 😀

peroli
19. bře 2012

Animáček.. Večerníček jsem už sice dlouho nepustila ale to co občas, jednou za čas dávají to je hnus velebnosti 🙄
ale teď jsem se dívala na to co budou dávat příštích pár měsíců a co ještě chystají a asi přepneme.. 😉 jestli si vzpomenu 😅 😀 nějak si pořád nemůžu zvyknout na ten čas a program (čt2)
http://www.ceskatelevize.cz/porady/0-vecernicek...
http://www.ceskatelevize.cz/porady/0-vecernicek...

marhulinka
19. bře 2012

U nás se pouští Kouzelná školka a večerníček jen některý - běžely Pohádky o mašinkách a teď jsou ježčí příběhy z přírody 😵 Z Animáčka maximálně Šmoulové,to jak kdy...

yellowbanna
19. bře 2012

Vecernicek. Je to klasika...priznam se, ze ja osobne Animacka nevidela ani jednou. Takze ani syn 😅 Po poslednim navratu z CR vyzaduje Vecernicka i tady - resime to dvd vecernickama. Ale musi byt i se znelkou - YouTube to jisti 😀

berenika39
19. bře 2012

Animáček nevím co je, Večerníčka někdy stíháme, ale spíš ne. Po šesté přijde táta z práce, brácha, nejlepší část dne, a skoro vždycky zapomeneme. Povinné 😉 je u nás jen čtení před spaním.

sarihy
20. bře 2012

Vykoupat, Večeníček, spát 🙂

mmmiska83
20. bře 2012

Animáček 🙂 a pak samozřejmě čtení pohádky...

maximka33
20. bře 2012

Animáček o víkendu ráno, jinak svoje dvd. koukal se na kouzelnou školku, když bývala v 16 hodin. ale teď je to už moc posunuté... Ale díky bohu za toho Animáčka, je prima si o víkendu přispat. ale v týdnu bych mu to nepustila, to by u tv seděl furt... je tam těch pohádek nějak moc. a on si rychle zvyká, tak by se chtěl koukat každý den.

timbouctou
20. bře 2012

nás večerníček většinou nebavil, tak jsme najeli na animáka. Po několika zlých nocích jsem mu to utla, nepouštíme například Winx, to je někdy fakt brutus. Takže nám to vychází - já Ulici, o reklamě v 19:10 koupálko a akorát stihneme Šmouly a Mrňousky 😀

kammka
20. bře 2012

naše holka je už velká, takže večeře, večerníček a pak teprve koupat a spát...blbá je ta kouzelná školka posunutá tak pozdě....ale naštěstí jsme dlouho už venku,tak to nestíháme. ale ráno je školka dobrá, malá kouká a já klimbám, nějak nemůžu jít spát moc brzo, pálí mně žáha a tak , takže chodím spát strašlivě pozdě...

dagmik
20. bře 2012

večerníček

breberka
20. bře 2012

u nás Večerníček, ale abych pravdu řekla, tak některé nové avmoderní stojí dost za prd. Zlaté večerníčky mého dětství jako Maxipes Fík, Bob a Bobek, Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Včelí medvídci a tak dál..............

hakanka
21. bře 2012

Večerníček a pak Hajaja. Animáček vadí mně, nesnáším bakugany, když je vyjímečně vidí, týden pak bojuje 😝
Akorát to vychází, Večerníček, vyčistit zuby a pak Hajaja v postýlce.

berulinka1
21. bře 2012

U nás vítězí Večerníček 🙂 ..není nad naše pěkné české pohádky 🙂 ..po Večerníčku následuje ještě čtená pohádka na dobrou noc 🙂

ined77
21. bře 2012

ahoj 🙂 ,
my to kombinujeme...večeře, koupando, večerníček, šmoulové, někdy mrňouskové a nejvyšší čas jít na kutě 😀 .
u nás je to ale hlavně o tom, že čekáme až zabere malá.... 😝
a další věc...např.pokémoni a pod.malého nebaví, což jsem ráda 😉 ...vede ferda mravenec, šmoulové a o víkendu samozřejmě mašinka tomáš, bořek stavitel a tip a tap 🙂 .

blahova_andrea
21. bře 2012

Já zastáncem animáčka moc nejsem, ale ti starší jsou na něj od maminky zvyklí, tak občas pustíme, ale spíš jen část, ne celý. Taky podle času, když to jde, trávíme čas raději jinak a nebo pustíme pohádku do telky.

brusinka.pusinka
21. bře 2012

u nás kouzelná školka, večerníček, a čtení knížek... když je večerníček na prd a nebaví buď čteme nebo si pustíme jednu pohádku z dvd a zase jen českou... momentálně ulítává na Spejblovi a Hurvínkovi 😀 Animáček nás nebere... jednak je dost dlouhý a jednak ty pohádky až na vyjímky jsou děs 😒

judit22
21. bře 2012

U nás kouzelná školka, večerníček, a pak někdy kousek šmoulů a mrňouskové. Jinak animáček nepouštíme, nelíbí se mi ty moderní pohádky typu winx, pokémoni apod.

pucik
25. bře 2012

Ahojky,my koukáme taky kouzelná školka večerníček a pak na chvíli z animáčku šmoulové a mrňouškové ty jsou báječní - i my s manžou koukáme,co zase ty malý mršky vymyslí a pokémony a jiné hnusotiny by si mohli odpustit, pak jsou ty děti zblblé a nic moc se nenaučí, a večerníčky jsem pro klasiku, co byla za nás, hodně málokterý nový večerník je hezký 🙂 😉

lucinka_jirackova
25. bře 2012

My jedině na Animáček 🙂

lucifereeek
25. bře 2012

Každé má své kouzlo, líbí se mi ale spíš klasický večerníček, v animáčku jsou některé "moderní" pohádky, které se mi vůbec nelíbí pro děti 😉

hojda
25. bře 2012

Spíš na večerníček, ale je pravda, že na některé pohádky se nedá koukat, přiběhy nemají ani hlavu, ani patu, podivné figurky 😝

marecek4
25. bře 2012

na obojí ale s výhradami-v Animáčku Šmoulíci a Mrňouskové,Tip a Tap o víkendu ještě Mašinka a Olly a ve Večerníčku podle toho co tam dávají,moderní pohádky typu Pokemon a pod.nás nebaví

petrajurinova
25. bře 2012

U nás momentálně "nefrčí" ani večerníček ani animáček - obojí nějak naše dárečky přestalo bavit. Zato se jim zalíbily francouzské animované seriály "Byl jednou jeden.....", takže každý večer pouštíme jeden díl tohodle a potom si spolu čteme pohádku na dobrou noc z knížky.

hanula11
25. bře 2012

U nás "jedou" pohádky všeobecně. Začínali jsme s Kouzelnou školkou, tam bývají pohádky hezké, pak nějaké satelitní - Dora ..., večerníček přišel na řadu až trochu později (i když malá se na pohádky v telce dovedla sousředit už jako dost malá). A Animáček - ty pohádky pro malé, Pokémony malá nemusí (a ani já), jinak ho sleduje, když jí něco říká 😉 🙂 . Funguje nám až od podzimu, to by možná koukala i dřív.
Nejvíc ale u nás vede beránek Timy, Mrňousci a Krteček, včelka Mája i Smetanovy večerníčky byly oblíbené.
Mašinku Tomáše na českých programech moc nechytáme, tu taky malá kouká a ovečku Shawn bych zapomněla.
😉 😵

monulkah
5. dub 2012

My většinou pohádky na DVD. Animáček jsme zrušili byla to hrůza Bakugani Gormiti atd. Ani Ti šmoulové nic moc. Nabo v posteli poslouchá pohádky na CD.

mates22
5. dub 2012

No my jedeme na modré vlně, tedy starší dcera, takže animáček, ale jen šmoulové: Jinak spíš klasické pohádky, i hrané, z DVD a malej miluje Tarbíky (jednou to šlo jako večerníček a nahrávali jsme a to teď vyžaduje stále dokola). Večerníček jak který, některé je baví a jiné zase ne.