Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
9. čer 2009

Beru, cvičíme následovně: leží na bříšku - levou ruku mu dám podél těla, mojí levou rukou zafixuju hlavičku na levou tvář a držím v ose těla - tedy moje ruka je přes hlavičšu, záda a loket mám na zadečku - vše v levé části a pravou ruku mu držím víc než v 90ti stupních, předloktím na podložce a tlačím bod v jamce mezi loktem a tou další kostičkou směrem k rameni... uf, to je popis.... má začít otvírat dlaň a nakročit nohou.... to cvičíme na obě strany...
ale právě si nejsem jistá tím bodem, jestli ho mačkám správně...

berunka
9. čer 2009

MIso tak to vypada ze jsme cvicily to same nebo neco podobneho.mrkni ke me do alba myslim v tom prostrednim mam z toho fotky.

anaconda
9. čer 2009

Díky za pochvaly fotek. Fotil to manžel té kamarádky a byl k mým špekům opravdu schovívavý 😉 Jen ty kozy.....
Nejdřív jsem se zhrozila, že jede s námi, protože mě napadlo, jak uhlídám Kubíkovi dudlík v puse, moje špeky a zatažené poloze a ještě kozeny v chlívkách.... 😀 😀 😀 😀 Dopadlo to ale dobře. 🙂

ještě Vám napíšu jeden paradox, kterých je můj život plný:

Ta holčina je ségra toho policejního dlstojníka, proti kterému jsem vedla svůj boj proti policejní mafii. Mají ještě bráchu, který staví barák s mojí sestřinicí a příští rok se zřejmě berou. S touto holčinou jsem navíc měla také společný termín porodu. No není to všechno krásná náhodička?? 😅

urbi
autor
9. čer 2009

Beru, jj to je přesně ono, jen my teda k tomu tlačíme ten bod u toho lokte u té skrčené ruky!

anaconda
9. čer 2009

A jak jsem zlehčovala Vaše smutky po skončení kojení - beru to zpět! Kojila jsem naposledy včera večer, od té doby ani ťuk, zkrátka Kubík nechce, takže tu sedím s lahví Chardonay a bulím, jak to tele, co hubou mele 😢 😢 😢 😢 😢

urbi
autor
9. čer 2009

ale mazec - na tu pravou stranu, kteoru má zaostalou, to jde, protože tam ty svaly nemá tak pevné, ale na té levé ho neudržim, tam tu hlavu prostě hustě zvedá a to se nedá udržet!

berunka
9. čer 2009

Miso my jsme meli tlacit na bod na rucicce mezi palcem a ukazovackem a melo to mit vysledek ze zacne pracovat raminko a zaroven bude davat nozicku do plazeni.taky u toho dle cviku hrozne rvala ale trvalo to asi 14 dni a bylo to jen lepsi a lepsi.jakmile se ty svaliky trochu rozhybou a zaktivuji bude to dobry uvidis 😉 my ho cvicily tusim 2 mesice.

urbi
autor
9. čer 2009

Beru, zvláštní, bo my tlačíme na tom lokti a výsledek to má mít ten samý 😀
řve u toho, ale vím, že ho to nebolí, bo na začátku se u toho smál, teď už tuší, co přijde a řve, ale hned ho to přejde a tlemí se... je to miláček

berunka
9. čer 2009

Peto u tebe taky konec?me se Ela prestala prisavat doslova ze dne na den ☹ ted uz jen odstrikavam a ma to na prilepsenou.ale taky mi to bylo liiitoooo 😢
Miso u nas byl vetsi problem s problemovou stranou protoze jak preferovala jednu stranu tak na tu druhou jsem ji tu hlavicku vubec nemohla otocit natoz ji tam udrzet.na pravou stranu na kterou se otacela sama to slo uplne v pohode.a do ted ma s tou jednou stranou problem,treba se pres ni nepretaci na brisko.

ma12
9. čer 2009

Ja jsem zase s flasou sampana, teda to co zbylo po utoku me drahe tchyne.

Pristi tyden tam nic nemam, nemuzu jen pondeli, to jdem plavcit, jinak by to melo byt v cajku.

Verco: co neco takovyho, co jsme meli my, hodila jsem to do alba. Nachvili 😀 , ale u me to triko melo byt "starts" a ne "begins", to jsme dostali na rozlucce. My si rikame "Pu"

kacatko03
9. čer 2009

míšo to je dobře...sprostárny vubec nevadí...už mám nějaké nápady od mm Zuzi 😀 😀 😀

urbi
autor
9. čer 2009

Peti, neřvi, takhle budeš chlastat každý den jako já a na kojení zapomeneš 😀 Fíla je teď podstatně spokojenější a já neřešim, kolik vypil, jeslti má hlad či co.... takže je to fajn! a mlíko jsem fakt neměla - od té doby, co jsem skončila, jsem odsávala jednou a to rovných 10 ml - nic tam nebyo už

urbi
autor
9. čer 2009

Veru: manželský sex je stejný jako Yetti - každý o něm mluví ale nikdo ho nikdy neviděl 😀 😀

berunka
9. čer 2009

Miso je mozny ze jsem to treba tlacila spatne 😲 Eli taky brecela jen kdyz jsem ji rvala hlavu na neoblibenou stranu ale jakmile jsem ji pustila a dala na zadicka tak byla v pohode a neplakala.

Holky tak u nas se Yetti objevuje 😎 😎 sice ted se teda Petr deli se psem o mrkev a ja se chystam do vany ale divily by jste se jaka je ve vyrivce kosa a jak se klepe 😀 😀 😀 😀

tonica
9. čer 2009

Jsem se odmlcela, neb mi manza obsadil PC. Aaaaaa, tady se zase klepou kosy...

😀

Urbiku - jsi sikula, ze takhle cvicite. Ty, Zuzka a Marta byste mely dostat metal za trpelivost. Vy se Zuzi za cviceni a Marta za kojeni. Fakt pred vama kloubou dolu. 😔

Jsem cetla, jak uz vsechny planujete druhe. Me desite a mate muj obdiv zaroven. Ja odkladam a odkladam...

berunka
9. čer 2009

ooo Tonic dekuju 😵 😵 je fakt ze ze zacatku jsme to s Eli obrecely obe,ale jsem rada,ze vysledky na sebe nenechaly dlouho cekat a buhvi jak by to dopadlo kdyby se necvicilo.ted sice obe strany nejsou vyrovnane,ale je to o mnoho lepsi nez na zacatku 🙂 hlavne uz si pri paseni koniku hraje s hrackama,predtimmela co delat aby udrzela rovne hlavicku.

berunka
10. čer 2009

ahooojkyyy tak vcera posledni a dneska prvni? 😀 jakpak se spinkalo lednacci? u nas noc sila,nejdriv mela Ela vecer hodinu hysterak pak se dorazila 40 odstrikanyho mlika a v pul 12 byla vzhuru znova a hysterak se opakoval ☹ pak teda spala do sedmi tak snad uz to bude dneska v pohode.

ma12
10. čer 2009

Dobre ranko, i ja se hlasim ne po prilis vydarene noci. Divam se ven a tedanic moc pocasko.
Az Ana usne, tak jdu dospat taky. Co pak ta nase prochazka?
Tonico: predstava druheho porodu me desi, jenze predstava, ze jdu do prace na rok a pak zustanu doma zase tri roky se mi fakt nezamlouva. To radsi vezmu jednim vrzem. A jak rekl mm, nechcem zit 10 let mezi plnama 😀 . Ted teda zacal o tretim diteti.

berunka
10. čer 2009

Marti rikaly jsme si vcera se Sluninkou ze kdyz je Anicka ok ze by se mohl uskutecnit ten vylet k nam do Nera 😉 ze by jsme zustaly u toho prvotniho planu.a copak se delo u vas v noci?taky se nechtelo spinkat?asi nejaky erupce na mesici coz 😀 😀

ma12
10. čer 2009

Zuzi: klido. Jsem pro puvodni plan. Jestli teda nebude prset 😒
Anicka vstavala ve tri a v pul sesty

berunka
10. čer 2009

taky pekny.my jsme vecer dali kasi tak mozna ji proste ty kasicky jeste nesedi nebo co protoze se po ni kroutila a brecela asi hodinu a pak se vzbudila pred tou pulnoci vypila 100 mlika a byl skoro hodinu rev tak pak jeste docucla 20 co mela zbytek v lahvi a pak usnula.ale mezitim se jeste stacila zblindit ze jsem ji musela prevliknout. 😒

sluninka
10. čer 2009

dobré ráno, tak my vstávaly o půlnoci a v 5 úpplně... v v 7 jsme si šly znovu lehnout...jsem zase jak na drogách upl.ně mimo 😀

co se teda dneska děje?? 😵

sluninka
10. čer 2009

jinak Pha.východ hlásí skoromodro 😀
ráno mi sluníčko vypálilo oči, když jsem otevřela dveře na chodbu..tak jsem poloslepá 😀 😀 😀

bože já jsem zase vtipná 🙄

😀 😀

urbi
autor
10. čer 2009

ahoj holky, ach jo.... Fíla je nemocnej, mě klepne - za dva dny jedeme na dovču a on chytne své první nachlazení ... má celou pusu bílou i jazyk, mluví jak puberťák... mutuju chudinka, ani řvát u cvičení nemůže... z nosu mu lítaj nudle...
dneska jdeme na ÚTZ hlavičky, tak mi ho tam primář i poslechne... to je fakt v pytli

berunka
10. čer 2009

u nas je polojasno ale vypada to ze se to spis vybira takze to snad bude ok a Veruska priveze s sebou slunicko z vychodu 😀 😀

urbi
autor
10. čer 2009

užijte si to holky!

sluninka
10. čer 2009

urbi...jééé, tak to je mi Fildy líto ☹ to je tim debilním počasím...snad ho to brzy přejde abyste si dovču užili a Fíla nebyl moc ukňouranej a líbilo se mu tam taky 😵 😵 😵

beru...mě v cestě nic nebrání, já jedu určo
tak snad se Martinka s Jájou ozvou a pojedou taky ☹

to na začátku vypadalo tak pěkněěě a nějak se nám to hroutí

berunka
10. čer 2009

jinak jsem koukala na teplomer a je tu 21 stupnu,polozatazeno sice je ale snad se nerozprsi 😉 takze holky v kolik mam cekat pred barakem 😀 😀 😀 😉

sluninka
10. čer 2009

asi ještě spí..nebo spíš už zase..tak počkáme,počkáme 🙂

berunka
10. čer 2009

Miso chudinka malej ☹ tak to s nim ale ted necvic,ono se to nezblazni tech par dni.me taky sestricka rikala ze kdyz se Eli nebude citit tak cvicit nemame.moc drzime palce aby se z toho brzo dostal.ja taky cekam kdy neco chytime.pry jak se prestane kojit tak je to jak na bezicim pasu 😠