Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
26. čer 2009

Včera jsem koupila 4 hamburgry a 2 litry coly a strašně se těšila, jak si to pěkně zpapkám k snídani (né všechno, samozřejmě). Hamburgry sežraný a cola vypitá, tak jsem vletěla do ložnice a Jirana zeštěkala, že se chudák krčil pod peřinou, jak nevěděl, která bije!

Má to za všechny ty naše nepovedený přítele a manželi! 😉

petruna26
26. čer 2009

Ilon, taky ti rádi přispějeme na cestu, jen jsem nevěděla, kam to poslat a ty převody i chvilku trvaj, takže by to nebylo okamžitý řešení 😢 , nemůžeš si od někoho půjčit, že bysme to poslali k Neli, jak píše Peťa a ty bys to z toho pak vrátila?

A myslím, že týden u Nelinkovic by ti zvedl náladu, určitě byste to probraly, přišla bys na jiné myšlenky a mohla bys i v klidu řešit nějakou tu pomoc od "centra".. Dej vědět, pomůžem rádi.

petruna26
26. čer 2009

Anac, chudák Jiránek 🙂

ma12
26. čer 2009

Ilon: vzatl ti kreditku? Tak to je ta posledni kapka. Holka podivej se na to z nadhledu, kdyby to, co se deje tobe, se stalo tvy kamaradce. Mozna bys to videla bez ruzovych bryli.
Ja ti velmi rada taky poslu penizky, jen opravdu nevim. kam. Kdyz ti Neli nabizi nocleh, vyuzila bych ho. Aspon by si hosanek uvedomil, ze mu taky muzes plachnout. Mysli si, ze kdyz jses na nem zavisla, tak budes hubu a krok.

Jinak muj idol bozsky Michael,ktery me provazel celym dospivanim zemrel na zastavu srdce. 😢

ma12
26. čer 2009

Anac: ty sis do lednicky nedala napis na ty hamburgery M jako moje?

petruna26
26. čer 2009

Ma, taky mi to mm hlásil hned co jsem vylezla z postele... Bohužel si myslím, že v jeho případě si tu kosatou přivolal ☹ Nicméně jsem ho taky milovala..
Ale musím říct, že zatím mě to nerozbrečelo, ořvu to až při zprávách, tam to bude živější..

ma12
26. čer 2009

Petru: ja z toho mela zatim jen husinu, taky to orvu. A na jeho pocest si dneska pustim svoje nejoblibenejsi.

urbi
autor
26. čer 2009

tak já to teda neořvu, jako muzikant ok, ale jinak mi vadil.... a prý se nějak přecpával práškama..

hanka128
26. čer 2009

chjo to je teda počtení 😔 ilon ani nevím co napsat......bych se jenom opakovala...moc na tebe myslím ať to všechno zvládneš, jsi silná holka a děti tě milují a potřebují...žádný chlap tohle nenahradí...a být s ním jen kvůli jistotě-děti to poznají, že se trápíš a budou trpět ještě víc....

já tohle nepoznala a doufám že nepoznám....mám jen zkušenost se svým drahým bratrem,který díky své závisloti na matech málem rozložil celou naší rodinu....fyzicky nám neublížil,ale psychika všech šla do háje...sebevědomí na bodě nula...takže zůstavat s ním,budeš se cítit čím dál více hůře...a takovýhle lidi tohle umějí moc dobře využívat...

anaconda
26. čer 2009

Jacksona milovala ségra, ale v pubertě, tak si myslím, že už to s ním nyní nezatřese 😀

Holky,
máte některá na Ilonku monil, aby jsme měly přehled, kde je a jak se má?? Bojím se, aby jí ráno ten její blb ještě nalitej něco neudělal, když uvidí, že se balí. 😒

anaconda
26. čer 2009

...mobil..... 😅

petruna26
26. čer 2009

Aac, já ne ☹ , ale myslím, že někomu pssala, když byli s Janinkou v nemocnici..

hanka128
26. čer 2009

tak majkl mě teda nikdy neoslovil 😝 pardon 😉 já jsem spíše na tu tvrdší mjusik 😎 ale včera jsem málem plakala bo hráli v praze DM 😵 😵 😵

a rybáři...táta je rybář...jeden čas měl lístek táta,máma i brácha 😝 mno teď už naštěstí je rozumný a na ryby ho v 5 ráno už nikdo nedostane. ale maruška už má slíbeno,že dostane ten nejmenší prut co existuje a budou chodit spolu 😀

petruna26
26. čer 2009

Jinak Adéla dneska od probuzení loví bobříka protivnosti 😖, je ospalá, ale spát nechce... Tak jsem ji šoupla do ložnice, snad to zalomí, zatím se jen vzteká..

bila.pani
26. čer 2009

Ahoj,
tak mm odešel k rodičům a já jsem doma..
Ráno jsem dobalovala věci Janince,vzbudil se a začalo to - omluvy,prosby,že byl nalitej,nevěděl co mluví,dělá..
Něco se zkrátka zpátky vzít nedá

Holky moje,já vám za všechno moc a moc děkuji.Bez vás,bez vaší podpory a milých slov bych se už asi zbláznila.

Nelinko,tobě obzvlášť velký dík za podanou pomocnou ruku,a před TM smekám

Anac - tvoje slova mně znovu rozplakala,jsi moc hodná

Míšo,odkaz určitě prozkoumám,děkuju!

pismenko
26. čer 2009

Ahoj holky, jdu jenom mrknout co Ilča 😖 😖 a vidím, že nic moc.Jedem s malou k babi, tak tady nebudu.Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale věřím, že Ilonka je statečná chytrá holka a ten její blb dostane za vyučenou 😠 😠 Ta kreditka je poslední kapka a jestli je totál bez peněz a nenechal ji nic, tak je to fakt kretén.Nejsmutnější je to, že si asi neuvědomuje, že nejhůř na tom budou vlsatně jeho děti ☹ ☹ takže kdyby byla nějáká sbírka, taky bych něco poslala, nemůžu moc, protože máme velkou hypo, ale aspoň na plenky určitě 😉 😉

Všem přeju pěkný den a večer mrknu, jak se to vyvinulo.

KRÁLI SBOHEM 😢 😢

petruna26
26. čer 2009

Jo, Marti, mám tu dvě DVD, výběr těch nej... Tak si uděláme s Adélkou dýzu - teda teď spí - konečně, tak třeba odpoledne.. 🙂

Ilon, dej vědět, jak to s váma vypadá, budem držet palce, aby tvé rozhodnutí, ať bude jakékoliv, vedlo k tomu, abys byla ty i dětičky šťastné... Kdybys cokoli potřebovala, napiš, jo? 🙂

bila.pani
26. čer 2009

Petru - určitě ano,děkuju

berunka
26. čer 2009

Ilonko my jsme na tom s penizkama asi podobne jako pismenko ale taky bych Ti urcite neco poslala.kazda korunka se hodi a vim,ze zrovna ty bys pro nas udelala to same kdybys mohla 😉 to je to nejmensi co pro tebe muzeme udelat.

kacatko03
26. čer 2009

čus baby...tak se dneska ještě párkrát objevim a navečer rozloučim....

ty vogo..umřel Michael Jackson 😕

nelinkav
26. čer 2009

Ahoj holky, mládě si po očku stříhlo 12h spánku, tak se batolíme ven až teď... A jsem zpomalená stejně jak mládě, bo mi ráno došlo, že jsem od včera neměla v ruce svůj mobil. Tak jsem ho valila hledat, našla jsem ho v autě, v přebalovací tašce a ještě bonusově s vyplým zvoněním 😅 😠 Dva zmeškané hovory, tak mě hned polilo horko, že jsem Ilči nabídla pomoc a pak jí nezvedám telefon. Zvlášť, když se mi ukázalo cizí číslo. No, za pár sekund mi došlo, že je to číslo mýho firemního mobilu, kterým jsem se prozváněla, abych ho našla... Prostě pako, Ilčo, přijeď, se mnou se nudit nebudeš 😀

Jinak pokud chcete Iloně poslat nějaký peníze, tak se klidně můžem domluvit, že na náš účet, ale to jedině za předpokladu, že by Ilča přijela k nám, že. Btw. já bych neměla problém ti tady do začátku dát nějakou hotovost, tak se neboj 😉 A jak tu někdo poznamenal, kdybych ti to nechtěla nabízet, tak nenabízím, tak neřeš, jestli to je nebo není divný. Kdo by si měl pomáhat, když ne maminy mezi sebou????
Ještě k tomu účtu - já si ho nezařizovala, tak nevím, jak dlouho to trvá, ale kdyby Ilča teď skočila třeba do spořky a účet si založila, tak na něj ty prašule nemůžem poslat třeba už odpoledne? Já mám ČS a z té si myslím, že by to tam odešlo ještě dnes. A bylo by to lepší pro případ, že by k nám nechtěla a vůbec, že by byla samostatnější. A rovnou by sis mohla podat žádost na sociálku, ať ti tam chodí mateřská. Mě to tak paní začla posílat na účet jen na základě faxu s podpisem a okopírovanou občankou, tak bysme to tu mohly spáchat, fax je.
Ilčo, tak se rozhodni a dej vědět, opravdu jsi tu vítaná! Prostě by to byl takovej mini zato delší srazík 😉 A vůbec, budeš první ledňačka, co uvidí toho bájnýho pošuka, tedy mě, na živo 😀 Kočko, dej vědět, hlavu ti tu nikdo neutrhne.

ma12
26. čer 2009

Ja mam taky sporku, takze by to bylo bleskove. Ilco, to je hodne dobrej napad.

petruna26
26. čer 2009

nejlevnější účet je v mBank, (nechci propagovat, používám ho jako soukromý), ale nezaložej ho hned a jde ovládat jen přes net.. ale je to bez poplatků za platby i za vedení účtu - vyřízení trvá cca týden..

anaconda
26. čer 2009

Ilčo,
to jsem ale jeliman! Rozhodně jsem Tě nechtěla znovu rozplakat! 🙂

A zeptám se - manža jako vyklidil pole nebo si šel jen k rodičům léčit kocovinu s tím, aby se vyhnul svému černému svědomí při pohledu na Tvůj zbědovaný stav?? 😠

kacatko03
26. čer 2009

ty jo co to tu čtu.....Ilčo.... 🤐 🤐 🤐 posílám pusy a drž se. kdybych mohla taky pomoc tak řekni...ale ted tu týden nebudu.

neli nebo Il: kdyby se to dneska stihlo tak mi hodně č.ú do IP 😉

cline
26. čer 2009

Ahojky, teda Ilčo, to se vážně nedá už ani komentovat. Samozřejmě pokud budeš cokoliv potřebovat, stačí říct, úpřipojím se k ostatním. Psychickou podporu ti mohu poslat jen na dálku. Ale 8. července jedeme do Brna na přehradu na nějakou akci, tak pokud bys mohla určitě se můžeme sejít. Moc na tebe myslím, aby všechno dobře dopadlo, ať už to bude jakkoliv.

ma12
26. čer 2009

PEtru: mbank neni hned jo? Ja myslela ze jo 😕

bila.pani
26. čer 2009

Hoky zlatý..Já vím,že se už opakuju,ale ještě jednou všem mooooooooo děkuju!!!Jste strašně hodní.
Co se týče penízek - vážím si vašich nabídek,ale bylo by mi hloupé něco takového přijmout.avíc na úkor vašich drobečků.Já ještě nějaké penízky mám,děti mají co papat,plenky mám taky a snad mm brzy dojde,že mě tu s dětma nemůže nechat bez prostředků.
Už mi dvakrát volal a omlouval se..Já nevím..Bojím se,že když zase odpustím,pár dnů to bude dobrý,ale pak opět nastane zvrat..Za druhé nechci dětem rozbít rodinu..

Dodělám oběd,a půjdeme na procházku do lesa..Musím si pročistit hlavu

petruna26
26. čer 2009

Ilon, ty fakt nemáš nikoho, s kým by sis mohla popovídat? Já si fakt myslím, že třeba babička, pokud není úplně konzervativní, by na to mohla mít rozumnej názor, ony jsou ty babičky takový rozumný. Někoho, kdo by s tebou probral všechno, je mi líto, že všechny bydlíme tak daleko ☹

petruna26
26. čer 2009

jo, Marti, oni ti musí poslat poštou smlouvy k podpisu, pak teprv ten účet otevřou.. Když pak chceš další účet, už to jde po netu (mám 4 - jsou tam celkem dobrý spořící, tak si ukládám na daně ap.)