Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
4. črc 2009

Petru: jsem pro. Protoze ja proste nemluvim, i kdyz on se snazi panacek. Ale nema mi rikat, ze se o Anicku nestaram, ze 😔 a to me jeste nekolikrat poslal do urcitych mist, kam jsem ho teda poslala taky. Celej den rikal, jak pujdem na vylet, no tak jsem v pet sla na hodku a pul sama.

jajinka27
4. črc 2009

jejda holky, co to těm vašim přelítlo přes nos???

nakopnout je co??? 😠

mě teda manža vstal v 7:30 a já spala do 9 😀 a celej den v pohodě

anaconda
4. črc 2009

Jiran už taky dolejzá. Prej je vyšťavenej z té daleké cesty. Aby se neposral, protože já jsem kolikrát taky pěkně vyšťavená, a to nemusím nikam cestovat. Jenže péče o dítě, domácnost, zahradu a psa, přeci není žádná práce, že? 😝

jajinka27
4. črc 2009

anac...ne ne ty jsi přeci na dovče neee

anaconda
4. črc 2009

že by, Jaji?? 😅

A ve finále se mě zeptal, jestli mám vaříno.........Mu asi uvařim nejaký muchomůrky, jelimanovi 😠

jajinka27
4. črc 2009

Prodám tchýni s tchánem. Zn: rychle a ještě vám zaplatím 😝 😝 😝

urbi
autor
4. črc 2009

Jaji 😀 to mi připomnělo inzerát, který visel v Kauflandu: vyměním tchýni za pytel brambor, značka: zbytek doplatím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jako vážně to tam viselo mezi těma ostatníma inzerátama a já si tam regurelně učůrla 😀

jajinka27
4. črc 2009

ha můj člověk, no pytel brambor beru , nebo balík vod, to je fuk 😀

urbi
autor
4. črc 2009

hm... Titanic.... ach jo... to zase budu řvát ještě ráno 😀

jajinka27
4. črc 2009

aaa Verča už je doma 😀

urbi
autor
4. črc 2009

fakt? že by icq?

jajinka27
4. črc 2009

taky ale napsala do jiné diskuze, jsem FBI 😀

ma12
4. črc 2009

Tak ten muj se prozmenu urazil, ze s nim nemluvim. Tak jsem si dala 2 panaky a je to 😝

nelinkav
4. črc 2009

Ahojte, dneska se nepřidám do klubu naštvaných manželek - mm byl dneska za vyloženě rodinnej typ, takže fajn. Zato tady musím vypustit páru a zanadávat na ten náš dobytek 😠 .
Nikdy jsem nebyla zdatná pěstitelka, nicméně to, co jsem zasadila nějak rostlo. Dneska už jsem se ale vytočila do vrtule, bo jeden keřík zašel,protože ho pes počůral a naši dva kocouři ohlodali ten keřík, kterej zas prvně pes sežral, tak jsem ho musela sadit znovu. Včera na něj koukám, a je ohlodanej zas, ale tak jinak, jemněni. Bohužel z něj zbyly asi čtyři větvičky, ve kterých ti dva raraši váleli sudy a vzájemně se pošťuchovali. K tomu ti dva spali ve dvou truhlících, takže polámali afrikány. Rostlinky v dalším truhlíku polámali asi jen tak pro formu. Když mm pustil psa, tak na něj hledím a on najednou čůrá do dalšího (4.) tuhlíku, což ještě nikdy neudělal. tak jsem po něm vystartovala a všimla si, že je v něm od koček naloženo... 😠 Tak jsem je seřvala všechny. Bylo mě to ale houbelec platný, večer jsem další kočičí bombu našla v ktětináči s fuchsií 😝 Aby toho nebylo málo, tak v jiným (6.truhlíku) se soplil slimák a snažil se to ožrat. Chtěla jsem na něj použít doporučenou fintu, ale nemohla jsem si vzpomenout, jestli se ta potvora musí zasypat solí nebo pepřem, tak jsem na něj vzala obojí. Chudák to schytal za všechnu havěť, co mi dnes lezla na nervy, páč mšice, který se pustily do 6 truhlíků s milionkvětem, přežiliy bo mi ta ..... tchyně nevrátila postřik, kterej si ráčila v pondělí půjčit 😠 😠 😠 Nebylo mi v bytě líp??? Aspoň jsem neměla depku z toho, že jsem při sekání trávy ublížila neznámé žabičce 😒 😔

Marti, pevné nervy, chlapský krámy taky dobře znám 😝

Anac, no, totéž... 😅

Verču vítám z dovči, jestli se tu ukáže 😉

kacatko03
4. črc 2009

Ahoooj, jsme zpět, dneska jsme dorazili okolo 8 večer......Díkes za přivítání Neli 😉 jsem na skok.....stahuju fotky na rajče.....tak co tu nového? 😉 co prcci?

kacatko03
4. črc 2009

zbytek fotek http://rejli.rajce.net/Italie_2009

tady už nikdo?????? 😕 nebo jede icq?

jajinka27
4. črc 2009

ahoj Veruuu, díky za zprávy sms 🙂) ICQ to je cooo??? ne ne dneska je tu mrtvolno 😉

bila.pani
5. črc 2009

Dobré nedělní ráno

Marti,to je mi líto.. ☹ Snad už je to s TM lepší a pokud ne,přeji ti pevné nervy.Ono bude líp.Ti chlapi jsou někdy holt jelimani 😠

Verunko - vítej doma 😵

Míšo - super inzerát 😀 😀 😀

Nelinko - ..ale v domečku je přece jenom líp,i přes veškerkou havěť 😉

koalice
5. črc 2009

Dobre rano,Kacatko vitej.Tak my se museli neplanovane vratit z tech hodu uz na noc.Volali tchanovci, pak kamos, ze DC schytal privalak, bylo to ve zpravach.Manzel uz radne nachmelen, takze jsem tech 120 km musela odridit ja, byly dve velke objizdky a malej vrestel celou cestu.Kazdopadne dum stoji, jen mame misto potoka malou ricku.Dnes se pro zmenu vracime zpet....

koalice
5. črc 2009

Jo a to me muz jeste tepal, ze po mokre dalnici jedu jen 110, jsou to zlaticka...

ma12
5. črc 2009

Koal: jsem si na tebe vzpomnela, jestli je vse OK.

U nas stale stav nezmenen 😒

kacatko03
5. črc 2009

Ahoj holky,

Jaji: no ti povím to byl mazeč, hotová přehlídka PP 😀
Marti: co se děje s mm??? 😕
Ilčo: a co u vás?

ma12
5. črc 2009

Verco: zlobi, vcera me docela dost urazil, tak nemluvim. Dneska slapal schvalne do vytrenyho, takze jsem to delala znova. Rekl mi, ze jsem sobec...tak to nebudu mluvit jeste hoooodne dlouho. Chtela jsem jet k nasim, nepusti me, jen bez Anicky. Grrrrr. Tak mam v planu jit na cely odpoledne ven.

kacatko03
5. črc 2009

Marti: ach jo to je hrozné :( jak že tě nepustí? ☹

trochu jsem zpětně dočetla....koukám že máte skoro všichni novou fotku v pase, Jaji je ostříháná, marti měla výtání občánků 🙂

kalian
5. črc 2009

Dobré ránko! U nás se ještě chrní, aby taky ne, když usnula v půl dvanáctý 🙄 A to byla vzhůru celý den, usnula jen hodku dopol a půl hodiny odpoledne. Ráno v pět krásně sprchlo, takže teď je venku výborný vzduch 😵

Marti, co to ctu?? To je chování jak od malého dítěte a ne dospělého chlapa 😠 A že tě nepustí k rodičům??? Jen bez Aničky????? Ji bude celý den hlídat, ne?! Týjo, no to bych mu dala čočkovku!!

Veru, zkoukla jsem fotky z dovči - super - a teda vypadáš tam jak ségra od kluků a ne jejich máma 😀 A tchánovci vypadají sympaticky.

Neli - nechceš vydat knížku povídek? Páč ty tvoje příběhy jsou opravdu nesmírně čtivé a zábavné. Anac by se třeba mohla přidat se story o paní tchýni.

Ili, a co tvůj muž? Už seká latinu?

ma12
5. črc 2009

Kato: at si prej jedu, ale bez Anicky. Ach jo, kdyby bylo nejaky rychly rozvodovy rizeni, tak o nej normalne pozadam.
Holky ja vubec nevim, jestli do toho eshopu mam jit, kdyz mam od mm podporu jak stehno 😔

ma12
5. črc 2009

Holky nerika vam neco soubor s priponou XML?

kacatko03
5. črc 2009

Marti: a potřebuješ jeho podporu? mu ukaž že to jde i bez něj, jako že se dokážeš postarat o sebe a Ani. Třeba bude koukat jak puk a nebude tě urážet bo to prostě sama dokážeš???? podporu máš tady od nás všech přeciii 😉 🤐

Kal: když sem si kupovala tady plavky na Flóře tak paní prodavačka říkala jaké mám malé sourozence 😀 😀 😀 ale já za ně bojovala že jsou míííí 😀 😀 ...akorát mám ted nějaké období kdy mi jdou kila hodně dolu. i přes hromadu jídla mám už 50kg (tím pádem málo síly, bolí mě klouby atd. ☹ ) a s tchánovcema nemám žádný problém, jsou super, akorát děda neumí prohrávat (na golfu jsem potichu měla záchvaty smíchu tak se vztekal ž to hrát nebude když mu to nešlo 😀 😀 😀

ma12
5. črc 2009

Ja vim, ze to dokazu, nejsem zadny becko, ze. Ale bude to dost narocny, kdyz vim, ze on vyzaduje manzelka servis

Verco: ja ti par kil dam

cline
5. črc 2009

marti na xml už někdo nadával, je to není to z open office?
JO jinka zdravím všechny hlavně dovolenkáře.