Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
10. srp 2009

teda tady to jede... 😒
tak se musíme taky pochlubit, Adéla se taky plazí... kvůli hračkám ap. moc ochotná není, ale kvůli jídlu se vydala na cestu přes půl postele, tedy cca metr 😀 😝 😀

sonisek
10. srp 2009

Ahojky holky,
tak se jdu zase podívat 🙂 Jsme už konečně zase doma, ale v pátek večer nebo v sobotu ráno zase jedem pryč a budu s malým u našich, až asi do 24.8., takže máme rozlítáno...jen to balení a vybalování....jsem spoustu věcí ani radši nevybalila 😀
Ten odkaz na říkanky je super, asi se začnu učit 😀
Ilčo, my máme velkou autosedajdu, ale ještě v ní malej nejezdí...asi až bude úplně sám sedět, tak ji vyměníme...

anaconda
10. srp 2009

Dobré poledne, ledňáčci.

Tak Kubajs už má zuba venku, dokonce i leze. V sobotu na sebe převrhl dosti vzrostlý kaktus sukulent + převislou kytku, která trůnila na římse krbu a rostla směrem k tomu kaktusu. Keramický květináč těsně minul Kubíkovu hlavu, ale kaktus mu popíchal půlku obličeje. Řičel jak bejk, ale už je v pohodě. Dneska na sebe strhl opět kaktus sukulent, ale zase jiný a přestál to bez úhony.
Je to fakt rychlík...... 😅

kacatko03
10. srp 2009

anac: ty jo...malej se teda rozjel....a vítek do klubu stržených kytek 😉 tak nahod foto jak malej leze 😉 u nás lezem jen my, Toba je lenoch, kolena používá jen když spinká na břiše s vystrčeným zadkem.

hanka128
10. srp 2009

tak fotky budou až dneska večer-včera totiž ještě dojely kamarádky z mediny+jedno miminko-takže jsme tu měli veselo 😵
jinak jsem hlava dubová-si nechám klíče v kočárku ve sklepě...načež mi tady dneska zvoní pošťák s velkým balíkem.maru vzbuzená a já lítám a hledám...no musela jsem na něj zavolat,že se opravdu z bytu teď nedostanu 😠

petkakrutik
10. srp 2009

ahojky 🙂

Peti, no téééééééééda 😅 😅

Před 15 min. mi přišel balík z hami, ještě nevím, co poslali, jak nakojím dítěto, mrknu 😉 😉

Hani, taky dobré... Já jsem se naučila nechávat klíče v tašce od kočáru, ab\ch je nezapomněla, když jdu ven a MM je v práci. A už se mi taky stalo, že jsme někam jelui, mm sebral tašku a já jsem musela za ním do auta pro klíče a vracet se zamknout 😅

febris
10. srp 2009

an tak to je vtipny 😀
urbi krasny fotky
danielek ma dnes spavou nemoc spal od 21.15 do 10h s kojenim v 5 a v 8, pak zas usnul pred 11h, zaspal kojo v 11 a probudil se ve 13.30 😕 😕 😕 jsem ho chodila kontrolovat jestli dejcha 😅

pak mel asi dostatecne hlad takze snedl pulku lahvicky prikrmu a otviral pusu!!! 😀 😝

berunka
10. srp 2009

ahoj maminy,tak jsme byly dnes na kontrole.Eliska ma 67cm a 7,65kg 🙂 mame uz davat jogurt s ovocem a lepek.ten uz davame takze ted jeste zacneme s jogurtikem.dostala pochvalu ze dela vse tak jak na 8mesic delat ma tak jsem rada.

kacatko03
10. srp 2009

Feb: u nás malej taky spal 4 hodiny po sváče, pak měl taky hlad a snědl celou 200g těstovin

Zuzi: tak gratulka, a šikula že je šikula 😀 já taky už jogurt dávám ale malej po něm bleje. 😕

febris
10. srp 2009

na kolenaaaaa 😀 konecne 😵

berunka
10. srp 2009

Veru a jaky jogurt davas?ja jsem si rikala ze zacnu tim ze ji koupit sklenicku ovoce s jogurtem 😉 no dneska malou doktorka pritahovala za rucicky do sedu a konecne ji nepadala hlavicka.tak jsem rada 🙂

kacatko03
10. srp 2009

feb: coo? jako že už taky péruje?

Zuzi: já jsme koupila takovej ten od nesttlé...bílej a bílej bánánovej....ale chci zkusit i takový ty klasický český hutný bílý jogurty tak uvidím.

febris
10. srp 2009

kac ano dnes to poprve zacal zkouset, zatim na nich moc dlouho nevydrzi ale uz na to prisel ;) asi mu doslo ze valet sudy nemuze vecne ze musi zacit trenovat novy styl premistovani 😀

jajinka27
10. srp 2009

kuk,
zdravim z dovci,je tu krasne.Tom už má čtvrtý zub venku, hurááá.Péruje na kolínkách o 106 a snaží se lézt.Snad se máte fajn.

febris
10. srp 2009

ahoj holky, psala mi mamka ze od st maj v tescu akci na hami prikrmy 2+1 zdarma 🙂

ma12
10. srp 2009

Dobry vecer,
tak dneska den blbec fakt. jsem ubulena,ale snad uz dobry 😔
Auto nemam a kdy bude vi buh, protoze to, co si mysleli to neni, takze zase klasicky kolecko-mail do skodovky a cekat na odpoved, objednat soucastku, vymenit ji a cekat co to udela.... takze bolina city baj baj.

sluninka
10. srp 2009

ahojte

hani..pak písni co svatba 😉 a těšíme se na fotečky

krijin
10. srp 2009

ahojte dámy, tak veledílo už je skoro u konce - je potřebas domalovat motýlky, ale to sfouknu během zítřka. Tady máte ukázky 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jo, a trochu se mi to mázlo, se omlouvám 😅

urbi
autor
10. srp 2009

čau kočky!

neuvěříte, co mám na hlavě!!!!! vzadu mi na krk nesahá ani jeden vlas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 opravdu, opravdu.... mazec jako! si tam furt hrabu a tam nic 😀

Marti, do kelu už.... ach jo, mrzí mě to za tebe.... a bulela jsi kvůli tomu nebo se ještě k tomu něco přis.alo?....

Jindři, moc moc hezký! já teda neocením ty postavičky, bo Púa nesnášíme, ale jinak je to úžasný.. a neříkej mi, že jste to malovali sami? bomba!

Veru, blití je tak všelijak - dnes ani jednou!!!!! včera třeba několikrát, ale v průměru je to o hodně zlepšení! díky za tip, už mám nakoupené zásoby...

Petru, super, bomba, šikulka je to! Fík se teda neplazí, má těžkou prdíznu 😀

Anac, k vám nejedu, bych měla z kubíka depky 😀 😀 😀 (sranda) - je teda úžasně šikovnej, celá maminka 😵

Jaji, gratulka ke 4 zubům! Sluni taky gratulka!

Feb, díky za tip!

Beru, krásný míry a zpětně gratuluju ke konci cvičení! my jdeme ve čtvrtek na kontrolu na neuro...

Ilčo, velkou sedačku nemáme zatím...

Toni, tak to vypadá na zlepšení co? a máš tu židličku černobílou?

Feb, díky za tip! a díky za pocvhalu fotek a Daník je šikulka, že už snědl kus skleničky!

Soni, i ty jedna vejletnice! to je furt balení a vybalování co?

urbi
autor
10. srp 2009

jo Feb a ještě jednou díky za tip, aby toho tam nebylo málo 😀 😀 😀 😀 jsem to ale trdlo co?

kacatko03
10. srp 2009

míšo ty ses rozjela 😀 hod foto hlavy

sonisek
10. srp 2009

Urbi, nahoď fotku 🙂

To se musím podívat u nás v mini Tescu, jestli taky bude akcička 😀 😀 Já dneska něco pokoupila v Tetě 😀

Krij, to je krásný 🙂 Já teda narozdíl od urbi Púa můžu - malej má malýho plyšovýho v postýlce 😅 a ještě tam má kačera z Tazmanie, nebo z jakýho kreslenýho ta potvora je 😀

sonisek
10. srp 2009

holky, kdy jste začly přidávat maso a ten žloutek?? Malej teď vlastně druhý týden jí zeleninu každý den...Tak si řikám, že příští týden bych mohla prubnout něco nového 🙂

urbi
autor
10. srp 2009

jj nahodím, ale ne dnes... jsem si rozšmrdlala oči, bo tam mám vlas.... tak se vyfotím s Fíkem, sama to nesnášim jo?
no uvidíme co reakce ostatních - kadeřnice byla nadšená, Tomovi se to taky líbí, tak uvídíme co kritici - mamka, ségra, kámošky... ale je to změna

Soni, žloutek až nedávno, ale maso asi potom, co jsem vyzkoušela všechnu zeleninu - cca po měsíci - ale začínali jsme o dost dřív než vy, takže u tebe bych se už masa nebála 😉

urbi
autor
10. srp 2009

jo a ještě ohledně těch vlasů - jsem se po porodu rozhodla, že je nechám dlouhé - takže jsem furt kladla kadeřnici na srdce, že nekrátit, že budou dlouhé... ještě minulý týden jsem o tom byla přesvědčená a potom najednou z mjinuty na minutu mě to začalo štvát a šup, je to dole 😀 jsem trochu trdlo v tomhle... jo a mám to i o dost tmavší, když už změna, tak pořádná 😀

kacatko03
10. srp 2009

míšo a jako máš mikádo, nebo uplně krátké všude?

soni: žloudek já nedávám vůbec

urbi
autor
10. srp 2009

Veru, mikádo - vepředu pod bradu, ze zadu krátké hodně..

sonisek
10. srp 2009

Míšo, to se těším na fotečku 😀
Bych nejradši šla taky nakrátko, už mi štve, jak mi malej za to pořád rve 😅 Do culíku to nejde, nic s tim nejde...jedině chodit snad v kulichu 😀

urbi
autor
10. srp 2009

Soni, to mě tak napadá, že kšiltovky můžu vyhodit, v těch budu vypadat jak bez vlasů 😀

urbi
autor
10. srp 2009

ale tys byla nedávno což? a měla jsi to moc hezký s tou ofinou 😉