Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sweetpreacher
13. srp 2009

Ahoj dámy 🙂
Tak jsem se chtěla dneska připojit k maminkám ledňáčků, ale nějak se neorientuju 🙂
Mno, třeba mě někdo navede...

Děkuju 🙂 a brou!

sluninka
14. srp 2009

dobré ráno...tak se pomalu a jistě přidáváme do klubu nespavců, já jsem dneska jak praštěná kladivem 😀

smeewt..ahojky, odkud jsi? kolik máte zoubků? plazíte se, nebo lezete? jsi vdaná? jakou máš tchýni? 😉 😀

petkakrutik
14. srp 2009

Hezké ráno 🙂

Ahojky, sweetp. 🙂 🙂 🙂

Sluni, ono to tu fakz zdechlo ☹

ma12
14. srp 2009

Holky, vzdyt je to tam uplne stejny, my vas prece nechcem ztratit.
Jinak vas zvu do naseho nove otevrenyho eshopu www.uberusky.cz, jste srdecne zvany, nakupujte a preposilejte dal 🙂

petkakrutik
14. srp 2009

Marti,drtím paměť tím, že jsem se chtěla dneska na něco na netu juknout a ne a ne si vzpomenout, na co. Na eshop! Jdu tam 🙂 🙂

petkakrutik
14. srp 2009

Marti, krááásný design FAKT!

sluninka
14. srp 2009

Peti...bohužel jo...napadlo mě tohle téma teda zamknout, ale když se k nám budou chtít přidat nějaký nový maminy s ledňáčkama, tak na FB těžko 😉
takže jedem dál 😵

Marti...chvááááááááliiiiiiiiiiiiim, hned rozesílám adresu všem známým i neznámým a hlavně ať to vyjde a jede to ve velkým 🤐 (pusaaaa)

tonica
14. srp 2009

Ty blaho, valim oci, vcera jsem tu nebyla.... to jste to tady jako fakt zabalily a prchlky na FB?

To je takovy smutny. Ja jsem nejaka sentimentalni. Vzdyt s touhle diskuzi jsem prozila tehu, porodila a vy chovavam prcka... 😢 😢 😢

Marti - tak design webu parada. Hezky prehledny... 😉

Sweet - ahoj, jsi vitana. Kdy se mala narodila?

ma12
14. srp 2009

jeeeee dekuji moc.Nam se to taky libi, jen ted vychytavame mouchu.

bila.pani
14. srp 2009

Ahoj holky..

sweet - vítej

Toni,nebud smutná.. 😔

tonica
14. srp 2009

Cauky Ilon - jak je?

No jo - dnes mam nejakou smutnou naladu, tak mi to prijde lito. Nerikam, ze na FB nezavitam, ale i tak...

sluninka
14. srp 2009

toni..smutnou náladu?? to zase přejde... jdi opusinkovat Patričku, uvidíš, že to hned bude lepší..nebo při nejhorším se vybrečíš a bude líp 🤐

Marti...co Madonny Mia??? 🙂 koukám na zprávy a teda, asi mazec to čekání,co? ale teda show nádhera 😵

ma12
14. srp 2009

Madonna byla super super a super. Jen ta organizace vazla - otevreli az v sest a jaksi my trceli jeste venku, kdyz predskokan uz daaavno hral.

sluninka
14. srp 2009

jojo,slyšela jsem,že protáhli dopol.zkoušku...to je na hlavu..no hlavně že jste se tam dostali v pohodě a přežili to😉

anaconda
14. srp 2009

Dobré poledne, ledňáčci.

To je zase pařák, co? Jiranovi přijela sestřenka, co byla 2 roky v USA, tak jsem jí tu dopoledne měla. Zítra nás čeká zase grilovačka 😉
Psovi se nohy nelepší, je z toho celý smutný a já taky ☹

sluninka
14. srp 2009

anac..tady je to teda takový zatažený, dusný :-/

teda dneska vážně jen samá smutnost ☹

neboj, to se určitě zlepší, vždyť s těma lékama to brzy zabrat musí

tonica
14. srp 2009

Zensky - kdybych vas nemela tak rada a nechybely jste mi, tak se ukecat nedam.. 😠 😀 No jo, vecer se posadim k FB a trochu neco nastuduju.

petkakrutik
14. srp 2009

Sluni, proč zamykat? Vždyť některé sem chceme chodit dál 😨

ma12
14. srp 2009

Tonic: a me budes mit jako poradkyni 😀 😀 😀

petkakrutik
14. srp 2009

Dani, čau 😀
Mně se odtud strašně nechce... Večer pořeším ten FB, ale pravda je, že tady na to jsem zvyklá... Jdu uspat mrně 😔

tonica
14. srp 2009

Petka - presne stejny pocity mam ja...Ale Marta me ukecala, jen se do toho dostavam.

sluninka
14. srp 2009

Peti..přesně proto zamykat 😔

jajinka27
14. srp 2009

petko...nenech nás tam samotnééé, zkus to 😉

ma12
14. srp 2009

Petko: presne tak, neni na tom nic, i se jmenujem konikovky. A my te tam chcemeeee

petkakrutik
14. srp 2009

Sluni, nejak mi to furt nedochazi, co myslis tim presne proto.

petkakrutik
14. srp 2009

To je magořina ten FB fakt. Koník je teda 1000000000000x jednodušší! Škoda, že to tu nejde zaheslovat.

petkakrutik
14. srp 2009

Mně se chce čůrat a mám spícího prcka na rukách, který se dneska nechce nechat položit. 😅

jajinka27
14. srp 2009

petko...já taky z FB jako takovýho nejsem nadšená, ale ta diskuze vždyť je to podobný? taky se přihlásíš jako sem, najdeš si diskuzi a píšeš? ale nebudu nikoho samo nutit ať tam je 😉 akorát by mě mrzelo kdyby sis s námi už nepsala ☹

ma12
14. srp 2009

Peti: jejda to je prekerka.

Tak Petko, jak to vypada, uz jsi prijmula pozvani do skupci? At te dam adminem, abys nemusela vyplnovat kody...

petkakrutik
14. srp 2009

Už s ním chodím i na záchod, spí dobře, ani spláchnutí s ním nehne. Ovšem jakmile ho položím na postel, vzbudí se hned. Je toto normální?

Do kelu, jak se dostanu ze svého profilu na diskuzi?