Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
29. kvě 2009

hele kdo říkal na srazu že je dobrý pivo Svijany??

petruna26
29. kvě 2009

jááááááááááááááááááá 🙂

jajinka27
29. kvě 2009

já si to myslela, včera jsem upíjela manžovi černý pivko 😀

petruna26
29. kvě 2009

já mám nejradši světlou 11ku... točej ji ted u našich - mňamka... 🙂
jinak Adéla dneska furt bulí, zase vstávala prd*lí napřed 😝

hanka128
29. kvě 2009

peťo co máš proti baníku 😠 😀

a mně se chladí budvárek v ledničce 😀 já mám takovou chuť na pivo-sem tam už neodolám a dám si-ale jen večer bo vím že budeme kojit až někdy kolem 3,4 ráno.
ale nechci to vidět po skončení kojení to bude mazec 😅

jajinka27
29. kvě 2009

petru...no Tomáš tady měl snad 13ku nebo tak nějak 😀 ale i světlý je dobrý 😉

sluninka
29. kvě 2009

Péťo..teda zlatej baník oproti těm rumunům 😀

jinak Svijany mi chutná taky, jsme ho dávali vždycky po tréninku na fotbale 😀

jáji..je tam psaná velikost 2 😅 😀 ale koukala jsem na fanshop a zelený 2 už tam nemají jen bílé http://fanshop.bohemians1905.cz/index.php?main_...

po vejplatě jedu pro tohle 😀
http://fanshop.bohemians1905.cz/index.php?main_...

hanka128
29. kvě 2009

teď se nějak nechytám,ale kteří rumuni? 😀 😲

a lacláčky fakt dobrý 😵

maru ještě chrňá tak čekám čekám kedy sa obudí 🙂

nelinkav
29. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím od babi... pomalu přemýšlím, že to tu zabalíme, bo mládě pořádně nespí, přes den se sice furt usmívá, ale noci jsou katastrofální, tak ji asi radši zkusím vrátit do prostředí, kde je zvyklá 😝
No a taky nám asi tchýně řádí po baráku, včera přišla mm zpráva, že se nám spustil alarm. Ve čtvrtek odpoledne, všechno zamčený, zakódovaný... kdo pak tam asi pocítil šílenou touhu po necelým dni vyvětrat, že 😒

Včera jsem se vyřádila v obchodě s látkovkama, tuším, že až mm přijde výpis z účtu, rozmyslí si příště někam jezdit, páč mě vždycky chytne nákupní horečka 😀 Teď mám chvilku, tak jdu dočíst, jste fakt děsně ukecaný 🙂

hanka128
29. kvě 2009

neli a co jsi koupila??? ať vím na co žádat od tebe reference 😀

petruna26
29. kvě 2009

sluni, kaťata kráááásný... ty bych taky chtěla - jen trochu červenější 🙂
my letíme na kyčle, pa

sluninka
29. kvě 2009

hani...sparta přece 😀

Péťo..tak ať tam jedete naposledy 😉

jajinka27
29. kvě 2009

sluni..overalek 65cm by nam byl asi malej ne? ale ty kalhoty super

sonisek
29. kvě 2009

beru, až přijde manža, ať ti to ztvrdlé prso odsaje...jako jsem to zažila minulej týden a všechno ostatní je na nic, fakt nejlepší odsávačka je manža...a příště, jestli se mi to udělá, tak žádná sprcha, žádnej tvaroh, ale pěkně nastoupí manža a hotovo 😀

sluninka
29. kvě 2009

jáji..tenhle co máme doma je dlouhej 60cm bez hlavy samozřejmě..ale ty kalhoty jsou lepčejší, se těšim,až je budem mít na sobě 🙂

tonica
29. kvě 2009

Ahoj...
Tak tady chcanda jako blazen. Tak jsem si pustila Bilou Masajku a dala se do vareni obeda.

Petka - ani mi nemluv, taky me stve, ze jsme na druhym konci republiky. Tady vubec zadna konikovka neni... 😒

Marti - tak, ze bysme se nakonec na ubytku sesly? 😉 To by bylo fajn. MM by ti aspon osobne podekoval, jak jsi me zasvetila do ebay. 😀 No, co ti rict... jsem tam denne a uz mam zlutou hvezdicku a 14 nakupu. 😀

Urbi - tu boulicku si nechame skouknout. Pry je dulezite, aby to nerostlo. Pak by se to muselo vyriznout ☹ Ale muze to i samo zmizet, tak v to doufam.

Verco - drzim palce, at se Tobik brzo uzdravi.

Cline - to je mi mamky lito. Tuhle situaci si nedovedu vubec u nasich predstavit. To by me slozilo. Snad tata dostane rozum.

A uz mi prijde skoro nudne tady psat, ze uspavani u nas stale horor. Hodinovy vydatny rev....

sluninka
29. kvě 2009

soni 😀 tak tohle jsm MM taky říkala když jsem kojila..mi malá spala celou noc a já ráno prsa jak šutráky..tak jsem jela pro odsávačku a MM říkám,když to nepůjde,budeš mouset Ty, máš větší sílu..na mě koukal jako 😵 jéé budu žužlat prasá 😀😀

tonica
29. kvě 2009

Jinak Svijansky Ujezd mame co by kamenem dohodil, takze tohle pivecko muzu. 🙂

Ad ruzova - taky uz me maji. 😀

sonisek
29. kvě 2009

sluni, ale je to fakt 😀 Já teda s odsávačkou nejsem moc kamarád, mi to nějak nejde-mám od kamarádky půjčenou nějakou od Chicca tu ruční...já si teda víc odstříkám růčo, ale prve byl manža fakt k nezaplacení...

sluninka
29. kvě 2009

toni..a odkud že to jsi? 😕

jajinka27
29. kvě 2009

tonica,,takže uspávání furt blbé jo??

jajinka27
29. kvě 2009

hmm tak jsem koukala a ty problémy s kojením jsem měla na začátku května hmmm 😒

tonica
29. kvě 2009

Sluni - momentalne Liberec, puvodem Jablonec n/N 😉

Jaji - no ocistec, vecer tecou nervy mne i mm. Proste ona usne jen, kdyz se necha vyrvat. Ukolibani plati do te doby nez ji polozim, to pak opet rev... ☹
A s ti kojenim se nestresuj. Uz tak si to vydrzela uctyhodne dlouho...

😉

luca30
29. kvě 2009

Holky co říkáte na tyhle myslíte si že by to byl dobrej kup??

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

jajinka27
29. kvě 2009

tonica...to dělal taky ale odnaučil se to díky dudlíku, jinak by taky ječel

kacatko03
29. kvě 2009

Luca já na něj zrovna koukala a myslím že je to ok....máme ten samej akorát nám nejde otočit jako tento do protisměru, a novej 2008 stojí mezi 6-7tis. 😉

nelinkav
29. kvě 2009

I s znovuuspáváním mladé dočteno a směle se můžem zařadit do růžové roty 😀 Mě se ta barva líbí (na mě v kombinaci s hnědou nebo šedou, na jednobarevnost jsem moc VELKÁ 😉 ) a co si budem povídat, na mimča je v té barvě největší výběr 🙂

Taťka od Cline je fakt... 😠 Když si představím, že teď se s těma chlapama hádáme, bo nejsou schopnípořádně přiložit ruku k dílu, když je nejvíc potřeba, pak bude líp, a za 20roků si najdou jinou a naše práce na jejich výchově přijde vniveč... 😠 😝 ☹

Jinak mm je podobný "hlídač" jak ti vaši - sice si umí pohrát, ale když on chce klid, tak by se podle něho mělo mládě podřídit. Takže večer ji nejčastěji má u sebe a čumí na telku, odpoledne ji strčí do kočárku a běží na pivo... A strašně se diví, že já jsem z celodenního věnování se malé grogy a mám pocit vypláchnutýho mozku 😅

Hani, nakonec další 3x IB(super), k tomu několik náhradních střev, 2x MMT AIO (osvědčily se max.), 1x CT AIO,1x BE (ozkoušený, super) 2x BL bambus, 1x two size Popoliny (prý se daj i na noc), 1x Growhour, 2x prefold (fakt dobrý, mám ozkoušený), 2x twofold, několik vv vel. 1 (místo střev do IB), dvě vv vel.2 na zkoušku, vlňáčky natahovací Disany (nakonec jsem to osahala a zkusila tyhle. ale vzala jsem vel.74/80, tak snad to bude ok). No a taky PinkCup, prací gel, a extendor, kterej můžu poslat dál, bo jsou ty patentky moc velký, oproti těm, jak mám na body 😕

luca30
29. kvě 2009

Veru a jaký máš zatím poznatky s tímto kočárkem..je něco co bys mu vytknula?? nebo něco jiného??

kacatko03
29. kvě 2009

sluni: ty jo to je bomba 😀 no jo já bych radši koupila spartu....ale Tom už na to koukal a mají to teda o dost dražší než bohemka 😠

febris
29. kvě 2009

cau holky, tak dovolena o tyden posunuta, ufff 🙂 tak doufam, ze se pocasi umoudri a budem zdravy 🙂
koal, nerikala jsi ze jedete na sumavu v ttom tydnu od 6.? ;) my jeden do borovy lady, vy nakonec do ty klostrmanky do modravy? ;)