Klub žen, které budou na Silvestra samy doma s dítětem

amira55
17. pro 2009

Ahojte,

je tu některá mamina, která bude na Silvestra sama doma s dítětem????

beruska2x
17. pro 2009

to jako chlap pujde parit a ty budes sama jo? 😕 to bych ho hnala 😝 😉

amira55
autor
17. pro 2009

né bude na noční v práci 😉 to bych ho hnala taky🙂

beruska2x
17. pro 2009

aha tak to jo... no ja byla v praci na Silvestra mockrat a neni to o moc prijemnejsi nez pro ty osamele doma 🙄 pozvi si kamaradku/ky 😉

lenkavano
17. pro 2009

tak to já budu mít tatku doma ,ale původně měl být taky v práci.hrozí ale že nebude doma na štědrý den ,nebo jen chvilku,ale to bych teda byla raději aby byl v práci spíše na silvestra.stejně sedíme jen u bedny ,přežíráme se a tak.kdyby nebyl doma na silvestra tak by nám to ani tolik fakt nevadilo. 😉

beruska2x
17. pro 2009

i na Stedry den jsem byla v praci a pak jsem prisla domu a mamka kolem me desne skakala ze jsem "chudacek" 😀 😀 😀

ale ten Silvestr je lepsi v tomhle...

amira55
autor
17. pro 2009

no obávám se že mé bezdětné kamarádky mají lepší zábavu než koukat na telku a jíst 😉

beruska2x
17. pro 2009

tak s prckem, oni budou spat a vy klabosit 😉

lenkavano
17. pro 2009

ami jojo to už je úděl matek,nic není jako dřív 😉

vinka
17. pro 2009

Jáj tak to sa môžem pridať? 😕 To ja som každý rok sama na silvestra.Asi v dôchodku budeme spolu 😒 No som s detmi. 🙂

amira55
autor
17. pro 2009

vinka koukám že máš taky Damiána ale s krátkým "a" 🙂 to ale jemu je aspoň 8 tak s tebou bude vzhůru, ale já dám malýho v devět spát a budu koukat na to nucené veselí v tv 😀

lenkavano
17. pro 2009

ami tak si udělejte s tatkou silvestra druhý den večer 😉

amira55
autor
17. pro 2009

ono možná ani tak nejde o ten silvestr jako o ten pocit že se všichni veselí 😉
myslela jsem spíš aby se ozvaly mamky který to budou mít taky tak víš-co budou děllat a tak 😉

simlenka
17. pro 2009

Ja bych radsi byla doma sama. silvestr me uz dva tri roky nic nerika a proc chlapovi branit nekam jit,kdyz on to slavi rad? jenze pro ten pocit,aby mi nebylo smutno,bude smrdet doma! ja bych si sla lehnout nebo si pustila nejakej film,kterej ho nebere... nesnasim ty silvestrovsky programy,je to kazdej rok to samy.

egyptanka
17. pro 2009

amira55, by si sa cudovala keby ta nejaka bezdetna kamoska prekvapila a prisla. Ja ked som nemala dieta tak som si uzvivala papucovu kulturu doma ... hmmm ... zabavny program v telke, kooopec jedla, fajne vinko ... mala som nebicko v papulke 😀

vendeta
17. pro 2009

no prave všichni se veseli jakoby povinně

Nejlepší silvestr jsme měli loni a to o den dřív 30.12.
Stavili se u nas neplanovane znamy, pilo se jedlo se tak jsme bouchly i šampano a slavili o dne dřive a fajn 😉

petrahy
18. pro 2009

my sme jeden rok isli spat o jedenastej 😝 zatial mi deti spia kazdy rok este nevydrzali a ani sa nezobudili ked vonku strielali. Jeden rok sme oslavovali so segrou a jej deckami hrali sme sa spolocenske hry spievali, papali a aj tak deti uz pred polnocou spali. A veru jeden rok som bola aj ja v praci a mm za mnou prisiel pred polnocou bolo to nadherne a potom isiel domov mala som nenormalne vela roboty. 😅 a stedry den som robila noc lepsie ako den

auriane
18. pro 2009

Tak mňa nechal priateľ pred dvomi rokmi samu na Silvestra. Malú som mala u dedkovcov, lebo som si myslela, že si spravíme Silvestra spoločne. A keďže som do polnoci stále dúfala, že príde, tak som ho čakala doma. Otvorila som si vínko, pomaly popíjala, obvolala celý zoznam a hoci priateľ vôbec neprišiel, mala som nakoniec super Silvester aj sama /a lepší ako s ním 😀 /. Len to druhé ráno po skoro 2 fľašiach... 😅

kalu
18. pro 2009

Taky budu na Sylvestra sama s malou- žádného chlapa nemáme. Ale stejně mě Sylvestr nijak nebere, beru ho jako každý jiný den. Asi si půjdeme večer normálka lehnout jako jindy.
O Vánoce je to jiné, to budeme s mými rodiči a sestrou.

janulabj
18. pro 2009

Ahoj Amira,tak ja sa k Teba pripájam,tiež budem sama s malým na Silvestra,ocko bude v práci,ale asi to bude deň ako každý iný,len dúfam že Olivera nezobudia petardy...

amira55
autor
18. pro 2009

Tak vy co budete sami doma se tu můžete během Silvestrovké noci stavit a můžeme pokecat, když se Vám bude chtít🙂

martinano
18. pro 2009

aj ja sa k vam pridam ak mozem, tiez budem s drobcom sama,aj min.rok sme boli, tatinovi vychadza sluzba,kedze je silvester v tyzdni, pride po polnoci.takze pre nas to bude den ako kazdy iny

pitryska
18. pro 2009

Ráda bych se také připojila, neb mě čeká "osamocený Silvestr". Přítel nemá službu, chtěl být doma, ale vím, že by raději slavil, tak než bych ho nutila být doma v papučích, poslala jsem ho sama, bude to pro oba lepší

petrunka01
18. pro 2009

ahoj..já taky budu sama s malým..do pěti jsem v práci,pak jde manžel na noční..mně to ale nevadí.Silvestr nemám ráda.Nejradši bych šla spát brzo,ale to nemám cenu,páč nás pak stejně vzbudí petardy ☹

tatolu
18. pro 2009

A kto bude so mnou kecať cez Vianoce? 😕
Totiž práve vtedy budem s deľmi sama - mm pôjde na nošnú 🤐

No a Silvester asi tiež nejak oslavovať nebudeme - možno. Teda pôvodne mal mm robiť 31 dennú a 1. nočnú, ale pridali mu aj dennú 30. Tak veeeeľmi premýšľam, že nabalím deti a pôjdem k mojej maminke na Oravu na celý týždeň po Vianociach 😵. No maminka síce o tom netuší, ešte, ale chystá sa k nám po novom roku, tak ju zas stiahneme dolu 🤐 😅

mery.luu
18. pro 2009

Ahojky,
tak já se taky hlásím do klubu. Náš taťulda taktéž slouží na Silvestra noční......Loni měl zas denní dvanáctku na Štědrý den, takže přišel až po 19. hodině.....starší syn, se už nemohl dočkat dárečků a mladší se ho ani nedočkal - usnul dřív, než dorazil tatínek ....

Mě to ale nijak zvlášť nevadí, raději zkousnu ten Silvestr než Vánoce. Loňského Slilvestra jsem strávila tutaj na MK 😎 a manža u TV 😝 😀 My ho stejně nijak nežerem 🙂

elize
18. pro 2009

Ja som tak skoro dopadla minuly rok. Nakoniec som zaparkovala aj s drobcom u nasich 😀
Ale nepovazujem za tragediu byt na Silvestra sama, tak ako pise mery horsie by to bolo na Vianoce 😉

majulcek
19. pro 2009

ahojte
tak my tiez silvestrujeme same,dokonca aj stedry den bude pracovny,bude nocna 😝
a neviem kto to tu spomenul ale dobry napad stretnut sa tu 😵

konja
19. pro 2009

Tak můj muž sice nejde na silvestra přímo do práce, ale má od šesti od večera dosah, což znamená, že musí být na telefonu a když bude potřeba tak musí do práce okamžitě vyrazit . Má ho od šesti večer do šesti do rána a to samé i na Štedrý den ☹ Bohužel ta pravděpodobnost, že bude muset vyjet je vysoká, jezdí skoro pokaždé když ten dosah má. Silvestr mě až tak nebolí, ale ze Štědrého dne mám strach 😒

bas
21. pro 2009

Ahojky,já budu na silvestra určitě sama,jelikož můj přítel jezdí domů jednou za měsíc tak že přijede 23 a 26 zase odjíždí.Nic jinýho mi nezbyde ☹

amira55
autor
30. pro 2009

Ahojte🙂
Tak jsem si myslela, že alespoň dnes nebudu sama doma a chyba lávky....Člověk míní a život mění...