Kniha. Doporučíte, prosím?

2hanah
3. pro 2021

Doporučíte mi někdo opravdu dobrou knihu jako dárek pod stromeček? Potřebovala bych tip pro mamku, má ráda knihy s příběhem z venkova, asi romantiku nebo něco opravdu hezky vtipně napsané (jako dítě milovala Gabru a Málinku, tak jen pro upřesnění žanru). Děkuji Všem...

klokanka31
3. pro 2021

@2hanah Co knihy od Pittnerové nebo Javořické?

martiniquest
3. pro 2021

151 dni po evropskych stezkach - Lucie Kutrova. Tchyne z toho byla cely pryc a pritom je to knedle domaci. Ja to necetla, ale evidentně je to poutave a zajimave cteni.

2hanah
autor
4. pro 2021

@martiniquest děkuji, ale s tímhle bych určitě neuspěla, jistě to bude zajímavá kniha, ale tenhle žánr ji nikdy nebavil.

2hanah
autor
4. pro 2021

@klokanka31 moc děkuji, tohle vypadá opravdu slibně, asi přesně tohle jsem tady potřebovala najít😍

jana_zofie
4. pro 2021

@2hanah https://www.databazeknih.cz/knihy/kdyz-stromy-r... ale koukam, ze je jen v online antikvariatech. Ja ji cetla jako dospivajici, ale nemyslim si, ze je vylozene detska. Spis tak pro vsechny vekove kategorie, jestli si vzpominam dobre. Vzpomnela jsem si na ni, kdyz jsi zminila Gabru a Malinku. Akorat toto jsou takove vic dospelacke temata detskyma ocima. Je to kratka odpocinkovka, mohla bys ji dat jako bonus...

klokanka31
4. pro 2021

@2hanah Já Javořickou i Pittnerovou miluju 😊 mám od nich snad všechny knihy.

uzivatelkapetra
4. pro 2021

Není to vtipné, ale je to z našich krajin, co třeba slavný Šikmý kostel?

ajush_ka
4. pro 2021

Napadá mě Heřmánkové údolí, Podbrdské ženy...

izz76
5. pro 2021

Doporučila bych Šikmý kostel. Krásné knížky má také Alena Mornstajnová.

anakolut
5. pro 2021

@ajush_ka Podbrdské ženy taky doporučuji všemi deseti.

jinajanna
5. pro 2021

Noah Gordon - Lékařka. Ja mela sto chuti se hned odstehovat na venkov a to jsem mestska holka.

2hanah
autor
5. pro 2021

@jinajanna moc děkuji, to bude asi taky to, co hledám, přikoupím♥️

sasui1
5. pro 2021

Spolek Jane Austinove

johca
6. pro 2021

babička taky četla Javořickou 🙂