Knížka: Aby dětem chutnalo od dr. Fořta. Čerpáte z ní?

alterna
21. zář 2008

Máte někdo zkušensot z touto knihou? Čerpali jste z ní???? 🙂

jjaanca
21. zář 2008

Já tuto knížku mám. Mám i další dvě knížky o výživě dětí a čerpám ze všech, snažím se používat rozum a řešit to kompromisem. Pan Fořt je podle mě příííííliš zaměřen na zdravou výživu,doporučuje plné kojení do 8 měs. jinde jsem se zase dočetla že mám dávat od 6 měsíce rajčata (alergen). Z každé knížky si vyberu to, co mi připadá rozumné.

knobloska
21. zář 2008

Souhlasím. Taky to neberu doslova a jen se inspiruju. Pan Fořt je v některých věcech dost nekompromisní a po pravdě, kdybych se tím vším měla řídit, asi bych zešílela. S tím kojením je to tam fakt hustý, mě by asi ukamenoval, pže jsme na UM. Ale třeba skladba cukrů a tuků mi přijde rozumná a taky ty recepty tam nejsou některý tak špatný.

lennis
21. zář 2008

jo, kámoška ji má a když ji přelouskala, tak z toho šílela, takže asi všeho s mírou 😀

vendeta
22. zář 2008

já ji četla a ráda bych se tím řídila
jen chci videt co budou říkat babičky....................... ☹

listicka20
22. zář 2008

Knížku sice neznám, ani toho pána ne, ale jedno vím jistě - kdybych výlučně kojila do 8 měsíců, tak se mi asi dítě uřve hlady 😀

kitt
2. říj 2008

Knížku mám a chci se podle ní v rámci možností řídit. Malému je sedm měsíců a zatím jen kojíme. Tak snad ještě jeden měsíc zvládnem 🙂

beata.n
3. říj 2008

Já mám tuto knížku taky,zatím sem se čtením někde v půlce,ale docela zajímavá četba.ale jak říkáte,člověk se má řídit rozumem a né tím,co mu v každé knížce napíšou.ale určo z toho něco budu čerpat,mám ráda zdravou výživu,ale určitě všechno dodržovat nebudeme.myslím si,že ani děti to moc nemusí