Knižní klub Medvídka Pú. Máte zkušenost?

beruska24.9.
8. říj 2010

Pokud již taková diskuze existuje, tak se omlouvám a prosím o odkaz na ni.
Dnes mi přišla poštou nabídka na členství v dětském knižním klubu Medvídka Pů. Dle uvedených info by po registraci měla každý měsíc prijít dětská knížka, klubový zpravodaj Klubíčko a dárek. Cena je 269 - 299 Kč za zásilku.
Předtištěná adresa na obálce odpovědní zásilky (pro zaslání vyplněného formuláře) je Dětský knižní klub Egmont ČR, Rudná u Prahy.
Ráda bych věděla, jestli máte někdo s tímto klubem zkušenosti (ať dobré, tak i špatné) a zda má smysl něco takového objednávat?? Jedná se mi hlavně o kvalitu nabízených knížek.

judit22
8. říj 2010

Přišlo mi to taktéž, musím přiznat, že jsem to vyhodila. Členství v těchto klubech se mi moc nelíbí, bývá to závazné a dle mého názoru je v dnešní době tak nepřeberné množství knížek pro děti, ze kterých si můžete vybrat, že není třeba být členem nějakého klubu a objednávat knihy, které si sama nemůžu před tím prolistovat a uznat, zda za to stojí či nikoli. Toť můj názor, ale ráda si vyslechnu, jestli má někdo jiné zkušenosti🙂

florule
8. říj 2010

Taky mi dneska přišla tato nabídka a rovnou jsem ji vyhodila. Mám úplně stejný názor jako judit22. Raději si vyberu knížku v obchodě, kde si ji můžu prohlídnout než si nechávat něco posílat a nevědět, co mi za ty peníze přijde.

beruska24.9.
autor
9. říj 2010

Holky, díky! Také jsem hned říkala, že pokud budu chtít koupit knížku, tak zajdu do knihkupectví, kde na místě zjistím, jak ta knížka vlastně vypadá, příp. vyberu jinou. Jen jsem chtěla znát i názor někoho jiného 😉
Takže nabídku (přihlášku) čeká stejný osud jako u vás 😀 Zatím byla odložena stranou.

spimira
9. říj 2010

Mě to přišlo taky, putovalo to rovnou do koše 😀 . Zastávám stejný názor co holky

vendulka
9. říj 2010

taky mi to přišlo, doma sjem si to jen přečetla o co jde a putovalo to do koše, ze stejného důvodu jak u ostatních maminek, raději se podívám v knihkupectví, kde to můžu omrknout a vím co za ty peníze dostanu

smajlik
9. říj 2010

také máme, já si takové nabídky vždy prohlídnu a když mě na nich uchvátí nějaká knížka objednám si jí z internetu nebo přímo v knihkupectví 😀