Kočár z kamenného obchodu nebo z e-shopu?

eicul82
22. bře 2012

Přemýšlím, jestli koupit kočár z obchodu nebo z e-shopu.... Na netu je samozřejmě lepší cena, obchod je asi lepší pro případnou reklamaci, ale otázka je jestli se kočáry často reklamují? 😀 Tak prosím o vaše názory....

stavba
22. bře 2012

ideální kombinace je,kočár z e-shopu,který má i kamenný obchod,to byl i náš případ a naprostá spokojenost,objednali jsme přes net a vyzvedli si ho osobně v obchodě,kde nám ho i složili a promazali 😉

katka_21
28. bře 2012

Nákupu kočárku přes e-shop bych se nebála. Dnes je veliká konkurence a každý internetový obchod se snaží vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, případná reklamace se řeší obdobně jako v kamenných obchodech 😉 (akorát je potřeba kočárek na reklamaci dopravit na adresu provozovny, některé e-shopy zajišťují dopravu v rámci reklamace zdarma).

mamavany
29. bře 2012

Ahoj, taky bych se nákupu kočárku přes e-shop nebála. Když jsme pořizovali kočár, tak nejdříve jsme obcházeli obchody u nás ve městě a kočárky si omakali a vyzkoušeli. Je obecně známo, že na netu jsou lepší ceny, takže jsme od začátku byli rozhodnutí, že kočár pořídíme z netu. Když už jsme měli vybraný kočár, tak jsem projížděla různé e-shopy a porovnávala ceny. Většinou na tom byli podobně. Pak mi kamarádka doporučila jeden e-shop s veškerým dětským zbožím, odkud už jsi kočárek kupovala a byla spokojená. Koukni na http://www.zirafa-shop.cz/, mají tam moc dobrý výběr známých značek. Třeba tam nejdeš i ten svů 🙂 j. Také mají svůj kamenný obchod, což je dobrý. Do teď tam ráda nakupuji, zatím jsem neměla s ničím problém a ani žádnou reklamaci. Tak to je můj názor a zkušenost. 😉 pa D.

mamavany
2. dub 2012

Ještě jsem tedy zapomněla podotknout, že jak jsme kupovali ten kočárek na http://www.zirafa-shop.cz/,tak jsme na další nákup dostali automaticky 20% slevu!! Takže jsme toho hned využili a dokoupili ještě nějakou výbavičku co nám ještě chyběla za velmi výhodnou cenu. Tuto slevu dávají ke každému zakoupenému kočárku. Což je super. 😉