Kočárek Dema Basic. Máte zkušenost?

konik88
20. srp 2010

Hledám kočárek na zimu, do kterého by se dcera vešla. Máme trojkombinaci, ale dnešní korbičky jsou moc malé. S fusakem by se tam nevešla už teď 😀 Zaujal mě kočárek Dema Basic, ale nemůžu najít žádnou diskusi, kde by bylo nějaké jeho hodnocení. Pokud ho někdo máte, tak budu ráda, když napíšete své zkušennosti nebo poradíte s jiným kočárkem ve stejné cenové relaci (cca 4000,-Kč).

emmili
31. srp 2010

@konik88 Těžko o nich něco zjistit, že ☹? Taky by mě zajímaly zkušenosti. Mrkni na slovenského koníka, tam se dá najít pár diskuzí, např. https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocik-dema... - je to slovenský výrobce, tak asi proto. Taky jsem někde narazila na to, že už se DEMA jmenuje jinak - PURE 😕 , ale o tom nic moc nevím...

kacka.l
1. zář 2010

Já jsem si demu basic kupovala před 7 lety na dceru, musím říct, že kočárek je super, velký, prostorný, houpací, vydržel drandění po lese i jel pěkně po obchodech, také jedna paní od nás z vesnice jej má, a vozí v něm už třetí dítě a kromě toho, že jej má šislý s ním nic není. Ale nevím, jak ty nové typy. Já měla ještě tu klasiku s železným košíkem dole. Ale opravdu doporučuju. 🙂