Koho budete volit?

karrenn
19. led 2013

Já pořád nevím, tak jsem zvědavá, co vy.
Sympatičtější mi je S., ale rozhodnutá nejsem.

romcovaklarka
19. led 2013

@karrenn Já jsem Karla volila už v prvním kole, takže já mám jasno od začátku 🙂

Ale jinak jsou zajímavé stránky http://volebnikalkulacka.cz/ kde si člověk vyplní odpovědi na otázky ohledně toho, jak se staví k různým tématům a podle toho mu to vyhodí kandidáta, který je mu údajně názorově nejblíž 🙂 Samozřejmě to tam taky zadával nějaký člověk, takže to berte s rezervou, ale je to zajímavé se i nad těmi otázkami sám pro sebe zamyslet, kolikrát 🙂

karrenn
autor
19. led 2013

Díky, kouknu.

haruka
19. led 2013

Dlouho jsem byla nerozhodnuta,ale uz mam jasno, sympaticky mi neni ani jeden, ale jde o to, cemu kdo dava prednost. KS vsichni povazuji za svateho, ale ja mam proti nemu radu veci: jeho zena neumi cesky a jeji otec byl nacista a to si myslim, je dost velke minus (v zadnem jinem state by to absolutne netolerovali), ma i svycarsky pas- hypoteticky by v pripade valky mezi CR a Svycarskem musel narukovat (hypoteticky), do CR se vratil kvuli restitucim, jde na ruku soucasne vlade a pro me nejvyznamnejso fakt: myslim, ze zrusi Benesovy dekrety a uznal jako cesky ministr Kosovo a to je "v podstate" to same jako byla Mnichovska dohoda, Kosovo uznaly jako prvni ty same staty,co uznaly Protektorat a Mnichovskou dohodu, protoze si chteli v Kosovu zalozit svoje vojenske zakladny, na to by se jiste mel brat ohled. Zeman je buran a demagog, ale aspon nepujde (doufam) vsem " na ruku" a nebude jen loutka. Ale v prvni chvili jsem ho volit nechtela, ale myslim, ze proti KS jsou silnejsi argumenty.

leni78
19. led 2013

Budu volit Zemana.

simonceli
19. led 2013

Já volím Karla, volila jsem už i v prvním kole

ssassi
19. led 2013
slundo
19. led 2013

Volím Karla. Každý má chyby, ale on mi přijde jako slušný člověk. Nevadí mi , že naše nová první dáma neumí česky. Pro naši zem je důležitý prezident a co se týká zahraničních návštěv, tak tam češtinu potřebovat nebude. Pan Zeman je bezpochyby velmi chytrý člověk, ale byl by to další prezident, kterého bych si nemohla vážit.

rydal
20. led 2013

@ssassi Skvely rozbor jejich vystupovani! Myslim si, ze je jasne, jakou osobnost a jaky charakter z tech dvou by clovek mel chtit za prezidenta..

miana
21. led 2013

Já volím Karla Schwarzenberga a neváhala jsem ani minutu.

karrenn
autor
23. led 2013

Volit budu pana Karla, co předvádí MZ je hnus.

mateson
26. led 2013

Zemana

karotky
26. led 2013

V 1.kole jsem volila Miloše(mým velkým favoritem byl Vladimír Dlouhý,ale ten Bohužel nepostoupil ☹ )a volila jsem ho i dnes.Proti Karlovi nic osobního nemám,ale myslím si,že Miloš bude přeci jen lepší.Karel je sice větší dimplomat,ale o vládě naší zemi tolik neví-nezažil si to tu,když žil v emigraci.Miloš je zkušenější,za jeho vlády jsme se tu špatně neměli(viz. nižší státní schodek,více volných prac. míst,podpora sociálního a zdravotního systému)a navíc jsou manželé Zemanovi mladší,fyzicky zdatnější,takže se dá říct,že budou plně funkční a nebudou se muset vymlouvat na to,že tam a tam nepřijeli,protože jim to zdrav. stav nedovolil. 😉

irriss
26. led 2013

Prosim..neberte to zle!!! 🙂 🙂 🙂
Z pohledu ze zahranici se nedivam ani na jednoho zrejme spravne.. 😉
Podle mne ani jeden nesplnuje a nenaplnuje hodnost te nejvyssi raprezentace Ceske republiky ...
Minulost (od roku 1989, kdy jsem se zucastnila jako studentka sametove revoluce) ,
Minulost,-kterou jsem osobne vnimala od sveho mladi mne nuti ke vzpomince , ktera neni neutralni..
President republiky (kazdeho statu-nemluvim jen o CZ)by mel byt stopro cisty-neutralni clovek....
nejlepe neangazovany ...nekritizovany..za zadne vlady..za zadne sve kroky...a rozhodnuti..jen takovy clovek mue byt schopen NEUTRALNE zastupovat a hajit svoji zemi 😉