Koho pozvat na vítání občánků?

bajca.klom
15. kvě 2011

Holky jak to chodí? zvou se rodinní příslušníci? Aby to tam pak nebylo jako u " Hujerů" 😀

dadous
15. kvě 2011

my pozvali oboje rodiče 😵 myslím, že s tím, že se pozvou prarodiče se počíta 😵

nerreidda
15. kvě 2011

My zvali jen rodiče...bylo by nás jak psů,kdyby měli jít všichni 🙂

hrusticka84
15. kvě 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀

scai
15. kvě 2011

My jsme šli jen sami, ani mě nenapadlo někoho zvát 😀 a teda u nás by ani bohužel nikdo stejně nemohl 😒

margeta
15. kvě 2011

S náma byl jenom děda. Spíš bych oslavila s rodinnými příslušníky narozeniny než vítání občánků 🙂)

hansed
15. kvě 2011

My zvali naše rodiče, myslím si, že k vítání občánků patří rodiče a prarodiče miminka 😉 samozřejmě záleží na každém...jde i o to, v jakých prostorech se vítání koná....my to měli v síni, kam se moc lidí nevešlo, navíc rodinní příslušníci stáli u zdi, přišlo mi to dost trapné 😠

cervenec
15. kvě 2011

my jsme řekli rodičům a sourozencům s dětma 😉

lencza
15. kvě 2011

my nezvali nikoho, moji rodiče jsou pořád ještě prací povinní a manželovo rodiče se pozvali sami, prostě přišli na kukačku......asi záleží i na prostorách, kde se vítání koná, u nás to není žádný velký plac, sedí většinou jen rodiče s dětmi a další návštěvníci stojí vzadu

pajafra
15. kvě 2011

Naše městská část (Brno sever) k mému velkému údivu vítání občánků zrušila - takže v naší části se děti do života nevítají......... Někde se šetřit musí, že☹((((((((

florentina
15. kvě 2011

Já se také bála, že budeme jak Hujerovi, ale naši rodiče o to stáli, tak jsme šli nakonec v 8 /ještě s manželovou sestrou/ a nakonec i jako rodina na oběd. V podobném složení tam byla většina, takže pokud máš chuť, vem sebou koho chceš.

werry
15. kvě 2011

tak mi jsme byli jak Hujerovi, ještě jsme se tomu smáli, ale bylo to asi tím, že tam nikdo jiný nikoho neměl, jen my 🙂 byli tam moji rodiče+ brácha ( ten nám to celý fotil), tchýně a švagrová.

kalo
15. kvě 2011

Ono se někoho zve??? 😲 😲 🙂 🙂 To jsou mi novinky...My byli jen sami s manželem...A ani nikdo z ostatních rodičů s miminkama neměl s sebou babičky a dědečky... 😅 😅 Vítání občánků na radnici přece nejsou křtiny...

eriska
16. kvě 2011

tak u nás si vítání rodiče nenechali ujít😉 a přišli i sourozenci a teta s prckama😀Dtakže jako u hujerů😀D mně zase přijde, že když se nedělají křtiny a tohle je "vítání občánků do města", tak ať si přijde, kdo chce😉 v našem sále mohli všichni sedět a na koho se nedostalo, tak stál..pozvi, koho chceš

pavcza
16. kvě 2011

Tak já si taky myslela, že jdou jen rodiče miminka a tak mě šokovalo, když obě babičky řekly rovnou bez pozvání, že jdou, až jsme se kvůli tomu s manžou pohádali, právě jsem nechtěla být velká delegace. Nakonec tchýni z práce nepustili, tak šla jen moje mamka a to se dalo. 😉

sayast
16. kvě 2011

myslela jsem ze je to pouze pro rodice miminka 😅. byli jsme jen my s manzelem a i ostatni miminka tam meli pouze rodice 🙂. jen jedna slecna mela misto partnera maminku (-babicku), protoze tatinka nemeli ☹. ale nikdo tam nemel babicky nebo jine pribuzenstvo 😉. ani by tam na to nebylo misto kdyby si kazdej sebou vzal i babicky a dedecky ... 😅

weri1
16. kvě 2011

my byli jen s manželem, můj tatínek fotil 😉

lukza
16. kvě 2011

my byly samy s manželem chtěly chtěly jsme aby to byla chvilka jen pro nás rodiče a hodně tak byly jen samy rodiče a jen někteří ěmly pak hodně lidí a každý na ně koukla

coxa
17. kvě 2011

U nás je vítání v obřadní síni na radnici a zvali jsme oboje prarodiče, u nás je to tak zvykem. 😉

ladybugie
17. kvě 2011

my měli dvoje vítání. První bylo v místě mého bydliště a konalo se na místním zámku. Byla tam moje mamka s přítelem a sestra. Druhé vítání bylo v místě bydliště manžela, to se konalo na obecním úřadě v obřadce a tam šli zase jen manželovi rodiče a teta, která bydlí dva domy od nás. Vzhledem k tomu, že obě babičky slouží turnus - denní, noční - tak se nepodařilo, aby byly na obou vítáních. Nakonec to ale vyšlo parádně a vítání si užili obě strany.

jajkax
26. kvě 2011

Tak tady je neprosto normální že chodí i široké příbutenstvo.Vždycky se vítá tak 6 prcků najednou.Ty sedí s maminkama a tatínkama v předu.A za námi bylo asi 40 volných židlí pro babičky dědečky tetičky, setsřenice atd. Tady je naprosto normální mít sebou tak 8 ledí.Spíš tu koukaj blbě když tu sebou nikoho nevemete(jako že jste to nepojali dostatečně vážně a oslavně) 🙂

romana29
27. kvě 2011

Záleží, koho chcete. Nás bylo celkem asi 10 včetně našich dvou dětí 😀