Kojení x tetovani

nikissek2s
17. čer 2019

Ahojky,holky mate nektera zkusenosti s tetovanim na zada v obdobi kojeni ..ano vim jsou urcite rizika ale spis me zajimaji mamky ktere se nechali potetovat a bylo vse Ok 🙂 dekuji

similenka
17. čer 2019

@nikissek2s myslím, že ani permanentní maker up v době kojení neudělají

veraakubik
17. čer 2019

@nikissek2s správnej tater by tě v době kojení ani neměl tetovat..Já podepisovala ,,čestné prohlášení,, že jsem neprodělala žádnou vážnou nemoc,nejsem těhotná,nekojim..

zuzkabrhelova
17. čer 2019

@nikissek2s byla jsem na tetování na záda a kojila jsem. Nic se malému nestalo. Měl asi kolem roku a půl.

malinkaelinka
17. čer 2019

Já bych měla obavu spíš o obrázek, záleží, jak brzy jsi po porodu - ony ty hormony v těle můžou zapůsobit, že barva nechytne tak jak má.... stejně jako když se v těhotenství barví vlasy - prostě můžou zareagovat jinak. Švagrovka se nechávala tetovat asi v pátém měsíci a vše OK, teď je 4 měsíce po porodu a jde na další... pokud bych měla delší dobu od porodu, klidně bych šla (vlastně to i tak trochu plánuju). Máš-li ke svému tatérovi důvěru a tetování snášíš dobře....

makronka222
17. čer 2019

Nechytne ti to tak dobre kvuli hormonum atd... diteti se vice mene nema co stat, kdyz na 2 dny dopredu mliko odstrikas a pak ten den mliko nedas a jen budes odtrikavat a vylevat

makronka222
17. čer 2019

@veraakubik ale tim se jen tater chrani, kdyby to zensky nechytlo, tak aby nechtela opravu zdarma, nebo si nevymyslela dalsi kravinu.

vineta
17. čer 2019

A kolik “nic se mi nestalo” názorů se tu musí sejít, aby sis to potvrdila? To je zas “diskuze” tohleto. Obecně se nedoporučuje, ale pokud si jen potřebuješ potvrdit svůj postoj, že to můžeš risknout, tak beze všeho, jde jen o zdraví tvé a tvého dítěte.

alex933
17. čer 2019

Byla jsem když bylo malé rok. Vše v pohodě a kojím pořád má rok a pul

matyldik
31. črc 2019

Byla jsem na malém obrázku,když malému byl rok,ale to už jsem kojila jen ráno a na noc a v pohodě.