Kojící polštář Matýsek, máte zkušenost?

janik1979
18. bře 2014

Máte zkušenost s tímto kojícím polštářem? Jste spokojené? Chtěla bych výplň duté vlákno. Jakou mám vybrat délku polštáře? Moc děkuji za rady

arrowka
19. bře 2014

Mám ten maxi s dutým vláknem. Používala jsem ho jen v těhotenství jako oporu zad, to jsem ho opravdu využila maximálně. Při kojení jsem si na něj nezvykla a nepoužívám ho. Teď ho občas využiju jako zábranu pro malou.
Jinak je fajn, nešustí jako kuličkové polštáře a pěkně drží tvar.

janik1979
autor
19. bře 2014

@arrowka MOc děkuji za odpověď. Já jsem měla pro druhého syna kojící polštář s kuličkama a vůbec mě nevyhovoval. Ty kuličky mě straně vadily a vůbec nebyl pohodlný, tak jsem ho nevyužila ani v těhotenství a ani při kojení. A prodala jsem ho. Teď bych chtěla vyzkoušet ten s dutým vláknem, protože si myslím, že je určitě pohodlnější a tak vybírám, který koupit. Zaujal mě právě ten Matýsek, jen zvažuji jakou velikost pořídit. Jsem prcek 164 cm, tak nevím, jestli ten maxi není moc dlouhý, ale zase na spaní v těhotenství bude větší lepší 🙂

arrowka
19. bře 2014

@janik1979 S velikostí neporadím, asi je potřeba zvážit, k čemu všemu se bude polštář používat. Je pravda, že ten maxi je opravdu velký, říkáme mu doma anakonda a nastálo položený na gauči spíše překáží. Zase je fajn, že při sezení se pěkně omotá kolem těla a i na spaní je lepší. 🙂

luciepraha9
13. dub 2014

Ahoj , já jsme investovala a vůbec nelituji , koupili jsme kojící polštář Candide Multirelax , je dražší , ale je super , jsem na začátku 6.měsíce a už 4 dny mám angínu , ucpaný nos , kašel...jak se mi zvětšuje břicho , tak se mi dost špatně spalo..koupila jsem tenhle polštář , spím jak v bavlnce a díky tomu , že je velký a vysoký , v noci mám víc pod hlavou a rýma je na ústupu , přes den ho mám třeba i v obýváku na sedačce a skvělé , záda nebolí a ten komfortní posed u knížky je super... .. na kojení bude bezva a díky pomocné kapse v němu může odpočívat i mimčo!Doporučuji 🙂

flickr11
14. srp 2014

Ahoj všechny maminky, ať už budoucí nebo současné emoticon včera mi přišel tento kojící polštář. http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/1055566... výrobce uvádí, že by měl mít délku 215 cm, ale délka odpovídá skutečnosti 190 cm, máte některá zvás stejný typ polštáře a kolik vám měří? emoticon děkuji...ono jako 25 cm, je docela rozdíl a nechce se mi platit za něco co neodpovídá skutečnosti. Děkuji

sluneccnicee
14. srp 2014

Já mám ten maxi Matýsek a jsem s ním plně spokojená... hlavně při spánku 🙂

arnettacek
15. srp 2014

Ahoj devcata. Ja mam take Matyska maxi a pouzivam jej pouze jako operu zad. Bohuzel mam mensi brisko, takze pokud si s nim chci do postele lehnout tak me akorat boli brisko. Je jako by tim stredem na me vysoky. Snazim se jej jako by trohu zplostit ale moc to nejde ☹
Takze v noci spim s dvemi polstari ☹
Tak snad jej vyuziji na kojeni a pro maleho. Jinak muj pritel rika: "vezmi si svou kanoj a jdi". Je opravdu velky 😀

rastynek
8. zář 2015

Dívala jsem se na polštář maxi Matysek.chtěla bych si ho koupit.Jeden je levnější o 300kc a rozdíl je asi jen v tom,ze nemá snimatelny potah.Co doporucujete prosím?se snímatelným a duté vlákno? Kuličky právě nechci.děkuji

nofreenames
9. zář 2015

Ze začátku mi to přišlo jako zbytečná investice (není to úplně nejlevnější záležitost), ale strašně moc mých kamarádek prvnorodiček to doporučuje. Když jsem procházela recenze na webu, tak zrovna ten Matýsek má hodně dobré hodnocení http://www.emimino.cz/zkusenosti/kojici-polstar...
Takže já ho do výbavičky přidávám 😎

arrowka
9. zář 2015

@rastynek Snímatelný potah se určitě vyplatí, údržba je snazší. Mám duté vlákno a spokojenost.

alulan
6. lis 2015

Ahoj, bohužel musím napsat, že matýsek byl jeden z mých mála, alesto trochu dražších chyb. Vůbec jsem ho nevyužila k tomu, k čemu má sloužit. Mám polykuličky, je tvrdý, přijde mi že hlučně šustí, v těhu mě nakonec vůbec nebolely záda, ale stejně se s ním ani nespalo dobře. Mám ho jen u stěny na postelí aby nebylo tvrdo a chladno od stěny na válendě v pokojíčku, když se tam válíme s malým. 🙂. Je pěkný s těmi hvězdičkami, ale trochu drahý mantynel ke zdi 😒 .

terezies
23. pro 2015

Já si pořídila tulící polštář od firmy Matysek a jsem naprosto spokojena..výhodou je, že není jako kojící polštáře situ do tvaru U ale je rovný a dá se do toho účka ohnout..takže pro spaní je ideální!

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
yrsa
23. pro 2015

Já ho koupila na bazarku cca za 80,- a musím ho pochvali,už od 4.měsíce s nim spim a spokojenost,muzkej si ho jednou půjčil a taky se mu spalo dobře. Mám ten bez kuliček a bez snimatelneho potahu. Vyprala jsemho cely najednou a tvar drží a vše v pohodě.

polstarnakojeni
13. kvě 2016

Milé maminky, jsme moc rádi, že jste s Matýskem spokojené.
Ráda Vám pomohu s výběrem polštáře, jelikož vše co tady píšete je pravda. Každá maminka i těhulka je originál a proto každé vyhovuje něco jiného.
Proto děláme kojicí polštáře ve dvou velikostech a nabízíme dvě výplně.
Co se týká výplně, já doporučuji spíše PES duté vlákno, je příjemnější, nešustí a snáze se na něm naučíte kojit. Co se týká EPS kuliček, používáme kvalitní, atestované EPS kuličky, ale i tyto kvalitní EPS kuličky, vždy budou šustit, jelikož se v polštáři "přelévají" a tím vzniká zvuk "šustí", tomu se nedá zabránit. Jsou maminky, které si na to zvyknou a nevadí jim to a samozřejmě jsou maminky, které si nezvyknou a je to pro ně problém.
Každý polštářek má všitý zip, pokud je pro Vás polštářek tvrdý není problém výplň ubrat nebo přidat, zvláště u EPS kuliček je to opravdu individuální a proto je vhodné si výplň upravit dle Vašich potřeb.
Pokud budete mít otázky, velice ráda Vám poradím. Přeji všem krásný den. Marcela Sekerková - Matýsek.

wercs
13. črc 2016

@polstarnakojeni Dobrý den, chtěla bych si koupit kojící polštář Matýsek ale nevím jakou velikost. Merim 164cm a chtěla bych ho používat ted na spaní a pak ke kojení. Děkuji za odpověď

polstarnakojeni
13. črc 2016

@wercs Dobrý den, velikost Standard doporučuji spíše jenom na kojení, nebo o pravdu pro drobné ženy. Má trochu menší využítí než Maxi polštář.
Koukněte se na naše stránky zde - je tam napsáno a nakresleno jak se kojicí polštáře měří a pro koho jsou vhodné. https://www.polstarnakojeni.cz/poradna/vse-o-po...
Vám by standard mohl stačit, pokud by nevyhovoval tak není problém polštářek vyměnit, měníme je zdarma. Bez dalšího poštovného. Jako výplň doporučuji PES duté vlákno, je příjemnější a nešustí.
Pokud budete mít dotazy, ráda pomohu. Přeji krásný den. Marcela - Kojicí polštáře Matýsek

chabeuil
9. zář 2016

Ahoj holky, já jsem si tento polštář koupila ve velikosti standard a nedokážu si představit, že bych měla doma větší. Měřím 170 cm a pokud bych ho chtěla používat na spaní, tak mně v pohodě vystačí jak pod hlavu, tak až mezi kolena. Pereme se o něj s přítelem, protože má tenhle způsob spaní taky rád - a jen pro zajímavost měří 190 cm a také mu vystačí jak pod hlavu, tak i mezi kolena... On stejně člověk spí trochu do klubíčka a není narovnaný jak prkno. Velikost maxi by nám v posteli jenom překážela. Jinak polštářek je opravdu kvalitní a krásný, když mně přišel domů, byla to radost tu krabici jenom otevírat... Hned na první pohled je vidět, že ten polštář dělají zlaté české ručičky a hlavně - že je dělaný s láskou. Je doopravdy krásný!