Kojíte na veřejnosti?

andulkaavetrelec
24. zář 2007

zajímalo by mne, zda kojíte taky venku, když byl Davídek novorozenec, spal vždy dvě hodiny po kojení, a tak jsem všechno stihla a mohla kojit zase doma, pak byla fáze přechodná, kdy spal třeba jen hodinu a já pak musela hledat lavičku. už jsem kojila v parku, ve městě u rušné silnice, v městské knihovně v čítárně. A co vy, bojíte se, stydíte se, hledáte zoufale lavičku jako já, nebo kvůli tomu ven moc nechodíte, či dáváte dudlík? já nedávám...

jana.1
24. zář 2007

mně je fuk, jestli mě někdo vidí nebo ne a jak hodně mi prso kouká nebo nekouká.. hledám co nejpohodlnější polohu pro nás oba, aby se tomášek v klidu napil a mě nebolely záda atd. pěkně akorátní opěradýlko a příp. podpěrky rukou. 😅 😀 😀
jak jsem psala, nakojím kdekoliv, o tom žádná, ale byla bych ráda za ty tipy na zimu...

kristynaw
24. zář 2007

http://www.bebeaulait.com/?gclid=COry8Mb13I4CFS... napriklad,ale delaji se ruzne typy

blacklucka
24. zář 2007

nikka-přesně tak, já už kolikrát musela odejít, protože přítomným pánům se to moc líbilo

ene
24. zář 2007

Hezke, ale prijde mi to uz trochu moc, cekala jsem trochu neco jineho. To radeji budu mit sebou vzdycky satek, plinu urcite 🙂

makelka
24. zář 2007

jo takhleeeeeeee, ale tak třeba můj prcek měl problémy s dýcháním při kojení, nějak to ze začátku neuměl a tak to nepřipadalo v úvahu 😉 tak asi budu ta ošklivá co vytáhne své velké a škaredé prso a bude tím všechny pohoršovat, teda teď už přes den nekojím, ale předtím jsem asi pohoršila půl Brna 😝 😀 ale OK, povíme si to, až se ti prcek narodí 😉

jana.1 - souhlasím 😉 pěkně řečeno

sisstin
24. zář 2007

a taky..už jsem to taky psala 😅 záleží na životním stylu..někdo je furt pryč..tak mu nic jiného nezbývá..já ten typ nejsem..někam zajdu, ale ne na moc dlouho..tak ASI kojit na veřejnosti moc muset nebudu 😉 kdybych celý den lítala po výletech nebo po městě..to je něco jiného 😉

nikka.vo
24. zář 2007

jani...v zimě prso namaž pořádně sádlem, aby jste se od sebe odtrhli - let lampa v kapse to jistí 😀

to bylo v dobrém, sim tě, jo? 😉

v zimě bych venku nekojila, to by mi pak do toho prsa někdo omylem ťuknul a to by bylo puzzle zase ty strepy poskládat zpátky v cecek!

sylviiik
24. zář 2007

Makelko 😉

kristynaw
24. zář 2007

http://modestmums.com/catalog.php?category=1

http://shopping.msn.com/results/shp/?bCatId=10102

jak uz jsem rekla,je spousta typu,od obrovskych "dek" po neco jako plina🙂ktera bohate staci🙂

makelka
24. zář 2007

nikuš - ale i tak je to hezoučký, vlastně to nejhežčí, takový maminkovský. Je škoda že nemůžeš 😒

kristynaw - tak s takovou matkou jsem se ještě nesetkala

sisstin
24. zář 2007

makel: já právě jo..já jsem se setkala..vyloženě to dělala na efekt..a přišla si skvěle, jak všichni pohoršeně čučí a stydí se 😒

andrea73
24. zář 2007

no jo, pokud má silikony za pade tak co ...chce je ukázat, ne??? 😀 😀 😀

andrea73
24. zář 2007

to já mám takové spadlé hrušky, že bych mohla max. pohoršovat...takže je raději schovávám 😀

sisstin
24. zář 2007

andrea: 😅 😅 😅 😅

blacklucka
24. zář 2007

no to zrovna, ještě abych sebou tahala obrovskou deku , už takhle táhnu dost věcí 😒

makelka
24. zář 2007

sylvik 😉 😉

no tak já si nemyslím, že bych musela svý dítě zakrývat plínou, prostě má hlad tak se nají. To je jako když jdete do restaurace a dáte si večeři, taky přes sebe hodíte deku, aby vás nikdo při jídle neviděl? 😲

sisstin
24. zář 2007

andrea: já mám taky hrušky 🤐 😅 😅

andrea73
24. zář 2007

Makel 😀 😀 😀

Sisss 😀 😀 😀 , prď na to, bude to ještě horší 😅 😅

sisstin
24. zář 2007

makel: prostě ...fakt to bere asi každej jinak 😉 pro vás je to naprosto přirozený..já mám furt v sobě nějakej blok k tomu, že to není nic na ukazování 😔 že je to intimní věc mezi mamčou a dítkem 😉 to srovnání v restauraci..to mi vůbec k tomu nejde 😕

kristynaw
24. zář 2007

asi tak,ja se setkala s nekolika,ale v cR😀 tady v americe maji vsichni ty satky,a taky jsou tu ruzny koutky pro matky aby mohli kojit,tady sme na to lip vybaveni,skoda ze v CR to neni taky a nebo jen malo☹

sisstin
24. zář 2007

andrea: no..už jsem řekla MP, že mi pořídí nový...at hází do prasátka 😅 😅 😅

andrea73
24. zář 2007

Siss neboj, taky to pro Tebe bude přirozené, teď to asi cítíš jinak. Já taky nejsem striptérka, vždycky jsem se styděla a nakonec jsem to překonala 😉

nikka.vo
24. zář 2007

maki...jsem ráda za ty dva měsíce... kurňa těch peněz co to stojí!

Ale teda musim říct, že občas už jsem měla toho odhalování fakt plný zuby, přesto, že je to pro mě přirozený! Prostě neustále koza venku, vymýšlení co si obléct, abych si nemusela vyhrnovat celý tričko a mít holý záda. 😔

Já používala klobouček, takže mi to přišlo trochu přiblblý, mít na cecku ten klóbrc... nevim, no 😖

kojila jsem před rodinou a tak a nikdy se nezatvářili blbě, ale asi jim to taky nebylo úplně příjemný.. ne nepříjemný, ale myslim, že byli trochu v rozpacích 😕

sisstin
24. zář 2007

kristy: souhlas..kdyby na to bylo víc míst..tak je to mnooohem lepší..a nemusí se nikdo odhalit a stydět se 😉 🙂

kristynaw
24. zář 2007

to srovnani je prinejmensim zvlastni

andrea73
24. zář 2007

jj, taky už šetřím 😅

makelka
24. zář 2007

kristynaw - nevidím důvod, proč se schovávat, ale to jsem už vysvětlila a sis - přirovnání je stejný, dítko přece taky jí - tak jako ty, akorát jinou stravu ne? 😉

kristynaw
24. zář 2007

no comment🙂 ty kdyz jis,tak se nikde kvuli tomu nemusi odhalovat cast tela

sisstin
24. zář 2007

makel: určitě je to ovlivněno i výchovou a prostě tvýma životníma postojema a tak..já si myslím, že nejsem puritán..v hodně věcech jsem dost liberální..ale v tomhle zrovna moc ne 😔 já ve svým případě fakt nevidím důvod, když to můžu dělat doma...nejsem ten typ, co je akční a je furt venku 😉 v zimě už vůbec 😉

martinka24
24. zář 2007

Taky jsem byla ta, co se pohoršovala na ty , co kojily na veřejnosti, ale když se malý narodil, pochopila jsem o co tu jde, když dítě začne pořádně řvát hlady a jste daleko od domova.....Takže, jsem zvědavá co bude dělat ta co to odsuzuje, , když si doma zapomene náhodou plenku, asi nechá dítko umřít hlady?.... No nevim, nevim....