Kolik a jak často jíte uzeniny? Kdy je ochutnalo dítě?

womann
26. led 2008

Ahoj,
zajimalo by me, kolik a jak casto jsou na vasem jidelnicku uzeniny.Pripadne jake.A kdypak ochutnalo vase ditko nejaky parecek apod.?Z meho okoli vim, ze obzvlast babicky s dedecky si na parky a ruzne "suncicky" potrpi 😕

janickabez
26. led 2008

U nás párky klobásy jsme v poslední době uplně vypustili, manža jí jen "točák" s cibulí, kupuji vysočinu salám manžovi do svačiny a šunku, když mám v plánu toustíky k večeři, jinak mi příjdou všechny šunky hrozně slaný 😝 a ještě jsem v mém okolí nenarazila na tu správnou... já osobně jsem víc sýrová, takže v uzeninkách moc nejedu...malá je na mlíku,ale tátuv točák s octem by si prý dala 😀 😎 😉

womann
autor
27. led 2008

Mne chutna asi jenom detska sunka...Pry by mela byt nejaka kvalitnejsi, min soli a tak...

kristi
27. led 2008

manzel ji jedine sunku od kosti, ja jim normalni sunky, rada mam herkules a chorizo. Male davam do jidla obcas sunku detskou. Parky kupujem jen ty v plechovce, jsou proste dokonaly...

petraluk
27. led 2008

Tak u nás jsou uzeniny téměř každý den. Mě nejvíc chutná šunka z Globusu a nebo dětská šunka. Ovšem občas mě přepadne chuť i na herkules nebo poličan. Přítel jí uzeniny ještě víc, ovšem ten je více vybíravý, nejradši by denně uherák 😠 Párky taky dost kupujem, přítel si přál k Vánocům hot dogovač a moje máma mu to bohužel splnila, takže teď jí pořád párky v rohlíku.
Klobásky taky můžem oba, vždycky si uděláme obložený talíř, pěkně s olivama, balkánský sýr apod.
Moje dítko ještě nejí, ale vim určitě, že mu budu kupovat maximálně tu dětskou šunku. Rozhodně se mi nelíbí ty dítka s párkem v ruce a pneumatikou v pase 😉

aponchie
27. led 2008

manzel je kuchar a ma kontakty na ty nejlepsi dodavatele takze uzeniny a maso beru zasadne od nej pac vim ze je cerstve kvalitni a hlavne neni krehcene!to je nejvetsi hnus rozpada se to ble 😝 .jinak mala ji asi 3xdo tydne na rohlik sunku neni slana je vytecna spise trosku vodnatejsi.ja mam rada suche salamky nebo moravske uzene manzovi to je jedno hlavne moc 😀 spek dostavame od mamky vyuzeny na zaklad svickove a na halucky uzasne naprosto.sadlo mam dve sklenice permanentne pac mi chuti na chleba obcas nebo do buchet lepsi jak maslo a olej atd.jinak malicka ji parky jen javoricke nebo teleci proste ty lepsi a to asi 1xtydne a zacala sem ji je davat kolem 2roku obcas.ji je s kecupem a zasadne bez peciva 😠 .jinak jednou sme sli od manzela z prace nesla sem si anglickou slaninu dva tluste platy a mala rvala ze to chce a chce a chce tak sem ji dala kousnout ze to treba nebude a ona jo normalne sezrala celej platek nez sme dosli domu sem to skryvala pred lidim apac vim jak umej byt hnusni a nadavat ze to se prece nesmi a jine kecy.jinak manza a ja jime uzeniny asi2xtydne

kristi
27. led 2008

jeste mam rada salam Fort nebo jak, maji ho asi jen v Plusu,a je to jako herkules obalenej v pepri, mnaaaaaaaam

karotky
27. led 2008

Já mám z uzenin nejraději Křemešník,Váhalovu slaninu a Šunkové koleno.
Manžel si potrpí na Angl.slaninu,kuř.šunky a jemné párky z Glóbu.
Co se týče Adama,tak mu začnu od roka dělat obložené chlebíky se šunk.kolenem nebo s drůb.šunkou. 😵

womann
autor
27. led 2008

Jednou za cas (tak za ctvrt roku) me popadne strasna chut na vysocinu s cerstvym krupavym rohlikem, a k tomu vyhradne Pepsi. 🙂 To pak snim klidne tri nebo ctyri rohliky 😀

kupinka
27. led 2008

Já miluju lovecký,šunku dětskou,poličan...na párky moc nejsme,kdyžtak klobásky,ale to tak 2x do měsíce..

prastenamatylda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saruskas
Autor odpověď smazal
Zobraz
epav
11. únor 2018

Dobrý den,

velmi Vás prosím o vyplnění následujícího dotazníku k mé diplomové práci na téma Faktory prodejnosti masných výrobků. Vyplnění dotazníku Vám zabere 5 - 10 minut.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNypk...

Předem děkuji za Vás čas.

brokovich
11. únor 2018

Já to nejim vůbec a syn 2,5 r taky ne. U nás jí uzeniny jen muž, tak asi 3x týdně nějakou klobásku nebo tlačenku. 🙂

unicorna
1. srp 2022
Uživatel unicorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od unicorna.

@womann Syn ochutnal poprvi ve Španělsku chorizo a docela mu zachutnalo tak si jednou za čas objednáme nějaký ten balíček přímo ze Španělska tady https://www.eltorno.cz/chorizo-jamon a k tomu ještě nějaké to víno. Jinak doma snídaně většinou rohlík se šunkou. Nebo třeba tousty se šunkou a kečupem ty taky synovi chutnají.