Kolik chcete mít dětiček?

eleonorka
5. črc 2011

Zdravím ....
Už odmalička jsem si přála mít velkou rodinu - ikdyž mám dva sourozence je to pořád málo 😀 . A ta velkorodinová posedlost mě stále ještě nepřešla ... Chtěla bych mít tak 4-5 dětí. A jelikož už jednoho dráčka mám už ji zbývá jenom pár 😀 😀
Chtěla bych vědět jestli na tom jsou nějaké maminky stejně jako já - tudíž chtějí mít více dětí než jedno .... Nebo jestli jsou nějaké maminky zastánci pravidla "jedno a dost" popř. " dvě a dost" 😀 🙂
Tak jsem zvědavá jestli jsou nějaké další ""šílené"" maminky jako jsem já 🙂 🙂
Díky za odpovědi 😉

hasky24
5. črc 2011

ahojky já určitě plánuji ještě jednoho raubíře k tomu mému a pak časem uvidíme s manžílkem třeba si pořídíme ještě další ´´na stará kolena´´ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 na rozmazlování a nejlépe holčičku 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

michamicha
5. črc 2011

já jsem z 5 dětí 🙂 zatím máme s manželem jednoho společného chlapečka a rádi bychom mu pořídili ještě sestřičku 🙂 manžel má ještě z předchozího vztahu 10-letého kluka, tak pro nás budou 2 společné děti asi konečná 🙂 ale já bych se 3 (4) nebránila 😉 je to moc fajn, když se pak sejde celá ta veliká rodina 😉

vojtisek2007
5. črc 2011

@eleonorka tak my už máme tři děti, já bych chtěla ještě jedno, manža je zatím proti 😠 , ale tak uvidíme, taky jak zdraví a tak....dávám si 5let maximum, pak už asi ne.

klouzek
5. črc 2011

My bychom chtěli 2 děti a pak časem až děti trošku odrostou tak možná snad ještě 1,ale to bych předbýhala,necháme tomu volný průběh 🙂

xkacatkox
5. črc 2011

ahojky, tak já jsem ze 3 dětí, já bych chtěla ještě pořídit Matýskovi tak 2 sourozence, z toho jednoho raubíře až později, až budou ti dva velcí a nebudou mít o nás zájem, další dítkou plánujeme až budu mít odmakáno aspon rok v práci, chlap chce děti dvě, takže sen o 3 dětech se mi splní jen pokud bude další potomstvo geminy

smardik
5. črc 2011

chceme 3děti pokud to půjde finančně, dokážu si představit i 4nebo 5 a nebránila bych se ale to už je nad naše finanční možnosti takže pokud to finance dovolí tak za 8,9let pořídíme klukům sourozence

eleonorka
autor
5. črc 2011

No tak vypadá to, že všechny maminky si dokáží představit více dětiček 🙂

adenka84
5. črc 2011

Mým snem je mít děti 3..nejlépe 2 holčičky a a jednoho chlapečka...manžel si přeje děti 2, ale myslím, že kdyby přišlo to 3, že za něj by byl také rád..
Já jsem ze 4 sourozenců a je to moc fajn, když se celá tlupa se všemi jejich dětmi sejem je to velká legrace a obrovský humbuk...také jsou krásné společné dovolené..a proto si přeji, aby naše Maruška měla alespoń 2 sourozence..vím, je to asi v dnešní době přepych mít 3 děti, ale když se člověk uskromní - tak to jde..

renca_hanych
5. črc 2011

já bych taky ráda někdy v budoucnu ještě aspon jednoho broučka - je mě fuk jestli holčičku nebo chlapečka - ale vzhledem k prodělanému HELLP SYNDROMU to nepůjde......vždycky jsem chtěla spolehlivého a hodného partnera - toho jsem našla - a s ním mít velkou rodinu - zkrátka se musím smířit s tím, že budem "jenom" tři...někdo ale nemá bohužel ani tuto možnost takže jsem vděčná, že máme krásného zdravého synka který nám přinesl neskutečné štěstí a radost do života 😉

eleonorka
autor
5. črc 2011

@renca_hanych Tak alespoň že máš toho jednoho mimíska... 🙂 Ono i to jedno mimčo vydá za několik čertíků 🙂 ...

renca_hanych
5. črc 2011

@eleonorka Ten náš teda stoprocentně😀, je to ďáblík..uvidíme, třeba za pár let bude medicína někde jinde a mimi bude 😉 , jak se říká, naděje umírá poslední. mějte se tu krásně, já jdu spát, malej už chrupe tak ho jdu následovat

eleonorka
autor
5. črc 2011

@renca_hanych Naděje umírá poslední - svatá pravda.... Dobrou noc 🙂

zuhur
5. črc 2011

Já bych klidně brala 3 - 4 děti, ale vzhledem k financím si to asi nebudeme moci dovolit. A budeme rádi za 2.
Ale nikdy neříkej nikdy, že 😉

sarzan
5. črc 2011

@eleonorka ale jasne ak su korunky treba veeeela deti,si si urobila z rodenia sportovu disciplinu 🙂

pajula
5. črc 2011

My bychom chtěli 3 dětičky,když se zadaří... 🙂

eleonorka
autor
5. črc 2011

@pajula Tak přeji, aby se zadařilo 😉

staninka77
5. črc 2011

Ahojky zdravím vás. 🙂 .
My jsme byli jen dva starší bratr ale bohuzel si mladej vzal život.
A švagrová sním měka tři děti a pak má ze svím ninějším manželem + dvě děti navíc musí to bíti prima taková velikánská rodina.
Jinak já mám 3.kluky chtěla jsem do třecice všeho dobrého pořídit holčičku 🙂 ale není my souzená a vyšel kluk a je hlavní že jsou zdraví a to je přednější.
Chtěla bych ještě jedno ale chlap nechce ☹ a moje mamina je zásadně proti ta by to už neunesla 😒 😠 .
Všem přeji aby se vám to vyplnilo to přání a měli jste veliké rodinky 🙂 .

martavatar
5. črc 2011

Já jsem sice ještě neporodila ani to první .. ale mít barák, být zajištěná a s chlapem tak jich mám klidně i 7 :D ... Třeba jako v Sedmém nebi :D

andreasek82
5. črc 2011

jedno uz mame, druhe za chvilku prijde na svet.. 😵 kdyz do tretice, tak nekdy az treba za 6 let, az budou tyhle dve pomerne velke 🙂

dvojka
5. črc 2011

vždycky jsem si říkala že bych chtěla mít dětí jako smetí.A ted,když mám dvě si myslim že úplně stačí 😵

marca22
5. črc 2011

zatím 2 a 1 nebo 2 tak za 10 let,ale zatím žádné nemáme,snad se brzy dočkáme 🙂

crca
6. črc 2011

Chtěla jsem dvě a mám a tím jsem taky skončila,jsem o 10 let starší po psychické stránce 😀 Z nich samozřejmě 😀

andrissek
6. črc 2011

Ahoj
Manžel má holku z prvního manželství (19) já taky ( 8) potom máme společného chlapečka (4) a ted čekáme druhé společné a tím asi končíme 😅

babulinkab
6. črc 2011

chtěla jsem dvě, mám dvě - kluka a holku, tím končím a předávám štafetu mladším 😀 😀

kristi
6. črc 2011

tak nějak pokud budu vědět, že je uživíme a dáme vše, co budou potřebovat, tak bych se 3 kouskům nebránila, ale že by se mi teda chtělo být těhotná, tak to se mi moc nechce 🙂

alamo
6. črc 2011

My bychom radi 3, ale nevim, jestli to stihame. Je mi 31 a zatim mame 1. To bychom to ted museli zacit sekat jako Bata cvicky 🙂 . Tak mozna, kdyz to pujde, tak 2 a taky budemem moc radi.

boobinka
6. črc 2011

tak nam staci 2 🙂 ale rada bych opravdu tak za 12-15 let treti ditko.... teda za predpokladu, ze budeme dobre financne zajisteny a mit vetsi byt ci dum 😀

kristi
6. črc 2011

@alamo tak nam je stejne, neni kam spechat preci 🙂

michaela2310
6. črc 2011

Ahojky, já bych chtěla tři, dvě tak po 3 letech a pak třetí až ty dvě trochu odrostou, ale to už mi bude přes 30let tak uvidíme, třeba nakonec budou všichni po 3 letech a nebo nám finanční situace víc dětí ani nedovolí ☹ ale teď bych si přála mít 3 🙂 a je mi jedno, jestli boudou mít všichni stejné pohlaví a nebo jestli to bude mix 🙂

ducky
7. črc 2011

Tak já mám děti 2 a pokud to situace dovolí, tak bychom si klidně střihli i třeťátko, tak za 4 roky. Ale jak to nakonec dopadne, je ve hvězdách, ptž člověk míní a život mění 😀