Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem

kukinka
4. kvě 2007

Jak jste na tom vy s jazyky?

susik77
25. bře 2008

ahojte, ja v pohode anglictina a cestina-pretoze tu pracujeme a byvame. a pracujem na francuzstine, milujem vsetko francuzske-je to krasny jazyk 😉
nemcinu som sa ucila 6 rokov, ale strasne dlho som ju nepouzivala, zvladnem zaklady a zlozitejs. veci pomocou slovniku...

alterna
25. bře 2008

ahojky, chtěla jsem se zaptat na váš názor. Učila jsem se němčinu 10 let ve škole. tred jí vůbec nepouzivám a je mi to líto protoze jsem plno veci zapoměla. Ted budu brzy rodit. Ale chtela jsem se pustit do opakovani nemciny. Myslite ze se to da skloubit i s miminkem???????????????

susik77
25. bře 2008

alterna: ja som mala narocne miminko, takze ja som pokracovala v uceni francuzstiny ked mala veronika polroka 😉
ale keby ti mimi pekne spinkalo, tak sa da v pohode ked spi ucvit slovicka a pod. 😉

nobody
25. bře 2008

anglina státnice
němčina ... no fuj ,, základy (několik let na gymplu)

francouzština, italština, španělština --- základy... nic moc

danulka2
25. bře 2008

mne jazyky tiez moc nejdu, aj ked sa uz niekolko rokov pokusam naucit anglicky. Som vecny zaciatocnik. Na skole sme mali len rustinu a aj tu uz zabudam. Tiez obdivujem ludi co vedia viac jazykov. Ale asi na to musia mat bunky, ked im to tak lahko ide.

osa
25. bře 2008

som na tom rovnako danulka2 ☹

danulka2
25. bře 2008

osicka, tak my im to tu budeme ozivovat nasou rodnou slovencinou 😀 😀 😀 ,ved aj to je jazyk 😉

kajule
25. bře 2008

No tak me jazyky hodne bavej...anglictina, nemcina to muzu rict, ze zvladam, pak taky neco celkem kvaknu francouzsky, spanelksky trosicku...ale rada bych se naucila finsky a rusky. 🙂

monatko
25. bře 2008

anglictina, taliancina iba malinko, nemcinu pomaly ale isto zabudam, aj ked zaklady mi ostali... anglictina je moj chlebik, uplne ma zivi, kedze ju vyucujem kade-tade ako lektorka 😉 a samozrejme, je to aj moje hobby 😅

danulka2
25. bře 2008

monatko keby sme byvali blizsie, tak by si mohla ucit aj mna 😉

nguyen
25. bře 2008

najlepsie asi ovladam anglinu, tych 10 rokov v skole + niekolko studijnych pobytov v UK zanechalo vazne stopy 😅 franina - statnice a uz rok tu (vo francuzsku) zijem s francuzom a tiez pracujem takze myslim ze tiez nie najhorsia uroven no a taliancina zatial dost koktam nakolko som samouk a bola som donutena predovsetkym pracou preto sa zatial pohybujem iba v technickej oblasti ale polepsim sa a hadam to raz dotiahnem na slusnu uroven 😀 No jo a zakazdym ked ziskame v praci noveho klienta chcu odomna aby som sa nejak dohovorila takze po uspesnom roku kedy sme ziskali jedneho fina a dvoch nemcov to asi bude zabavicka 🙄 Dufam ze nemaju v plane expandovat do Ciny 😀 😀 😀

monatko
25. bře 2008

danulka, mozeme skusit aj e-learning 😵

danulka2
25. bře 2008

monako to je co? 😅

monatko
25. bře 2008

vzdelavanie prostrednictvom netu, cez maily atd.. pre vsetkych, ktori su daleko od lektora a nemaju cas navstevovat kurzy....... boze, to znie ako reklamny slogan 😀 😀

danulka2
25. bře 2008

tak to by som brala 🙂 Co mam pre to urobit?

monatko
25. bře 2008

danulka, ip 🙂

aponchie
25. bře 2008

abych pravdu rekla tak me svedstina opousti a danstina taky rozumim ale s mluvenim je to horsi 😒 nemam zadnej kontakt a s lidma z DK si pisu anglicky takze tak,ale verim,ze do nejakeho jazyka jeste pujdu me se moc libi italstina a myslim,ze neni tezka tak az bude vic casu zkusim sama

zdina
25. bře 2008

tak ja rustina, trochu spanelstina a nemcina, i kdyz jeste ne perfekt, ale ziju tady tak se to pomalu lepsi. Potrebovala bych i anglictinu, ale zijeme na samote a mimino k tomu, tak kurzy zatim neprichazi v uvahu.
Monatko uz vloni jsem hledala nanetu e-lerning, ale nic jsem nenasla ☹

nguyen
25. bře 2008

aponchie talaincina je asi najlahsi jazyk na svete, fakt, zober knizku pre samoukov a za dva tri mesiace mas zaklady preluskane plus cvicenia a je to, problem je potom s hovorenim, aspon ja osobne potrebujem konverzovat a ked som robila na sk mala som jedneho klienta a casom aj kamosa taliana a vdaka nemu som sa trosku rozkecala ale kedze uz skoro vobec nie sme v kontakte bude to asi asi ako tvoja danstina. Mimochodom vsetka cest nechapem ako si sa to mohla naucit, ja som bola v dansku 2x raz v kodani a raz vo vejle a milujem tu krajinu, ale jazyk mi znie neskutocke komplikovane

m311293
25. bře 2008

tak já ruština, angličtina, francouzština, slovenčina, rozumím polsky a východňársky. Te´d se učím němčinu, aaž skončím přejdu na španělštinu.

aponchie
25. bře 2008

nguyen :je to ostuda ze neumim,mam predky z talianska 😝 ale napravim to ja potrebuju mluvit a mluvit.jinak je konec,ted me kamarad pozadal at mu zavolam do rumunska pac neumel anglicky a objednam mu na farme nejake zampiony no to byl zazitek!!!predavali si to asi 3lidi mezitim v pozadi kokrhal kohout slepky kvokaly a nekdo kydal hnuj u krav asi uuuzasneee domluvit se s nema byl nadlicky vykon,na vse rikali yes jo ja atd a pak mi rekli nekolik spatnych informaci a to maji na webu neco jineho a prej neni problem komunikovat ve 4jazycich 😒

nguyen
25. bře 2008

aponchie 😀

aponchie
25. bře 2008

no co na to chces rict napsala sem jim oficialni mail a jeste neprisla odpoved tak nevim jestli to postupne prekladaji v translatoru ci co 😀

monkula
26. bře 2008

Ahoj 😀 😀
Ja ovláam základy angličtiny, trošku lepšie viem po nemecky a perfektne hovorím po polsky a po maďarsky...

A neviete niektorá z vás po latinsky? Potrebujem preložiť jednu vetu... Prosím IP, ďakujem 😀 😀

marse
26. bře 2008

tak ja ovladam nemecky, ucila som sa ho 13 rokov tak by sa patrilo, inak nic....obcas mam pocit ze neviem ani slovensky 😀

krista
3. říj 2008

etihw • 1d • Dnes ve 13:53
jaké světové jazyky ovládají maminky na koníkovi... 😉

mysinka • 1d • Dnes ve 13:55
Angličitina, francouzština, španělština 🙂

petruskaberuska • 3d • Dnes ve 14:08
Anglictina,nemcina,italstina,rustina 😉

noangel • 1d • Dnes ve 14:34
anglictina, nemcina, japonstina, spanelstina

tannawe • 2d, snž • Dnes ve 14:47
anglictina,nemcina,hebrejstina,zacinam s italstinou 🙂

nobody • Dnes ve 14:51
maminky?
no tak nic .... ale angličtina a trochu němčina ... jestli teda můžu přispět

tannawe • 2d, snž • Dnes ve 14:53
nobody: vtipne... 😉

nobody • Dnes ve 14:54
no ode mě spíš trapný 🙂

achalteke • snž • Dnes v 15:07
no tak maminka ještě nejsem, ale anglina, němčina, fránina a základy švédštiny 😉 ...jazyky to je moje 😉

elly • 1d • Dnes v 15:23
Nizozemstina, anglictina a trochu nemciny

etihw • 1d • Dnes v 15:57
nobody, ty můžeš samozřejmě přispět taky. 🙂

zuzanka26 • 33tt • Dnes v 15:59
já mám jazyky v lásce. Takže u mě angličtina, halvně řečtina a pak stále ještě trochu francouzština 😵

aponchie • 1d • Dnes v 16:17
anglictina,danstina,svedstina..

zanett • Dnes v 16:58
etihw; mas namysli jazyky, ktere plynule ovladame, nebo i jazyky, kterymi umi nekdo zbleptnout par slov (nebo fakt nekdo umi plynule svedsky, aniz by zil ve Svedsku? 😕 ). Jinak ja plynule anglictinu, pak cesky umim trochu min 😀 a zbleptnout umim par slov rusky, co si jeste pamatuju ze stredni skoly...

aponchie • 1d • Dnes v 17:00
ano mas pravdu zanett neumim naprosto plynule svedsky,ale jelikoz je to velmi podobne danstine dorozumim se 😉

noangel • 1d • Dnes v 17:03
zanett ja to brala jako jazyky kteryma plynule mluvim. ve spouste dalsich si umim jeste treba objednat kafe 🙂 nebo nadavat 😀

zanett • Dnes v 17:04
apon - to jsem nemirila primo na tebe 😉 , spis obecne, protoze kdyz se obecne zeptate lidi, jake jazyky ovladaji, tak kazdy se naparuje a vyjmenovava deset jazyku, ale ve skutecnosti pak v tom kterem jazyku umi rict max. 'Dobry den' 😀 (a to nemyslim jenom ty 'exoticke' jazyky, ale i obycejnou anglictinu/ nemcinu....snad kazdej, koho znam, rika, ze umi dobre anglicky (rozumej; neco malo si pamatuje ze skoly 😀 ) a pak se nedomluvi ani na dovolene 😀 😀 😀 😀 😝 )

aponchie • 1d • Dnes v 17:04
noangel :jako smekam pred tou japoncinou a kde jses ji naucila a jak dlouho ti to trvalo pripadne umis psat mluvit nebo rozumet nebo vsecko? 😀

zanett • Dnes v 17:06
pred tou japonstinou teda taky smekam 🙂 to se nestava casto...

noangel • 1d • Dnes v 17:20
byla sem pul roku v japonsku to sem se naucila mluvit a pak v cr na soukromych hodinach 3x tydne odpoledne u japonce cist a psat (6 mesicu jen tohle) a vypilovala gramatiku a po 3 letech udelala certifikat

sem vzdycky chtela umet nakej ne moc beznej jazyk taky sem uvazovala o nakym severskym pak me ale vysla ta jp 🙂

aponchie • 1d • Dnes v 17:21
no a jak se v nem udrzujes?pracujes pro nekoho kde je jap treba?nebo davas hodiny ty?

zanett • Dnes v 17:22
to je hezky, noangel 🙂 a muzu se zeptat, co jsi v tom Japonsku delala (pracovala, nebo si uzivala?)

kalo • 1d • Dnes v 18:15
Trochu odbočím od proudu rozhovoru....

Mám dotaz na ZUZANKU26: strašně ráda bych se učila řečtinu, ale u nás ve městě žádná jazykovka řečtinu neučí..ani žádný soukromý učitel není k sehnání..A s učebnicemi řečtiny pro samouky je to u nás bída...Můžeš mi prosím, nějakou dobrou a pro začátečníky srozumitelnou učebnici doporučit??? Díky 😉

krtecek • 1d • Dnes v 18:19
anglictina a pak se pridavam k noangel s japonstinou

binki
3. říj 2008

anglicky skvěle, německy dobře, turecky, arabsky trochu, francouzsky a italsky málo

noangel
3. říj 2008

zanett: pracovala kdyz sem jeste v cr studovala VS

ap: v praci bych vyuzila. zakladala se pobocka v japonsku ja akora ale otehotnela no 🙂 ucit nemuzu nikoho nic ja na to nemam nervy 😀

civavava
4. říj 2008

Ahoijte, ja ovladam plynule anglinu, taliancinu, francuzstinu a madarcinu, dohovorim sa rusky a spanielsky a mam zaklady nemciny a za sebou polroka studium arabciny (v buducnosti chcem pokracovat) Pekny dnik vsetkym 🙂

vojtisek2007
4. říj 2008

anglicky se domluvím, němčina+ruština+francouzština - základy - ale při použií rukou a nohou by se to taky dalo... 😀