Kolik stojí těhotenský test?

klarisa11
11. zář 2008

Pls potrebuju radu....Chci jit do lekarny a nevm kolik stoji tehotensky test...Muzete mi prosim poradit...dekuju za odpoved... 🙂

bettyna84
11. zář 2008

Ahoj, tak Mamatest mě stál 32,-, Best 2 stojí asi 45,- a nedávno jsem si kupovala nějaký Rapid Clear Blue (nebo tak nějak) a ten vyšel aboslutně nedráž- myslím, že kolem stovky a je tam jen jeden.

gabka.d
11. zář 2008

od cca 20kč do 100kč, co znám já, vždycky jsem řekla v lékárně že chci těh. test a paní se jen zeptala jestli chci balení po 1 nebo 2ks, nikdy jsem neplatila víc než 40kč 😉
mě ale byly testy na nic, ukázal mi že jsem těhu a nebyla jsem a když jsem byla ukázal že nejem 😠 vzhledem k tomu že jsme miminko moc chtěly, to byla blbá náhoda 😒

klarisa11
autor
11. zář 2008

A heledte pls od kolika ho prodavaji...? 🙂

gabka.d
11. zář 2008

myslím že každému, ale asi by vypadalo divně kdyby si dítě šlo koupit těhu test... 😅

klarisa11
autor
11. zář 2008

Diky moc....no ptz kamosce je 14 a nevime jestli ji to prodaji..... 😲

gabka.d
11. zář 2008

kámošce??? 😉 😉
prodají, ovšem jak se budou tvářit... 😲

bettyna84
11. zář 2008

Když tak řekni, že to je sázka a je to 😉 .

klarisa11
autor
11. zář 2008

No ja tam prave pujdu s ni...Aby tam nebyla trapku.... 😀 ...Ale snad to vyjde...Tak dekuju moc... 😉

gabka.d
11. zář 2008

dobrej nápad 🙂
no držím pěsti ať do dopadne dobře, no v tvém případě ať to spíš nedopadne, co? 😅

klarisa11
autor
11. zář 2008

No to jo...to bude zase jednou trapas.... 😖

bettyna84
11. zář 2008

Trapas bude, když tam bude prodávat nějaký krásný mladý prodavač 😀

gabka.d
11. zář 2008

bety nestaš tu chuděru, nebo tam ani nedojde... 😀 ale představa dobrá 😉

bettyna84
11. zář 2008

Jinak jsem si minule kupovala test, a to už jsem trochu starší a taky vdaná a bylo mi vážně děsně trapně: za mnou ve frontě stály takový mladý kluci, asi stejně starý jak já, a ta lékárnice se mnou začala rozebírat, jestli chci test, který se dělá v proudu moči, nebo co se namočí... 😝 Byla jsem rudá až za ušima 😀 😀 . Tak to hezky zvládněte.
A nebojte, protože otěhotnět je tak malá šance, že by to musel být zázrak 😉

klarisa11
autor
11. zář 2008

No jo....snad to zvladnu...tak se mejte uz musim....diky za radu... 😉

elitera
11. zář 2008

(jsem jediná, komu přijde divný shánět těhu test pro 14letou holku?)

gabka.d
11. zář 2008

otěhotnět že je malá šance??? sorry, ale to je dobrej kec!!!to je případ od případu...vím o to m své 😔
stačí jedna kapka a je s tebe matka 😀

gabka.d
11. zář 2008

elitera, souhlasím s tebou, je mi 23 a klidně se přiznám, že ve 13 jsem si ještě hrála s panenkama a kdyby předemnou někdo řekl penis, tak začnu řvát znásilnění 😀

elitera
11. zář 2008

gabka 😀 Ale díky, aspoň nejsem divná. Nebo nejsem sama divná... 😅

bettyna84
11. zář 2008

gabka: tak to si teda šťastnej člověk, že to byla jen kapka 😀 😀 😀
elitera: taky mi to přijde divný, ale co, holt jsou ty holky dneska takový a my co s tím čekali až po svatbě 😉, radši mlčíme...

gabka.d
11. zář 2008

snad bude moje dcera jiná, snad je to o výchově, né o době, ikdyž...

gabka.d
11. zář 2008

bety, my na tu správnou kapku čekaly 3roky, al ekámoška si jednou vrzla a už to bylo (a byla panna) no teď má 5 letého kluka a manžela k tomu....

gabka.d
11. zář 2008

super téma, aspoň se odreaguju a přestanu myslet na těhu starosti 😅

bettyna84
11. zář 2008

Tak to jo...no, to je asi zákon schválnosti, že to vyjde vždy, když to člověk nejmíň čeká. Ale asi je to hodně o výchově. Stačí se ale jen kouknout, co se dneska v médiích předkládá jako normální a pak se člověk těm mladším nediví, že jdou do toho naplno 😠

gabka.d
11. zář 2008

jo to je fakt, někdy teda čučím jak puk, a připadám si jako penzista... 😅 asi mám mozrk o pár let starší nebo co 😀

gabka.d
11. zář 2008

no nic děvčata, jdu do vany, zase mě berou záda... a malá nemá ráda když dlouho sedím 😉 hned se mi udělá velká boule a strašně to tlačí...

tak držím pěsti... 😉

curinka
9. črc 2013

Prodaj mi teh. test i ve 14??

afadfa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luherra
5. lis 2013

Když kupuješ test není to omezeno věkem, stejně jako kondomy, nepotřebuješ na to občanku :D

Já se přiznám, že když mi bylo 17 (ted mi je 19 btw) a měla jsem podezření na těhotenství, byla jsem tak zbabělá že jsem poslala přítele aby ten test koupil :D

sarushka3a
28. dub 2015

Ahoj.chtela bych se zeptat jestli muzu otehotnet kdyz neberu antikoncepci,ale kluk mel kondom.a kolik stoji tehotensky test a jaky je nejlepsi? Dekuju)

jahudka881981
23. bře 2016

no já si ho budu muset taky koupit pro jistotu jelikož jsme měli s manželem tento týden pohlavní styk a on se blboun udělá :D i když říkal že teď mimi ještě nechce a to beru prášky ale jistota je jistota 😀