Kolikátý den po ovulaci jste objevily //?

bara11
19. led 2011

Ahojda, vím že podobné staré téma apod. tu někde bylo, ale nakonec se v diskusi psalo o všem možném jiném.Proto prosím koho to neobtěžuje-kolikátý den po ovulaci DPO (kdo jste věděl kdy přibližně byla) jste poprvé objevili i sebemenší náznak // a na kolikátý pokus se zadařilo? Díky moc!!!

misoule
19. led 2011

3. měsíc, dva dny před MS, takže 26DC ... jo a DPO netušim, pokryli jsme celý měsíc🙂 Ale jen vim, že dva měsíce to nešlo, protože jsem řešila ovulaci, pak jsme se na to vybodli s tím, že si užijeme Vánoce a Silvestra pěkně bujaře....a hle 25.11. // 🙂 Vánoce a Silvestra jsem bujaře prozvracela... 🙂

lucy.l
19. led 2011

Ahoj, otěhotněla jsem +- 17.11 a // 2.12

mmmk
19. led 2011

12.DPO byl naznak tak nepatrny, ze jsem to ani nepovazovala za pozitivni, 14.DPO byla pozitivni krev. A povedlo se pri 6. ovulaci za obdobi tri let 😉

prezdivkos
19. led 2011

Ahoj, otěhotnění cca začátekem října a čárky jsem objevila 24.10.

elvira
19. led 2011

Poprvé jsem našla dvě čárky v den očekáváné ms - 14 DPO, po necelých třech letech snažení - skončilo to revizí,
podruhé den po očekáváné ms - zhruba 15. DPO - téměř po 4 letech snažení.

delapa
19. led 2011

Jé tak tady mi někdo čte myšlenky, zrovna tohle jsem taky chtěla založit... 🙂
Zadařilo se poprvé hned první měsíc, podruhé po 2 měs. a potřetí po cca 3 měs. Úplně poprvé jsem našla čárku 14 DPO a to vím jistě, byl to jediný styk v měsíci. Podruhé taky cca 14 DPO a potřetí byla asi 12 DPO slabá a po limitu, ale už byla (nebo by byla ještě možnost 4. DPO, ale to je asi velká blbost - nejsem si jistá v ovulce - takže spíš těch 12). Ale jinak 14DPO to bylo vždycky už vidět krásně a hned.

kri
19. led 2011

Ahojky, po asi roce a půl jsem byla na IUI a 11 DPO/IUI jsem měla vidět už pěkné //

markytkaaa
19. led 2011

obojí těhu se zadařilo napoprvé na přelomu srpna a září
první pozitivní test, u obou 🙂 v den, kdy měla dorazit MS (dřív jsem si test ani dělat nechtěla, protože by mě nenapadlo, že by první nástřel byl vítězný 😀) 😀

jenniffer001
19. led 2011

ahojky, takže na 11DPO jsem měla pozitivní test (slabá čárka, ale byla tam 🙂 ) a bylo to 7.měsíc 😉