Kolikrát jste píchli kolečko u kočáru?

mpavlinka
1. kvě 2011

Ahojky, jen tak pro zajímavost - kolikrát jste píchli kolečko na kočáru? Já tento měsíc už potřetí, fakt mne to štve 😖 Pokaždý někde jinde, dvakrát já, jednou manža 🙄 Přemýšlím o kočárku s pěnovýma kolama, ale asi to není ono jako ta nafukovací... Budu ráda za postřehy jak jste spokojené s nenafukovacími kolečky 🙂

kikimaruska
1. kvě 2011

😀 s prvním kočárkem jsem píchla postupně všechny 4 kola...Pak jsme vyměnili značku a jezdili na nafukovačkách 2 roky...a nic 🙂 . Pěnová, nebo nějaká kombinace gumy a plastu máme také a když je kočárek odpružený, tak je to super věc. Jen se do koleček trochu zapíchávají kamínky, ale to je to nejmenší...Já jsem byl a sem spokojená s oběma typama kol... 😉

babulinkab
1. kvě 2011

já jsem zatím píchla 1x a to už vozím druhé dítě

bertica.h
1. kvě 2011

ani jednou 🙂

bufina
1. kvě 2011

My sme ještě nikdy nepíchli 🙂

jaro2008
1. kvě 2011

Já už 2x...a podruhé byly na jednom kole rovnou 2 díry 😀 Doufám, že jsme si to vybrali na delší dobu.

boobinka
1. kvě 2011

ja jsem vozila 2 roky a ani jednou jsem nepichla

andy80
1. kvě 2011

Podařilo se mi to jen jednou a to jsem odvozila dvě děti :D

zvirka
1. kvě 2011

Tak vidím, že jsme skoro rekordmani, malý má 7,5 měsíce a už dvakrát, obojí o rýsováček.... 😠

marecek4
1. kvě 2011

my dvakrát - vždycky na procházce o akátové trny co někdo oloupal a pohodil na zem

klara.t
1. kvě 2011

Ani jednou. A to jezdím každý den,skoro rok a půl. Možná by stálo za to, napsat sem s jakými kočárky jezdíte. Já nepíchla Firkon Verano a ani X-lander XA.

vojtisek2007
1. kvě 2011

nafukovací jsem nepíchla nikdy - měla jsem u trojkombinaci (hocco) s nafukovacíma na Vojtu, potom sourozeneckej (babywelt) taky nafukovací a nepíchnuto a pak jsme měli chicco spor´ták s pěnovejma a byla jsem s nima moc spokojená i v zimě na sněhu....

vilca
1. kvě 2011

My jsme nafukovací píchli u prvního dítěte mockrát a teď máme tříměsíční mimi a už jsme to taky 2x měnili... Nechápu, čím to je...zase takovým hrozným terénem nejezdíme... Máme kočárek od Patronu...

johnatanka
1. kvě 2011

ani jednou jsem nepíchla, slaloma jsem měla u i na syna a nebyl problém...
nenafukovací kolečka jsem měla na Jané nomad a stejně jsem se vrátila k nafukovacím, kočár byl úžasnej, ale nafukovačky jsem upřednostnila....mám i golfky Peg Perego pliko a prostě nafukovací jsou nafukovací, slaloma nedám z ruky ještě min 2roky 😉

beatta
1. kvě 2011

ani jednou sme nepíchli a to používáme kočárek u druhého dítka 🙂

zabinka88
1. kvě 2011

Nepíchli jsme nikdy...zato nám v létě na sluníčku jedno prasklo...rána jak z děla a malý spokojeně spinkal 😎

ivarei
1. kvě 2011

Dvakrát během dvou týdnů, pak jsme pořídili nové gumy a je to zatím ok, ale moc tím kočárem nejezdíme - používáme jiný.

weri1
1. kvě 2011

já píchla za těch 9 měsícu 2x

smardik
1. kvě 2011

s jedním kočárem - kvalitní kočárek jezdím 2,5 roku a nepíchli jsme vůbec, ještě mám druhý kočárek - pro dvojčata vedle sebe, levnější takže žádná značka a píchli jsme ted poprvé

coxa
2. kvě 2011

Ani jednou ani u jednoho z kluků. 😉

kristi
2. kvě 2011

nikdy

kopretina82
2. kvě 2011

3x

kamisek2000
1. čer 2011

Ahoj holky, kdyz jste pichly kupovali jste novy duse nebo to kolecko dali celkove nekam opravit?? Nam prvni kolecko uplne bouchlo, tak jsme dostali novy a ted mi pichlo predni kolo, to maly, a nevim co s tim😀 diky moc🙂)

albi
1. čer 2011

třikrát Casualplay S4, pokaždé oprava v běžném cykloservisu, cena cca 150,- 😉

laloona
1. čer 2011

taky Casualplay S4 a celkem 2x za dva měsíce.Jednou doslova exploze a podruhé kamínek z posypu na chodníku 😠

pett7
1. čer 2011

my nepíchli a nepíchneme nikdy 🙂 máme nenafukovací,ale už jsem stihla vytáhnout 4 připínáčky za 18měsíců provozu..

lucie777
1. čer 2011

Máme Jané slalom a za rok a půl sme ještě nepíchli! 🙂

hansed
1. čer 2011

Ani jednou 😉 (jet neo a Cam cortina)

markettka
1. čer 2011

Inglesinu Magnum za 10 měsíců používání ani jednou. Patron S4 mám jetý, paní ho jednou píchla, zalepili ho lepením na kola a mě pak na sluníčku praskla duše. Jinak já osobně jsem ještě nepíchla a doufám, že ani nepíchnu...
P.S. jezdíme poměrně náročným terénem

hojda
2. čer 2011

Ani jednou. Naštěstí to nejde. Mám Teutonia Spirit S3, kolečka nejsou nafukovací, ale závistiví sousedi to nevědí, protože už jsem si převezla v kole 2 připínáčky🙂)). Měla jsem z těch koleček strach, ale jsou super, kočárek parádně odpružený a kolečka se jen mažou, tak jsou téměř bezúdržbová.

majatob
2. čer 2011

zatim dvakrat (sourozeneckej Jane powertwin), podarilo se mi najet na nejakej strep a prorazit ho. opravoval manzel doma 🙂