Komoda místo přebalováku. Co myslíte?

holly1
14. srp 2008

Ahoj, chtěla bych poprosit o názory hlavně zkušené maminky - myslíte, že bych mohla přebalovat na téhle komodě -
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7003...

- aniž bych měla speciální přebalovací pult? Přebalovák v Ikee z tohohle dřeva (máme takový celý byt), přestali dělat, takže tuhle nebo podobnou komodu stejně koupíme, ale jde mi o to, zda je to s přebalovací podložkou dostatečně bezpečné, nebo budeme muset shánět nějaký "šuplík", který se na to ještě připevní - prostě aby mimi nespadlo. Jaké máte zkušenosti s místem na přebalování? díky za rady, moc mi to pomůže.

kacamar
14. srp 2008

myslim, ze muzes, spis zalezi na rozmeru, jestli je nahore dost prostorna. Ja prebaluju na tehle, mam na ni jeste prebalovaci podlozku a v poho. Akorat se od male nesmim hnout, aby mi nespadla 🙂

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9490...

ssaara
14. srp 2008

Určitě stačit bude,i bez speciálního přebalováku.
Já měla na přebalování určenou tuhle komodu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7005... , ale přebalovala jsem na ní jen pár týdnů,teď přebaluji,kde se dá - na koberci ,na gauči,... všechny potřeby napřebalování mam v ratanovym koši,takže ho jen popadnu a mám vždycky vše po ruce,takhle mi to vyhovuje nejvíc 😀

zoozi
14. srp 2008

Ahojky, já taky uvažovala o komodě, ale na konec jsme zvolili přebalovák, taky z Ikei, dřevěný a teď toho lituju, protože má hluboké police, takže se nedá využít. Jen do koupelny, tam to nevypadá špatně. No každopádně bych volila teď komodu.
A hlavně jsme přebalovali v posteli 😀 Takže nám byl stejně na prd

andy80
14. srp 2008

Ahoj, taky mám ten jako ssaara, jen se třemi policemi a na to jsem dala přebalovací podložku, původně na postýlku, ale krásně mi na komodě drží. Až malou nebudu na tom přebalovat, komoda se bude dát používat.

lada82
14. srp 2008

ahoj...
no, my od zacatku prebalovali v posteli, ted uz vsude, na koberci, na gauci... takze podle me je prebalovak celkem zbytecny, my mame komodu + prebalovaci podlozku (tu jsme sundavali a pouzivali, kde se da, ted uz ani ji nepotrebujeme)

agness02
14. srp 2008

ahojky holly1 - přesně tuhle komodu máme v ložnici 🙂 a taky ji používám, mám na ní takovou tu přebalovací podložku s vyšším okrajem a je to v pohodě, hlavně musíš mít všechny věci na přebalení po ruce a nezpustit mimi z očí 😉 , jo a máme i tu vyšší co se na ni připevní ten přebalovací pultík, ale ta už je dost vysoká - jsem malej člověk 😀 a docela špatně se mi tam s malým cvičí s nožkama 😉 ale jinak spokojenost 😅

petrolejka
14. srp 2008

Holly, přebalovák místo komody je podle mě super. Používám MALM z Ikey, ten odkaz, co dávala ssaara. Jsem s ní moc spokojená. Hlavně to chce šuplíky, jsou praktičtější než police. Navíc, až přestaneš přebalovat, zůstane Ti hwzká komoda na cokoliv jiného. 😉

kitty68
14. srp 2008

jej tu komodu mam taky, ale u mati, myslim ze je dost velka na prebalovani

ja js teda taky prebaluju kde se da, nejcasteji na zemi, pekne si k ni sednu a nemusim ji hlidat

holly1
autor
15. srp 2008

holky, díky, tak to je fajn, máme z antiku z Ikey celý byt, takže ta komoda se nám pak bude hodit, díky za rady

nissanek
16. srp 2008

holly a proč si myslíš, že přestali dělat ten přebalovák. My máme tento http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S198... a jediný rozdíl je, že tam nejsou ty poslední dva šuplíky a vlastně je to i lepší.... máme tam přebalovací podložku 70 cm dlouhou, tak se kolem vejdou ještě věci na přebalení jako ubrousky a mastičky.

agness02
16. srp 2008

niss - tak tuhle mame taky a rozdíl je ještě ve výšce, tahle je kolem 90 cm vysoká a ta co má v odkazu holly1 má na výšku jen 75 cm 😉

listicka77
16. srp 2008

Měla jsem jen přebalovací podložku na komodě a přebalovala jsem tam stejně jen párkrát. Jinak na gauči, na posteli, na zemi... U nás by byl přebalovák naprosto zbytečný. 😉

sppring
17. srp 2008

Ahoj Holly1

- my máme přebalovák taky z komody, resp. ze dvou komod. Zadama jsou spojene a na nem je pridelana (oboustrannou paskou) prebalovaci podlozka. Je to dost bezpecne (podlozka ma zvysene okraje). A prebaluje se na nem dobre. Az se tam kluci nevlezou, tak komody znovu rozpojime a dame jako dve samostatne podel zdi.

Dam do alba fotku, tak se podívej.

holly1
autor
18. srp 2008

nissanek, je to informace přímo z Ikey, několikrát prověřovaná, prostě se přestal vyrábět a náhrada není. Sice ho mají pořád na webu i fyzicky vystavený,ale ve skladě už není. O vík. jsme byli v Drážďanech, jsou na tom stejně. Koupili jsme si ten, co jsem na něj posílala odkaz, vyšel nás v Německu o 1tis. levněji, myslím, že to bude stačit a když ne, manžel to nějak vyřeší. díky za rady

artepeli
14. lis 2008

Cau holky, a kdyz se dava prebalovaci podlozka na komodu, pocitam, ze to musi byt ta s pevnou deskou naspodu. Koukala jsem na to ted a prekvapilo me, ze se to ma nejak upevnovat sroubkama - to pak ztraci smysl, ne? Mate ji upevnenou nebo si to normalne vydrzi a nesklouzne?

agness02
14. lis 2008

ahoj artepeli - já mám na komodě tu měkkou přebalovací podložku a ani se nehne, ta podložka s pevnou deskou je třeba na postýlku, když nemáš přebalovák 😉

svataterezicka
2. dub 2010

Mám dotaz - jak dlouho jste prebalovali na prebalovaku, nez jste z nej udelali komodu? Mala bude mit brzo rok a na dylku uz se tam moc nevejde. Po koupani ji prevlikam atd na tech penovych puzzlich na zemi, protoze se mi hrozne vrti a otaci... Tak uvazuju ze bychom odendali tu desku prebalovaci a udelali z toho jen komodu kde bude mit mala veci (obleceni).

akcull
2. dub 2010

svataterezicka,
my používali přebalovák asi tak do deseti měsíců, možná ještě míň, dávám si teď takovou tu jednorázovou podložku na přebalování na zem na koberec nebo ještě na deku. Malá se strašně vrtí, je to vždycky boj a příjde mi to tak praktičtější a bezpečnější.

kpetra
2. dub 2010

Ahoj. My nemáme přebalovák, ale velikou komodu, kde jsem měla podložku z Ikey. Podložku jsme používali asi rok, ale na komodě malýho převlíkám pořád a to má 2,5 roků. Vyhovuje mi, že se nemusím ohýbat a převlíkat ho na zemi. Na zemi nebo na posteli bych teda nechtěla dítě přebalovat nebo převlíkat, to by mě pěkně bolely záda. Takhle je to pro mě pohodlný. A že by to bylo míň bezpečný nemyslím, rozhodně bych tam žádný dítě nenechala bez dozoru a když u něj stojím, tak nehrozí, že by spadl.

ivika18
2. dub 2010

my máme taky velkou komodu a po koupání se mažeme a oblíkáme na ní ještě teď ve 2 letech, je to super, že se nemusím hrbit, nic moc chystat, všecko pořád při ruce. Dlouho jsme se tam i oblékali, ale už chci, aby malý trochu spolupracoval, tak jsme radši na zemi.

svataterezicka
2. dub 2010

No me to prave prijde taky bezpecnejsi na zemi, mam tam na puzzlich podlozku a pekne si k ni sednu na zem a je to. Protoze ted ma nejaky blby obdobi ze nevydrzi na zadech proste hned se toci a kdyz ji v tom branim tak desne rve, fakt plny ruce prace...

ivika18
2. dub 2010

no jo, ono záleží i na tom mimču, náš je až na výjimky kliďas, zvlášť večer po tom koupání vcelku odevzdaně leží. Kdyby nějak řádil, asi bysme taky skončili dávno na zemi 😉

akcull
2. dub 2010

souhlasím, že záleží na mimču, malá se v šesti měsících začala stavět na nožičky a když jsem jí položila na komodu s přebalovákem, tak se hned začala zvedat a strašně se vztekat, když jsem jí chtěla zase položit, to jsem pak musela přebalovat třeba ve stoje🙂) a jen jednou rukou, protože druhou jsem jí držela, proto mi to pak na té zemi přišlo lepší a bezpečnější, v klidu si sednu všechno si přichystám a třeba jí pustím pohádku a jdu do boje, a když náhodou prohrávám, tak mi jen uteče po bytě a nebojím se že by mi mohla vyklouznout a spadnout....
tedy my už trénujeme nočník, ale zatím jsem jí nepřesvědčila, že je dobré na něm chvilku posedět...🙂))

dexonka
4. dub 2010

ahoj holky ja u prvniho miminka take pouzivala komodu a nahore jen podlozku s vyssimi okraji.....je to stejne jako prebalovak a navic mi pak komoda zustane,jde o to nekupovat hodne uzkou komodu......
u duheho miminka to udelame uplne stejne...........

emakrul
1. pro 2021
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

já mám tady tuhle komodu https://www.postylky-vybaveni.cz/detska-komoda-drewex-hvezdicky-seda-seda a nemužu si ji vynachválit🙂

r3b3ka3
8. pro 2021
Uživatel r3b3ka3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od r3b3ka3.

postylky-vybaveni znám. Několikrát jsem tam nakupovala 🙂 nejen nábytek..

konpetra13
8. pro 2021
Uživatel konpetra13 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od konpetra13.

super tip 🙂 eshop neznám, ráda se kouknu 🙂