Kosmeické problémy po porodu

terry99
23. led 2019

Ahojte mamicky 🙂 Som tu nova tak neviem presne kde to mam napisat aby ste mi poradili. Som pol roka po porode a este stale mi vypadavaju vlasy a mam flaky na tvari. Tak som sa chcela opytat ako to je u vas. Ako dlho to trvalo alebo aky pripravok vam pomohol. Prosim pomozte uz som z toho zufala ☹

zrzeckas
23. led 2019

Cetla jsem, ze vlasum treva 3 roky nez jsou takove jako pred tim.... Ale kazdy je jiny a ani nikdo nezaruci, ze budou jako dřív

terry99
autor
23. led 2019

@zrzeckas No necakala som ze to bude hned super. Skusala som uz vela pripavkov tak som myslela ci mi tu niekto poradi nejaky s akym ma skusonnost.

sirka1
23. led 2019

Mě začaly vlasy padat tři měsíce po porodu a trvalo to asi 4 měsíce. Nezbývá než vydržet.

zrzeckas
23. led 2019

Ja pouzivam Medavita sampon s karotenem (ph 5.8), na doporuceni ho trochu redim a prijde mi to lepsi

misicka1988
23. led 2019

@terry99 Také mě začaly vždy padat vlasy tak 3 měsíce po porodech. Fakt jako chuchvalce, hlavně při mytí vlasů. Naštěstí jich mám celkem dost, tak jsem to hlavně poznala jen já. Zlepšovat se to začalo až cca 1a půl po porodu. Nic jsem tedy proti vypadávání nepoužívala, a to období nějak přežila. Myslím ale že v lékárně by ti určitě poradili minimálně čím podpořit růst nových vlasů.

calvac
23. led 2019

@terry99 Ja sice zadne neznam,ale asi bych nejradeji zkusila nejake babske rady. Vis, neco treba overeneho.

terry99
autor
24. led 2019

@misicka1988 No prasne take chuchvalce. No v lekarni som uz bola a skusla som uz asi vsetko ale asi to chce naozaj cas.... aj na plet som uz skusala vsetko, dokonca som si uz skusala aj krem z ameriky tak trosku pomohol ale ziadny zazrak 🙂 ale dakujem za radu

@calvac no vidis nikdy som na babske veci nebola, ale asi uz budem musiet skusit 🙂 to je dobry napad dakujem 👏

orobs
24. led 2019

Já jsem před těhotenstvím brala doplněk vápník-hořčík-zinek, který jsem pak vysadila, a asi 4 měsíce po porodu (už jsem nekojila) jsem ho zase začala brát. Úplně si nemyslím, že by to bylo tím, ale vlasy teď (7,5 měsíce po porodu) padají míň a hlavně mi rychle dorůstají odrosty v koutech, které se mi vypadáním vlasů brutálně udělaly. A ještě vím, že se doporučuje přípravek Renohair od Renovality na vlasové zábaly. Mám ho doma, jen ho zapomínám používat, takže nemůžu říct, že bych s ním měla zkušenosti.

terry99
autor
24. led 2019

@orobs hm tiez mozem skusit, dakujem 😉

berna90
24. led 2019

@terry99 dobrý den, začala jsem užívat doplněk stravy od firmy Justin na vlasy a z kosmetiky jsem strašně spokojená s firmou Eurona, mohu poskytnout bližší info 🙂