Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

bacika
26. kvě 2018

@jankol Jo ano je to ona, dělá se v menším i větším balení, tak se podívej a uvidíš jaké ti bude vyhovovat, já si kupuji už jen to větší balení, vyjde mnohem lépe cenově. Když teď budeš hodně mazat, tak větší balení využiješ si myslím 🙂

bacika
26. kvě 2018

@ladyhacek Jo tak s tou tvrdou vodou se ti to pak vyrovná, v bývalém bytě jsme taky měli strašně tvrdou vodu a to když jsem se nenamazalo po koupeli, tak jsem byla vysušená jak poušť , to bylo hrozné, pak mě svědělo celé tělo.

jankol
26. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Jo objednala jsem si zatím menší balení na zkoušku a potom uvidím jak mi bude vyhovovat, přece jen se mi může stát že mi to nebude sedět, tak bych pak nerada doma měla mast co pak nevyužiju 🙂

bacika
29. kvě 2018

@jankol No tak to rozhodně, taky jsem si na začátku objednala jen menší balení, přesně jak říkáš, jen na zkoušku. Nikdy nemůžu vědět jestli mi to bude sedět nebo ne. Ale jsem ráda, že mi sedí. Dneska bych bez něj už nedala ránu na delší dobu. 🙂

jankol
29. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Já myslím, že mi to bude sedět, ale co kdyby náhodou. Vzala jsem si to z lékárny, ani jsem nevěděla, že v té naší to vůbec prodávají. Když se člověk nezeptá, tak ani neví 🙂 a pak se diví 🙂.

zdenkaklok
30. kvě 2018

@jankol Tuhle mast používám taky, je super, hlavně v letních měsících se za své nohy nemusím stydět, používám jí asi přes rok a půl a jsem s ní fakt spokojená 🙂.

jankol
31. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zdenkaklok Tak to je super, děkuji za reakci, už jsem si ji objednala a určitě ji vyzkouším. Taky jsi měla tak vysušené a popraskané nohy? Z čeho jsi to měla jestli můžu vědět?

bacika
4. čer 2018

@jankol Jo přesně, jak se to říká, líná pusa holé neštěstí 😀

zdenkaklok
6. čer 2018

@zdenkaklok Díky 🙂. A taky jsi měla tvrdé paty nebo co tě trápilo? A jak často mast používáš aby jsi měla pěkné nohy 🙂.

jankol
Autor odpověď smazal
Zobraz
jankol
7. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Ano to se přesně říká a určitě na tom něco bude 🙂. Já mám nejraději, když mi někdo doporučí něco co má opravdu sám vyzkoušené a i přes to, že tisíc lidí má tisíc chutí, tak se z toho dá čerpat, pokud mě chápeš jak to myslím 🙂.

zdenkaklok
17. čer 2018

@jankol Ano měla jsem je hrozně vysušené. Asi jsem se nestarala o své nohy, tak jak by si zasloužily a tak jsem dopadla ☹. Hlavně dělám dvanáctky a jsem pořád zavřená v pracovní obuvi a ta není vůbec pohodlná na tak dlouhé nošení a večer jsem vždy byla ráda, že jsem ty boty sundala a pak jsem se s odstupem času podívala na nohy a hrozila jsem se, teď už jsem ale dlouho spokojená, mám zase krásně hladké nožky 🙂

bacika
17. čer 2018

@jankol Jo chápu tě, taky si ráda přečtu zkušenosti jiných nebo po známosti si zjistím kdo má co odzkoušené, je to lepší, protože člověk tak trochu ví do čeho jde 🙂.

jankol
18. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zdenkaklok Dívám se že máš dvě děti a jsi asi ještě na rodičovské dovolené, tak není to i tím, že teď nejsi tak dlouho v té obuvi? Já dělám taky dlouhé směny a musím mít taky pracovní obuv, takže vím o čem mluvíš. Ty boty udělají hodně s nohami.

jankol
18. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Jo přesně 🙂. Používáš ještě něco dobrého s čím by ses ráda podělila o zkušenosti nebo něco čemu se raději vyhnout? 🙂

bacika
25. čer 2018

@jankol Tak záleží na co konkrétně se ptáš jestli na tělovou kosmetiku nebo třeba nějaký obličejový krém? Moc se nemaluji, jen vyjímečně, tak v tom ti moc neporadím 🙂. Mám suché vlasy a celkově suchou pokožku, takže na tu používám různé krémy nebo co by tě zajímalo 🙂.

zdenkaklok
26. čer 2018

@jankol Musím říct, že to že jsem doma taky pomohlo, ale s dětmi nijak neposedím a pořád chodíme po venku nebo po výletech, takže v těch botách jsem pořád, sice už to nejsou ty šílené pracovní, ale taky jsem v nich třeba celý den zavřená. I to má na to určitě vliv, ale kdybych nezačala používat ureagammu, tak by se zlepšení asi nedostavilo žádné si myslím 🙂. Ty nohy to prostě už potřebovaly. 🙂. Jo tak víš o čem mluvím, tak třeba jen za dovolenou se ti ty nohy taky nezlepší nebo jo? 🙂

zdenkaklok
26. čer 2018

@veruleberule91 Prosím tě asi se zeptám úplně blbě, ale jaký kokosový olej používáš a jak ho používáš? Jako si ho naneseš na obličej a necháš si ho namazaný jako krém? Já má docela suché kolena, jak pořád lezu s dětmi po zemi 😀, tak to bych ho mohla taky použít? 🙂

jankol
27. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zdenkaklok Jasně o nohy se člověk musí starat a hodně lidí na ně zapomíná. Nohy nás nosí celý život, tak je třeba jim taky věnovat náležitou péči a lásku 🙂. To je pravda, když mám dovolenou a ty pracovní boty nenosím, tak jsem zlepšení nijaké moc nepozorovala, ale je pravda, že už se mažu dlouho, takže nohy už jsou zase krásné a už je jen udržuji 🙂.

jankol
27. čer 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Dekorativní kosmetiku taky moc nepoužívám, tak v této oblasti ani radu nepotřebuji 🙂, ale co používáš na suchou pokožku a pleť? Já se potýkám s vysušenou pokožkou hlavně v zimě nebo po plavání, ten chlor v bazénu mi nedělá moc dobře, ale když se namažu, tak je to dobré. Na vlasy by se mi hodila rada co na lupy.

bacika
28. čer 2018

@jankol Jo tak na lupy bych taky potrebovala poradit, protoze sama nevim. Ja nejak nemam ani cas a ni chut se malovat 🙂, doma to stejne nikdo neoceni 🙂, jen kdyz jdeme nekde ven do spolecnosti, tak ze sebe musim udelat cloveka, abych nedelala ostudu 😀. Na telo a plet, kdyz jsi vysusena hlavne v zime bych doporucovala nejaky krem, ktery neobsahuje vodu nebo ma jen minimum vody, na telo nejlepe olej nejaky telovy.

zdenkaklok
30. čer 2018

@jankol No ta vidíš, tak to bude spíše tou mastí než botami 🙂. Ano hodně lidí se soustředí na tvář a tělo, ale hodně lidí zapomíná na nohy a soustředí se na to co je vidět a jak říkáš ty nás budou nosit celý život 🙂. Šla jsem teď po městě a schválně jsem pozorovala nohy hlavně žen a musím říct, že hodně lidí ty suché paty zanedbává. 😕

zdenkaklok
30. čer 2018

@bacika Já ti můžu říct co na lupy tedy ne 🙂. Používala jsem chvíli ten úžasný šampon proti lupům z reklamy Head a shoulders a musím říct, že nikdy jsem neměla více lupů než po něm. za mě už nikdy více. Zkus kopřivový šampon, ten je fajn.

zdenkaklok
30. čer 2018

@knobloska Ahoj, bohužel o takovém lesku na rty nevím, ale zajímaly by mě ty zkušenosti s makeupem na suchou pleť 🙂

bacika
6. črc 2018

@zdenkaklok Jo tak ten je úplně strašný, taky jsem podlehla reklamě a koupila si ho a po tom co jsem ho používala jsem měla dva krát více lupů než předtím, takže hrůza hrůza hrůza, už nikdy více. Když vidím tu reklamu tak se mi otevírá kudla v kapse 😀.

pucmelinka
6. črc 2018

Holky, na lupy se mi osvedcil sampon od Vichy na lupy, parkrat pouziju a je klid... sice je drazsi, ale vydrzi mi dlouho...myju si s nim vlasy treba tyden, max dva a pak treba pulroku nepouziju...

bacika
6. črc 2018

@pucmelinka Prosím tě a měla by jsi odkaz nebo jak se přesně jmenuje? Děkuji moc. 🙂

pucmelinka
6. črc 2018

@bacika https://www.benu.cz/vichy-dercos-sampon-lupy-ma...
Je to tenhle, pak jeste delaji pro suchy vlasy

pucmelinka
6. črc 2018

Holky, neco na mastne vlasy?

zdenkaklok
17. črc 2018

@bacika Jo tak to ti věřím 😀, mám to nějak podobně. Ale ureagamma na ty nohy je fakt dobrá osobně jí mám vyzkoušenou a myslím že s ní budeš spokojená 🙂. Špatné věci nedoporučuji, proto bych nemohla být pojišťovák 😀.