Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

gabrolo
30. pro 2019

@telicka jo jsem si objednala a dneska vyzkoušela musím říct za mě dobrý .make-up a lesk .

telicka
30. pro 2019

@smoulinda

to by bylo super nové téma o kosmetice .Já mám ráda celkem přírodní kosmetiku a co vy holky? jak jste na tom

telicka
30. pro 2019

@gabrolo
a jak si spokojená ?já zatím nevyzkoušela

gabrolo
12. led 2020

@telicka musím říct za mě fakt bomba byli jsme na Silvestra na akci make-up byl opravdu vydržel a lesk taky .Cítila jsem se opravdu dobře.

esternejed
26. led 2020

my se chystáme na ples tak taky hledám něco bomba aby byla přirozená ,ale krasná .

markii88
26. led 2020

holky my jsme od přírody všechny ženy krásné ale musíme to doladit 😉nějaký super make-up líčka atd a můžeme vyrazit

markii88
26. led 2020

@esternejed taky jsi myslím že už zima nepřijde přiští týden má být plus 12 máme čekat jaro takže holky budeme teď jenom pučit do krásy budeme krásné a mladé,😇

zvalentova
26. led 2020

Ahoj, neřešila jste některá změnu péče o vlasy metodou Pre-wash nebo Co-wash? Dík

esternejed
30. led 2020

@zvalentova to jsem teda ještě neslyšela zkusím se na to mrknout a ty jsi jí už vyzkoušela?můžete říct nějaké zkušenosti

esternejed
30. led 2020

@markii88 no tento víkend má být krasně a příští víkend mrznout takže ordinace zase budou plné nemocemi ☹

esternejed
30. led 2020

@markii88 to teda jsme holky každá žena má své kouzlo a je krásná od přírody to si myslím já.Někdy musíme si udělat obličej aby jsme byli ještě krásnější....😘

markii88
30. led 2020

@esternejed jééé to je pěkné že žena je krásná od přírody ,ale někdo to tak nevnímá někteří muži mají rádi umělé ženy mě osobě žena taky má své kouzlo od přírody já požívám taky kosmetiku make-up lesk a podobné ty věcí co ženy mají doma ,ale všechno přírodní kosmetika

markii88
30. led 2020

@zvalentova a vy jste spokojená jak ?

blankamok
30. led 2020

@telicka já jsem spokojená ,ale samozřejmě každému sedí něco jiného mi sedí krémy mléka kosmetika make-up všechno Annemarie ale jak říkám každému sedí opravdu něco jiného.

gabrolo
3. únor 2020

taky mě ta kosmetika sedí za mě taky můžu říct dobré....ted si budu objednávat lesk na rty .