Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

petusko
26. zář 2007

mne vyhovuje uz roky Max Factor dramatic look 😉

sisstin
26. zář 2007

smoulinda: ta nová od Maybeline..teď si nemůžu vzpomenout na název..ale je celá zelená 😉

smoulinda
autor
26. zář 2007

No já jsem zkoušela Maybelline XXL, Rimmel Volume Extra Flash nebo tak nějak, pak spousty od Avonu, ale to byla naprostá hrůza. Od Astoru jsem měla taky jednu, už ani nevím kterou, ale vždycky tam byli takový hroudičky 😝

A kolik tak ty vaše tipy stojí? Siss tu zelenou jsem viděla za 150,-...Je fakt dobrá 😕

sisstin
26. zář 2007

smouli: to je asi na akci, páč je to novinka..ale podraží to...pak je dobrá Volume XXL od Maybeline..tuším, celá modrá...a taky ta růžovo-zelená..taky Maybeline..ale záleží, jakej ti vyhovuje kartáček 😕

smoulinda
autor
26. zář 2007

Já můžu zároveň doporučit make-up od L´Oréal Mat Cashmere. Zatím nejlepší co jsem měla 😉

sisstin
26. zář 2007

smouli: a jaký to je? Mně vůbec nevyhovují ty pěnové..a je jedno, jaká značka 😕 v létě si make-up moc nedávám...spíš v zimě..a to mám radši takový středně tekutý...matující od Rimel 😕

luucia
26. zář 2007

Jooo, tak tipy na řasenku se mi taky hodí! Ještě jestli někdo nevíte o nějaký voděodolný, která by vydržela i při porodu!! 😅

smoulinda
autor
26. zář 2007

Siss tu Maybelline jsem právě měla. Sice nebyla vůbec špatná, ale hledám něco lepšího 😉

majmuna
26. zář 2007

Ja jedine Loreal...je zlata hranata prodluzovaci 🙂 Ehm az na cenu ale dopravam si ji protoze jsem se nesetkala s lepsi.

sisstin
26. zář 2007

luci: já voděodolný nesnášim..přijde mi, že stejně tečou..ale odlíčit to jde pěkně debilně 🙄 🙄 🙄

smoulinda
autor
26. zář 2007

Luucio tak při porodu ti myslím na obličeji nevydrží ani svěcená voda 😀 😀 😀

luucia
26. zář 2007

siss - já taky voděodolný nepoužívám, ale bez řasenky k porodu nejdu, tak by se mi teď hodila! 😉

zusma
26. zář 2007

Mně asi nejvíc vyhovovala řasenka od Max Factro 2000 Calories. A krém už jedině od Vichy-Normaderm, jak si dám jinej, tak mi vyskáčou pupínky 🙄

smoulinda
autor
26. zář 2007

majmuna kolik koštuje? Klidně jí taky třeba vyzkouším, jestli teda nestojí moc 😉

sisstin
26. zář 2007

luci: a když tě to chytne v noci..tak se taky budeš malovat? Já teda bez make-upu ani ránu..ale u kontrakcí mi to asi bude fuk 😅 😅 😅

smoulinda
autor
26. zář 2007

Tak já krém jedině Dove. Myslím na obličej. Parádní 😉
Jj, ty voděodolný jdou pěkně blbě dolů 😝

luucia
26. zář 2007

smouli - tak to lituju DR.!! pže mě vidět nenamalovanou je faaakt zajímavý! 😝
zusma - mě kosmetika Vichy nevyhovuje vůbec, kromě odličovací vody!! Po všem mám jinak hrozně suchou pleť!!

zusma
26. zář 2007

Já bez make upu taky ani ránu,ale jestli to na mě přijde v noci,tak na to taky prdím 😝 Jen bych si alespon chtěla stihnout umýt hlavu,ale nevím nevím,zda to půjde 😝 😅

majmuna
26. zář 2007

Ja se odlicuju gelem pod tekouci vodou a vodeodolna rasenka jde taky v poho dolu 😉
Jinak neni spatnej makeup Dermacol s pumpickou 😉

sisstin
26. zář 2007

já se dřív děsně patlala různejma věcma na mastnou plet..a pro mě je lepší jen čistící emulze a pak hydratační...když jsem to přeháněla..tak to bylo spíš horší 🙄

majmuna
26. zář 2007

Smoulinda neco pres 3 kilca.... 😉

luucia
26. zář 2007

siss - sem o tom právě přemejšlela jak to vyřeším!! minimálně korektor, pudr, zdravíčko a stíny mít musím a kdyby šla i ta řasenka, tak by to bylo dobrý! Jinak vypadám jak vyblitec!! 😝

sisstin
26. zář 2007

luci: tak u porodu na to fakt seru 😎 to bude poslední, co mě bude zajímat 😕

majmuna
26. zář 2007

Mam kamosku ta sla rodit nalicena kvuli fotkam a videu....no a vypadala super 🙂 Jenze rodila uz treti kousek 😀 To mne nehrozi ☹

katarina82
26. zář 2007

Hmm, na mě bude v porodnice taky pohled... Úplně pro bohy 😀 Bez linek vypadám jak něco mezi pulcem a vyoranou krysou 😠

sisstin
26. zář 2007

holky..no pak druhej den se už namalovat můžeme ne 🙂 😉

zusma
26. zář 2007

Já stejně budu u porodu asi brečet ne-li řvát,tak by se mi to stejně asi smazalo 😝

katarina82
26. zář 2007

sis, no já doufám. I když oni to prý v porodce nemají rádi... 😒

luucia
26. zář 2007

siss - taky uvidím jak mi bude, ale jak píše zusma aspoň vlasy bych si umejt chtěla než vyrazím!! 😉

majmuna
26. zář 2007

Ja mam teda rasy uplne cerny o to vic trpim u vytrhavani oboci....prej ze to prestane rust 😀 Ha ha me tak v duchodu a zacne to jinde 😀

Holky co barvu na rasy a trvca? Vypada to super...ty rasy vydrzej dyl natoceny 😉