Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

mihapiha
2. led 2009

jo, a na jahodě 950 a máš poštu zadara... no, právě jen ten odstín, škoda, že nemáme my z Ovy ho kde vyzkoušet,v Praze ta možnost je....
hodně si chválí ten odstín chair ocrée a taky natural, jenže já jsem docela bledule s pihama,tak furt váhám...no...
banánový prý je na rozjasnění,to bych taky brala,ale dva si kupovat určitě nebudu...

lucenek
2. led 2009

zanett čím umýt ráno a čím večer?
objendla ajsem si aquamarinu a babyface

lucenek
2. led 2009

miha tak kukám na ten natural ale jaksi bledule jsem jen v zimě ale zase ne tak moc mám jakby olivovou plet tak nevim nechci vypadat jak mrtvolka
a není někdo z prahy že b y nám poslali vzorky???? 😀

mihapiha
2. led 2009

Luci, ty jsi určitě snědší typ než já. já jsem snědá jen v létě a to se musím vyloženě být od rána do večera venku abych vypadala opáleně. nejsem úplně ten nejsvětlejší typ,ale bledá jsem to jo... to mi muž vždycky říká, jéžíš ty jsi bledá...

já právě o nikom z Prahy nevím, kdo by ho měl??? O natural jsem četla, že je více do hněda. než ty ostatní odstíny. že i v létě je dobrý,tož tak. já moc hnědý nechci, mám tonovací perly z avonu a ty hnědé jsou,takže já chci něco normálního.prostě at to vypadá přirozeně a přitom mě to trošku projasní,rozzáří. asi písnu rovnou na tu diskuzi at mi zasvěcené poradí.

lucenek
2. led 2009

jj já se opálím raz dva bych se zařadila do fototypu III manže je IV to víš maminka řekyně a hany je černej i ted 😀 Sára bude kočena 😵

mihapiha
2. led 2009

a já tak do fototypu II, ten I by byl mooc, to je tak moje ségra, zrzka...

lucenek
2. led 2009

tak co písla jsi tam????

lucenek
2. led 2009

Jo jako LUSH má bezkonkurenční popisky zboží doslova je jim očima.....fakt potešení už to jen číst 😵

lendy1
2. led 2009

a moooc doporučuji hydratační masku od LRP, myslím, že o ni tu psala pimpulka. Tak ji musím dát za pravdu, že je úžasná. Já jsem teď vyschlá jak troud, pleť se mi loupe a po té masce úplně cítím ten nával hydratace 😀
Uvidím ještě, jaké to bude ráno 😉 Ale 2ks za 60,-Kč...to je nádhera 🙂

zanett a jinak jsem vyzkoušela Hydraphase XL od LRP a je super přesně jak jsi psala, pak jsem měla vzoreček ještě nějakého nového hydratačního krému pro citlivou pleť a ten byl na houby 😒

lucenek
2. led 2009

hm to zní gut ta maska a něco na mastnej ksicht by LRP neměli? 😀 kuknu se

mihapiha
2. led 2009

tak na forum jsem ještě nepsala.... musím počkat, až mi z aktivují účet

lendy1
2. led 2009

mihapiha, ty jdeš na MakeupBox? Já jsem tam chodila dřív, ale víc se mi líbí tady 🙂

pimpulka
2. led 2009

caff baby
woooow ten t-leclerc....az som zaklipkala mihalnicami od uzasu 🙂 toolko caciek maciek v peknom baleni, nepoznala som tuto znacku vobec... ja som asi zatazena na znacky ktore maju v logu nejaky rocnik-cislo- tak jak oni- Paris 1881..cize na znacky ktore uz maju nejaky ten rocik, co to za sebou...-----chanel No. 5 ...ach zas tie cisla hihi
lendy tesim ze hydra maska vyhovuje...ma napadlo, zadovaz si tuhy parfem amer. cream, maju ho ....minule som onuchavala v lush, a chytil ma taky zuvackovo-sladkasty tuhy parfem, no meno uz nevysmoklim, ale baba vravela ze to je jak nejaka bomba do kupela,malo to kraaasnu cucoriedkovu vonu mnam

zanett
2. led 2009

lucenek - ja pouzivam babyface na vecer (vyborne odlici makeup i vodeodolnou rasenku tem, kdo ji pouzivaji 😉 ) a aquamarinu jsem pouzivala na rano (ta totiz makeup moc dobre neodstrani)... 😉

Jeste k te hydratacni masce od LRP: vim, ze jste to probiraly uz driv a asi byl u toho i link, ale nechce se mi to hledat, nemohl by mi nekdo ten link hodit? ja pouzivala hydratacni masku od Avene (ted ji pouziva MP 😀 ) - hlavne teda po tom laseru- a byla moc dobra, ale bezne ji nepouzivam. Ted (pokud financni situace dovoli) se zase chystam na ten Nlite laser...teda, nebude to hned, mozna az tak za dva mesice, ale zase se budu muset poohlidnout po necem hodne hydratacnim, protoze tesne po tom zakroku je ta pokozka dost sucha...A lendy, co ty s tim laserem?

pimpulka
2. led 2009

http://www.lush.sk/index.php?pid[]=917&id_zbozi...
asik totok ale neviem isto, meno som si nezapamatala

pimpulka
2. led 2009

La Roche Posay HYDRAPHASE UTIŠUJÚCA HYDRATAČNÁ MASKA 2X6ML...takto sa to vola ale neviem ti najst obrazok...je to taky sacok, ktory je v strede perforovany, cize na 2pouzitia to je

mihapiha
2. led 2009

Lendy, já jsem se tam chtěla jen optat na ty pudříky s tou barvou...

lendy1
2. led 2009

zanett, nevím, jestli se to rovnou zobrazí:
http://www.laroche-posay.cz/_cs/_cz/index.aspx
když tak hledej: přípravky (3.ikona zleva nahoře), novinky, Hydraphase maska

laser: no pořád je to 50:50, ale já mám teď pleť bez chybičky. Kdybych byla více opálená nebo tak, tak můžu vyrazit ven i bez make-upu 🙂

pimpulka, já ten AC v parfemu měla a přišlo mi to jako jiná vůně 😒

lendy1
2. led 2009

miha, ahá, tak to joooo 😉

mihapiha
2. led 2009

muž mi nechce povolit platbu přes net, když se neplatí přes paypal, má furt strach, aby nám nevybrali účet. jak ho mám přesvědčit? na Lush se nedá platit přes paypal, což mi vadí, musela bych si založit zvlášt účet + kartu jen pro tyto platby, do toho se mi moc nechce. ach jo..

lendy1
2. led 2009

mihapiha, na LUSH UK někde musí mít napsáno jakou mají ochranu pro tyto platby, tak to zkus dát manželovi přečíst.

ooo
2. led 2009

ahojte. nemate nahodou skusenost s tymto? http://www.coloronpro.com/instant-makeup-kits.html

zanett
2. led 2009

mihapiha - mne se ted stala takova lapalie s uctem (slohli mi primo z uctu 200 liber) a zrovna dneska jsem mluvila se svym manazerem te banky a on mi rekl, ze ty moje udaje si nekdo s nejvetsi pravdepodobnosti zjistil ne pres net, ale obslehli pry muj PIN, kdyz jsem ho zadavala (ja totiz platim temer vyhradne kartou, hotovost u sebe vubec nenosim) ci ty neslavne proslule ctecky karet v automatech (ted je takovych pripadu v nasem okoli povic) a ze pry net je az ta nejposlednejsi moznost, ze pry dnes uz to ma spousta firem dobre jistene...takze ja bych se toho nebala platit pres net 😉 Samozrejme, ze nic neni stoprocentni, snad jedine bankovky v matraci 😀

zanett
2. led 2009

Jinak diky za to info o LRP masce, zda se to byt dobra vec, jeste to podrobne prostuduju zitra... 🙂

mihapiha
3. led 2009

tak jsem to prubla a objednala si ten TLC pudr, budu ho mít jako dárek k blížicím se narozeninkám....

lendy1
3. led 2009

mihapiha, tak pak písni, jaký je 🙂 A jaký odstín jsis objednala?

ooo, už jsem to někde viděla, ale přijde mi to jako blbost, každý má úplně jiné oči a jiný "prostor" na líčení očí a ty prašule za to 😖

lucenek
3. led 2009

zanett dík a ten babyface vydrží dlouho ? mám to používat jako mýdlo na pysk? se ptám blbě ..ale kupujo to porvé, se ztrávím i v použití jungle kondiše 😅

zanett
3. led 2009

lucenek - mne vydrzi baby face asi mesic (pri kazdodennim pouzivani). Svym zpusobem ho pouzijes jako mydlo, ale nema vlastnosti mydla (nepeni), takze je to trochu jiny. BF je takovy olejovy, lehce navlhcis oblicej pretres po nem baby face a prsty krouzivymi pohyby rozetres po obliceji a oplachnes a docistis pletovou vodou/mlekem/tonikem (na co jsi zvykla). Necekej bohatou penu nebo bublinky. Staci jen slaba vrstva, protoze tech oleju je tam dost a ty rozpusti vsechen makeup 😉

lucenek
3. led 2009

zanett ahá tak když ti to vydží jen měsíc to je asi fakt pidi midi...no neva prubnu a uvidím díkec za rady 😉

zanett
3. led 2009

jo, lucenek, je to maly - ma to vazit jen 35g, ale nikdy se mi nestalo, ze bych mela dve stejny babyface - nektery byly znatelne tezsi a vetsi, jiny zase mensi. Ale pokud nemas vylozene silny makeup, tak ti to vydrzi treba dyl. Ja jsem kosmeticky labuznik 😀 a od te doby, co mam babyface, tak si to odlicovani vylozene vychutnavam a nanasim ho vic, nez bych mela, proto mi vydrzi tak ten mesic...