Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

darina77
3. led 2009

Zanett, a používaš ten baby face aj na okolie očí? By to bolo asi praktickejšie jedným ťahom.

zanett
3. led 2009

jj, darina, pouzivam ho na cely oblicej, tedy i na oci 😉 Navic je to idealni na muj ekzem na ocnich vickach, jeste nic mi nikdy nepomohlo lip 🙂

lucenek
3. led 2009

zanett jj tak díkec až dojde balucha budu psát co a jak se má používat

mihapiha
3. led 2009

Lendy, vzala jsem chair ocrée, protože je to taková univerzalní barva, dočetla jsem se, že ji mělo hodně děvčat a všem seděla. měla jsem v merku i nacré anebo banan,ale to jsem se bála,že budu mooc světlá.zase natural se mi zdá moc tmavý a bronze taky. tak jsem se doufám, trefila, ony ty pudry jsou stejně transparentní,tak doufám, že jsem nešlápla vedle. to bude můj první supr drahý pudr v životě! tak mě snad nezklame.

lucenek
3. led 2009

miha símtě pak písni ju? jakej a odstín....

mihapiha
3. led 2009

Když už jsem nakousla ty pudříky.Nemáte některá zkušenost s projasnujicím pudrem, myslím konturování, jsem ted viděla jeden tutorial a použili MAC duo, jedna půlka tělová barva a druhá prostě bílá, na projasnění kolem a pod oči a bradu. vypadá to hezky,jen když už budu mít tak drahý pudr,tak bych teda něco levnějšího na to projasnění. Jsem vděčná za veškeré tipy.

lucenek
4. led 2009

miha símtě kde na to chodíš? já tu už minule pslal o něčem bílým pod oči....přidávámse k tobě

aponchie
4. led 2009

lz davat ted v zimnim obdobi pres den na pusu spise nocni krem?prijde mi hutnejsi nez to serum co mam na den,jenze to je zase SPF15 a nocni nic a sviticko sluni celkem dost,nevim co si dat na pusu kdyz lezu v tom mrazu ven..mati rika indulonu ,ale to si muze dovolit ona se suchou pleti ja mam mastnou a navic prece obsahuje hodne vody ne?by to zamrzlo na pleti 😀

mihapiha
4. led 2009

Luci, mrkni, když tak tady, je tady spousta tuturialu, jen,ale u jednoho jsem viděla ten MAC duo v kombinaci s bílou... na Ebay, jsem se dívala a mají tam jen tu kombinaci s tělovou a tmavou. zase 600 se mi za to dávat už nechce, něco kolem 200 bych brala,asi zajdu do drogerky a mrknu se...

lucenek
4. led 2009

apon já si dávám dětský krém nivea do mrazu 🙂 miha sem asi blb ale kde najdu a co to je ten tuturial????

aponchie
4. led 2009

luci a ty mas jakou plet?ja mam pro malou batole krem do chladu ,ale mam strach,ze po tom olezu pupinkama pac je to mastne 😲

mihapiha
4. led 2009

Luci, promin, já jsem to zapomněla zkopírovat http://www.videomix.cz/video/983-gFC3LRQ/

mihapiha
4. led 2009

Já si do mrazu dávám jen aquasensation od nivea, zatím nic jiného nemám. už jsem přemýšlela i o mandlovém oleji, co mám pro malého, ho tím když jdeme ven mažu.

aponchie
4. led 2009

miha a jakou mas plet prosim te?

lucenek
4. led 2009

apon mastnou teda smíšenou ale víc mastnou..ono to zas tak na ten mráz nevadí...lesknu se tak i tak, ale dávám ho jen když se nenamaluju
miha díkec

aponchie
4. led 2009

no ja mam taky takovou,ale vim,ze kdyz me mala treba natre doma pusu niveou tak mam popinky semotamo ,ale zkusim ten jeji detsky do chaldu a uvidim co to udela

lucenek
4. led 2009

apon zkus je jiný než klasika nivea 😉 doufám, že se neopupiknuješ

aponchie
4. led 2009

kdyztak to svedu na tehotenstvi 😀

lucenek
4. led 2009

miha mě spíš přišlo že to jsou stíny bez třpytu než pudr ale tahle je dobrá a kouřový líčení jak umí to je parada 😵

luciaakubko
4. led 2009

ahojte, v obchode (DM, alebo 101drogerie) som nenakupovala ani nepamatam. maximalne si tam pozriem, co maju noveho. kupujem totiz od znameho, ktory mi dokaze zabezpecit dekorativnu kozmetiku znacky max factor, loreal, maybelline, astor, rimmel...za priblizne polovicne ceny.

mihapiha
4. led 2009

já mám smíšenou, klasika T zona a jinak normální, někde sušší. až dodělám niveu, tak si koupím bud avene, anebo vyzkouším z regeneračních olejů od Hádka. mám od něj pár věcí a zatím spokojenost.

Lucenek, já jsem i viděla, jak použili líčka, jemně růžové na oblast kolem očí a nad lícní kosti, dneska jsem to zkusila a paráda, vypadám jak mimino. haha

mihapiha
4. led 2009

jsem našla ten mac,takže kdo ví o něčem podobném sehnatelném v našich obchodech,at napíše.

http://health-beauty.shop.ebay.co.uk/items/?_nk...

lucenek
5. led 2009

hmm já mám zdravíčka jen barva tomatee od burjouis a od nyx terra cota jsou takové cihlové a spokojenost mě by asi růžové nešly

gangulienka
8. led 2009

baby potrebovala by som nejaky dobry kremik na ksichtik...mam taku mdlu, unavena, bledu plet....inak mam plet trosku problematicku pouzivam Biodermu Sebio gel aj plet. vodu je to super ale potom je plet taka napnuta, tak nechcem krem z tejto rady ale nieco co mi tvar ozivi ved vyzeram ako z hrobu 😝

mihapiha
9. led 2009

Tak mi přšel TLC, je úžasný, tak něco jemného jsem v životě neviděla. barva tak neznatelná, je to transparentní a jen mírně zbarvené. objdenávala jsem v sobotu a už ho mám doma. tak to je rychlost!

mihapiha
9. led 2009

takže po ccca 5 hodinách jsem se začala lesknout, ale i tak jsem s pudrem spokojená. takový jemný, plet je heboučká a skoro nejde poznat, že ho mám na sobě. a hlavně to luxusní balení... nádhera prostě.

lendy1
9. led 2009

mihapiha, takže je jemnější než jiné sypké pudry? A používáš na něj ten kabuki nebo jiný štětec?

mihapiha
9. led 2009

Lendy,ano používám ten kabuki štětec, jiný nemám a ani nechci, protože je to strašně příjemné. Já měla sypký pudr kdysi dávno, a plet byla jiná než po použit TLC, ten pudr je jako mouka, uplně jemný a opravdu na obličeji je neznatelný, zmatní a lehce dotonuje.

lenki33
10. led 2009

baby, poradte mi, myslim ze tu niekto pouziva jungle od lush
ako docielite toho aby ste to rozmiesali na kasicku??? mne sa tomoc nedari, tak ci na to nemate nejaku fintu 😉

lendy1
10. led 2009

mihapiha, tak já si ten kabuki budu muset pořídit 🙂

lenki, mě to taky nejde, normálně s Jungle přejedu párkrát po vlasech nebo ho použiji jako mýdlo-rozmydlím ho v rukách a to, co mi na nich zůstane vetřu do vlasů 😉