Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lucenek
10. led 2009

leni dík za tip na ten jungle budu s tím rejdit po hlavě 😀
kurnik miha a jaký sis brala odstín????

mihapiha
10. led 2009

jo, kabuki je fajn a pudr je ještě lepší. vzala jsem si odstín chair ocreé a je do mírně oranžova,ale mírně. žádný pomeranč na obličeji. Luci, jestli jsi snědší, tak třeba barva natural je více do hněda. no, je to hezká vecička. a ta krabička, jsem prostě uchyl na věci s nádechem tradice a historie... kdyby měli tak balené i make up, tak neváhám ani minutu.... 😀 😀 😀 😀 😀

mihapiha
10. led 2009

a ted mají na jahodě v akci odstín bronze za 559, pro hnědule supr!

lucenek
10. led 2009

miha hmm uvažuju uvažuju 😀

mihapiha
10. led 2009

Luci,tak to jsem zvědavá zda se chytneš jako já. já už uvažuju, že jak bude zase nějaká ta sleva na jahodě na jinou barvu,tak si vezmu ještě banane na projasnění, i orchideé je na prozáření,ale píšou, že se hodí spíše na večerní make up.. no, každopádně je z čeho vybírat. taky ty jejich leskortěnky, taky v takovém krásném obalu jako ten pudr.... no, asi jsem té značce propadla. nevýhoda je jen to,že to není zrovna nejlevnější.

jen se lesknu, po 3-4 hod se opět lesknu, takže bud změnit make up, anebo nanášet více toho pudr, já fakt nevím... ale asi záleží na typu pleti, četla jsem hodně, že se po tlc holčiny neleskly... tak nevím no...

lucenek
10. led 2009

miha myslím že lesknout se budeš tak jako tak..prostě to chce po nějaké době přepudrovat no 😉

zanett
10. led 2009

...kdyz uz se tu bavite o tom lesknuti se: ja se taky vzdycky leskla (i s mineralnim makeupem), prestalo to, az od doby, co pouzivam ten fixacni pudry od Vichy....to mi fakt vydrzi makeup cely den bez upravovani, az jsem sama prekvapena, protoze vzdycky jsem ho musela minimalne jednou upravit a dodelat, ale ted uz ne 😵

lucenek
10. led 2009

zanett símtě jak opečovávat kabuki štětce, ty normoš jsem prala v šaplonu dětským..ale tyhle????

zanett
10. led 2009

lucenek - ja jsem pouzivala organicky tekuty mydlo jemne jsem je oplachovala ve vode tak, aby voda nenatekla do toho svaru (do toho drzadla), pac by to casem rozmelnilo to lepidlo a stetinky by zacaly vypadavat. Ja uz ted kabuki nepouzivam (pac nemuzu pouzivat ten mineralni makeup), mam klasicke stetce od Clinique a k nim jsem dostala i spesl roztok na cisteni stetcu, takze misto mydla na stetinky nastrikam ten roztok, necham pusobit a pak jen oplachnu 😉

lucenek
10. led 2009

hmm tak to bude zajímavé myslím když to tak vyčistím, tak nejvíc bordelu teda pudru mi zůstane tam u toho sváru, ale co budu muset být opatrná no..já teda ty kabuki používám na norál pudr..tady miha mě fur nahlodává na ty TLC pudry..a už tak je to megarozdíl 😉 myslím požít klasiku nebo kabuki

mihapiha
10. led 2009

Luci, já tě nahlodávám, haha. raději nechodit na diskuze na net, to pak stojí holt prachy, no...
investice do kabuki nelituju a do TLC taky ne.

Zanett, jsem byla v lékarně a ptala jsem se vichy dermablend pudr a paní mi řekla, že se přestal vyrábět, že místo něho je ted ten minerální, to se mi nezdá, protože ten minerální je přece make up, ne?

jo a ten kabuki používám asi 14 dní, po jak dlouhé době, ho mám vyčistit? já to zkusím taky dětským šamponem. ani vlastně nevím, čím se jako štětce perou...

lucenek
10. led 2009

miha byla jsem v dermokosmet. centru na masyrykáči v té lékárně u zlaté koruny a tam ten pudr je úplně dole...

mihapiha
10. led 2009

Luci, já jsem se na něj ptala právě v shopingu, ale ted už to je jedno... ted uz mám jiný...
no, pokud uvažuješ o tlc a jsi opálená třeba ze solárka,tak bych klidně šla do toho bronze, který je ted o polovinu levnější. a na léto se taky bude hodit, pokud se líčíš.

lucenek
10. led 2009

miha snědá jsem jen v létě a na solárko ted nechodím...takže nevím...sakra ty mi dáváš 😅

mihapiha
10. led 2009

http://www.omlazeni.cz/dobry-makeup-24-393-35.html diskuze o TLC, pro snadnější rozhodování

http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?... a tady jsou popsané podrobněji odstíny...

lucenek
10. led 2009

hmm miha mě asi sedne ten naturell nebo chanelle

mihapiha
10. led 2009

Luci,tak to je už za jiné peníze.... tož uvidíš, no... třeba budou mít akci a budou levnější...

lucenek
11. led 2009

jj vím..a ty sis to objednala jak? na dobírku?

mihapiha
11. led 2009

Luci, já jsem to objednávala z jahody, z origoš stránky to vychází o 100 dražší,ale když napíšeš,tak ti přibalí i vzorky jiných odstínů nebo make up, a mělo by ti to dorazit za 3-4 dny. já jsem to měla z jahody za týden doma, taky dobré...

bora8
11. led 2009

ahoj už som bola na stránke jahody, sú spolahliví? lebo dosť vecí sa mi páči, len neviem ako to funguje.....

mihapiha
11. led 2009

Bora, já jsem z jahody zatím objednávala jen 2x a pokaždé bez problému, u kosmetiky neplatíš poštovné, u parfému 10% z ceny. myslím, že skoro všichni mají s jahodou dobré zkušenosti... podle toho co jsem četla...

lendy1
11. led 2009

bora, mrkni sem, tady je celá diskuze o Jahodě 😉
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

bora8
11. led 2009

ďakujem pozriem..... inak používate niektorá kozmetiku matis alebo lancome? ja som doteraz používala kozmetiku vichy, ale makuup mi už prestáva vyhovovať a chcela by som to zmeniť....

lucenek
11. led 2009

bora já mám pudr matis a super měla jsem před tím stay matte od rimmelu ale ten je super ale prej jsou i lepší

noangel
11. led 2009

zdravim po dlouhe dobe 🙂

nemate nektera zkusenosi s kosmetikou EVIAN? sem si ted pri popijeni z lahve vsimla ze zacali delat kosmetiku a ceny velice smesne co sem na ebay videla. tel mliko 200 ml za 3,49 GBP, krem na oblicej za 2,5 atd

pudr mam taky matis a je uzasnej akorat me dochazi a u nas ho maj snad jen ve fann a tradicne nechutne drahej 1249,- na eshopu fann 😝

celkem ste me navnadily s pudrem TLC tak smejdim jakej a kde 🙂

mihapiha
11. led 2009

zrovna jsem se taky ted dívala a matis pudry, vychází dráž než ten TLC...
já ty super značkové výrobky nepoužívám, mám ted přírodní kosmetiku od Hádka, make up vichy normateint a ted pudřík TLC, řasenku lóreal, nějaký lesk a tvářenku Bourjois. tot vše... kdybych si měla kupovat všechno supr značkové,tak příjdeme na buben. já jsem k tomu ještě úchyl na parfémy a to taky není levný špás...

bora8
11. led 2009

no na parfémy som aj ja úchyl :D ale chcela by som nejaký fakt kvalitný krém..... skúšam ten matis a lancom a dochádza mi makeup - tekutý tak rozmýšlam že aká

mihapiha
11. led 2009

bora, no když se to tak sejde,že....
já jsem ted zkoušela od biotherm aquasorce a pak age fitness a oba byli fajn, ikdyž to byly jen vzorky.

noangel
11. led 2009

parfemama me zasobuje MM je to vdecnej vanocni dar kazdej rok koupi to stejny 🙂

zanett
11. led 2009

mihapiha - doufam, ze se neprestal vyrabet, nevim, co bych si bez nej pocala...existuji mineralni fixacni pudry - treba ta zenska v lekarne myslela tohle 😕

Pokud stetce pouzivas denne, mela bys je umyt tak jednou za tyden, ja to delam kazdou nedeli - ono se to nezda, ale ta spina v nich je, i kdyz neni na prvni pohled videt. Kdyz jsou stetce ciste, tak mam i min jebaku, pac je v nich min bakterii 😉