Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

darina77
2. bře 2009

Lendy, nepripomína ti american cream? Musím si kúpiť aspon dva, uk lush dosť rýchlo sťahuje tieto limitky. Chcela som si objednať aj darčekové balenie takú škatulku srdiečko Gues who, som si povedala že o mesiac a už ho nemajú v ponuke. Ináč objednala som si aj ten očný krém, je teda oveľa väčší ako som čakala a fakt nedráždi oči. Prišla mi aj aquamarina, na svk ju už dlhšiu dobu nemali, a má takú zvláštnu vonu že ani neviem či je dobrá alebo nie. Ale je dobrá na moju pleť mám ju po nej matnú ale nie vysušenú.

lendy1
2. bře 2009

jj, American cream-a já pořád co mi to připomíná 😀

sami
5. bře 2009

Holky, potřebovala bych poradit, dobrý oční krém proti vráskám☹

Je mi 27, ale má vrásky pod očima jsou dost viditelné.

Doporučíte mi nějaký dobrý krém ...............děkuji🙂

lucenek
5. bře 2009

Sami krém dobrý je od lush a taky kapsličky s olejíčkem od Elizabeth Arden, proti vráskám, tmavám kruhům, vypne kůži jsou dobrý fakt že jo....hodím ti odkaz

ecinazuz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbarek
8. bře 2009

Ahoj holky,

ráda bych se s vámi podělila o svojí zkušenost. Navštívila jsem vizážistku, které mi udělala analýzu pleti. Má super přístroj, který vidí až 3 vrstvy do hloubky vaší pleti. Takže naprosto přesně určí jakou máte pleť, jaké máte problémy, na co se zaměřit atd. Je to opravdu hodně zajímavý. Já jsem si myslela, že mám pleť spíše smíšenou, ale mám jí totálně suchou 😀 Takže jsem musela udělat revizi ve svých krémech. Poté mě naprosto krásně nalíčila, řekla různé rady atd a já odcházela totálně nadšená.

Když by jste měli zájem udělat si krásné odpoledne pro sebe,tak se ozvěte a já vám dám ráda kontakt 😉

barbarek
8. bře 2009

Piště prosím případně do IP, je to nejrychlejší 😀

mimap
12. bře 2009

Ahoj holky, můžete mi, prosím poradit krém na první vrásky? Co třeba Vichy Myokine? Oční jsem vybrala All about eyes od Clinique, ale pleťový nevím...

dididi30
12. bře 2009

mimap a mas viac ako 30 rokov? lebo nevyzeras 😉 nieje skoro na kremik proti vraskam? 😅

susik77
12. bře 2009

mimap: ja myokine pouzivam asi 4 roky, od 28, ale nepride mi to ako zazrak...mozno akurat tym, ze hydratuje tak plet je taka vypnutejsia ale asi ziadny krem zazraky nerobi. inak ho mam rada, je prijemny a krasne decentne vonia.

mimap
13. bře 2009

Mám 28 ale nějaké ty první vrásky bohužel fakt jsou - mám suchou pleť a kdysi jsem ráda chodila na solárko, což si myslím, že je teď fakt dost znát... ☹
Já k Vichy mám trošku nedůvěru, ale kámoška mě pořád přesvědčuje... Možná by bylo lepší Avene nebo LRP...?

susik77
13. bře 2009

to je na citl. plet, ale ucinok na vrasky bude asi rovnaky. ja mam teraz myokine na suchu plet, je celkom fajn, nemasti.

ja_nulka
13. bře 2009

mozno trosku od veci, kedze teraz pisete o kremoch, ale neviete mi poradit dobry sampon na mastne vlasy?Uz mi to takmer kazdodenne umyvanie vlasov zacina liezt na nervy.

lucenek
13. bře 2009
delikates
13. bře 2009

Ahojky jestli můžu poradit,tak mě pomáhá zelený Garnier Fructis 🙂 A letos k vánocům jsem dostala tu sadunaplet ten růžový Garnier na normální a suchou plet a jsem maximálně spokojená 🙂

bihan
14. bře 2009

alebo tento http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20372-jumpi...
ja si už na vlasy žiadny "klasický" šamón so silikónmi určite nedám ;)

tictac
14. bře 2009

holky, dekuju, ze jste me navedly na Lush, vyzkousela jsem od nich uz vic veci a vsechno miluju 😵

jumping juniper je dobry, i squeeky green, mam po oboji samponech nadherne ciste, leskle a prijemne vlasy (normalne jsou strasne jemne a rychle se masti)

bihan
14. bře 2009

Tictac, vitaj v klube.. ja mám už zase prichystanú objednávku za 50€ na ešte som neskončila 😝

tictac
14. bře 2009

cim vic objednavam, tim vic chci 😀
ted mam vzorecky kremu na oblicej, stoprocentne si nejake objednam, nikdy predtim ni zadny krem (ani nejdrazsi) nesedl tolik, co od Lush

bihan
14. bře 2009

Ja mám Vanishin a iný už nechcem... v kombinácii s Magnaminty je to jediná vec, ktorá funguje na moju pleť... a ešte min. make-up k tomu.

tictac
14. bře 2009

ja mam prave sussi plet, vzdycky pul hodky po naneseni kremu jsem mela pocit, ze jsem se ani nekremovala. Vyzkousela jsem Dream cream (neni spatny), Skin Nanny(super cas od casu) ale na pravidelne noseni si asi poridim Gorgeous...jen mi vadi, ze tam neni SPF, tak zkusim jeste neco jineho, myslim, ze nejake delaji 😉
Taky miluju Lemony flutter na suchou kuzi 😵

lucenek
14. bře 2009

tic tac a co tak ultralight a na to georgeous 😉

tictac
14. bře 2009

lucenek, prave na gorgeous mam spadeno, jbohuzel tam neni spf, ale chtela bych zkusit Paradise regained, ten by mohl byt super.

nemate nekd zkusenosti s ocnim kremem od lush? tam taky nemaji spf, ale mozna jako nocni by nebyl spatny? Pouzivam ten ocni kremy od Roc, asi nejlepsi, co jsem zatim zkusila (a bylo jich hodne 😀 )

samsara
14. bře 2009

Ahojte babulky
,nečítala som celú diskusiu,tak sa dopredu ospravedlňujem,ak ste to už preberali,ale zaujímal by ma Váš názor na make-up od ESTEE LAUDER - DOUBLE WEAR,počula som naň celkom pozitívne ohlasy,neviem ,či si ho mám kúpiť,či je dobrý.
Ďakujem.

samsara
15. bře 2009

NIKTO MI NEPOVIE? ☹ ,ALEBO STE HO NEMALI?

m.a.r.t.i.n.a
17. bře 2009

Babym poraďte nejaký dobrý,ale fakt dobrý očný krém...na vrásky+hydratačný.Mám 31. 😵

tictac
17. bře 2009

martina, zkus Roc, ten je zatim nejlepsi, co jsem nasla, a to jsem jich vyzkousela hodne 😉

darina77
18. bře 2009

Baby, čo si objednávate z Uk Lush, pred 10 dnami som urobila objednávku, včera som dostala balík ale neprišli mi tri masážne oleje, dve bomby a jedno mydlo, a na faktúre sú normálne vyfakturované. Najprv ma napadlo či mi to nemohol niekto na pošte vybrať, ale krabica bola plná, takže tieto výrobky tam ani nemohli byť. Dostali ste niekedy jednu objednávku vo dvoch balíkoch, ale nie v ten istý deň? Počkám ešte do piatku či mi prídu tie chýbajúce vecičky. Pred asi mesiacom som tam robila prvú objednávku a tá mi prišla úplne v poriadku.

yasmina
18. bře 2009

darina napis lendy ona ma s tymto najviac skusenosti 😉