Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
8. led 2010

ne nehtový, ale z peněz prach 😅

andira001
8. led 2010

aha, už to chápu 😀 , ale musela jsem se fakt zamyslet 😅 No vidíš, já třeba vůbec nemusím dlouhé nehty, poslední dobou mám strašně ráda krátké nehty s nějakým výraznějším lakem, připadá mi to chic a hlavně pohodlné i hygienické. No ale fakt je, že strašně záleží na tvaru ruky a nehty, ne každýmu to sedí. Dlouhá francie je samozřejmě nádhera, ale už mne nebavilo to furt "kytovat" 😅 😅

andira001
8. led 2010

jsem chtěla říct: na tvaru nehtů 🙂 , jsem dneska fakt blondýna "ve formě" 😀

sisstin
8. led 2010

andira: o rukách je to taky 😉 já mám drobné prstíčky a lůžka..asi jako 10letý dítě 😅 😅 takže na mně ty dlouhý nehty vypadají dobře. Ale když má někdo mohutná lůžka a široká, tak jsou spíš lepší kratší nehty...já bych bez nehtů snad ani nic neudělala 😕 😅

pimpulka
8. led 2010

jeeej cafte baby, konecne sa to tu opat pohlo! 😉
ja len ziram jak male decko pred vykladom 😅 ...wow...vy teda mate kvalitny prehlad 🙂
ja nemam nic nove co dodat, len asi tolko ze neni lush ako lush 😒 ...kym sme mali v BA lush shop, tak som si tam kupovala magnaminty-ten bol ak sa nemylim UK vyroby...a v septembri som bola v USA tak som si dokupila zasoby magnaminty ale tam ho mali vyrobeny v Canade....no to je teda rozdiel uz na prvy pohlad! ☹ vo farbe aj konzistencii...niet nad UK vyrobu
make up aj licka som kupila v M.A.C....ten mineralize make up, fakt dobry.....licka tiez az na to ze ta predavacka ma ukecala na dost tmavy odtien 😅 ktory v obchode zazrakom na tvari akoby tmavy ani nebol, to len ja ked som si ho patlala na tvar bol tmavy 😀 no nic,poucila som sa
chcela by som sa spytat, neviem presne kto, ale asi zanett chvalila clinique stetce na puder...este pred MAC make upom som pouzivala DIOR Nude, a dokupila som si aj ten puder Nude-ktory je vlastne make up ale da sa aj na make up naniest....ale kedze nemam kvalitny stetec tak make-up som uz minula a na puder nejak pozabudla....teraz by som si chcela dokupit naozaj kvalitny stetec...najlepsie na pockanie, cize ziadne objednavky na nete...ten Dior Nude puder ma aj speci stetec,taky zrezany, husty...co vy na to? alebo mate nejaky lepsi napad? dakujem za radu...ten Dior stetec stoji ak sa nemylim cez 30€ alebo aj viac😢

sisstin
8. led 2010

pimpul: k těm štětcům, je spousta kvalitních a LEVNÝCH...v podstatě jen platíš za značku 😉 ted se holky shodly, že např. štětce Sigma jsou mnohem lepší než MAC..a za třetinu ceny 😉 já mám štětce z Sigmy nebo z CS..a jsem spokojená 🙂

andira001
8. led 2010

Siss - já mám taky úzké nehty a dlouhé prsty, ale právě proto mi připadá, že ta barva tomu dodá takový šmrnc, ale to je samozřejmě hrozně individuální, co se komu líbí, hlavní je nemít ruce zanedbaný s oprýskaným lakem, to je fakt něco nechutnýho - pro mne 🙂 Jo a ještě jsem ti chtěla poradit výborný přípravek v tabletách, jmenuje se Revalid, je to švýcarské a po tom teda taky super rostou nehty, ale i řasy, vlasy, prostě všechno 🙂

Pimpulko, se štětcem Mac neuděláš chybu, já třeba mám štětec Sephora a taky je super, přírodní srst, byl dražší no, ale je to na dlouho. Ještě skvělé štětce má Nars nebo Smashbox, na ty určitě jukni 🙂

Masku Magnaminty jsem zkoušela a vůbec mi nesedla. Perfektní jsou čerstvé masky Lush, prodávané na váhu, ale ty jsou asi jenom v kamenných obchodech. Měla jsem zázvorovou, česnekovou, čokoládovou a borůvkovou a všechny byly super. Masky miluju 🙂

andira001
8. led 2010

Siss - kde kupuješ tu Sigmu??

pimpulka
8. led 2010

diky siss...len neviem ci v nasom Fann najdem tie Sigma stetce...no skusim
inak v USA som si skoro kupila ten MAC stetec ale kedze predavacka nastojila ze ten ich stetec nemozem v nicom inom cistit len v ich speci MAC roztoku, tak som to vzdala...a nekupila...siss, aky stetec mam kupit? husty alebo to nie je ani dolezite? a okruhly alebo taky zrezanejsi?dakujem za odpoved

sisstin
8. led 2010

andira: já si je taky lakuju zrovna, mám Opíka ted..ale asi půjdu do Francie v pondělí 😀 www.sigmamakeup.com

sisstin
8. led 2010

pimpul: štětec na pudr nebo na min.make-up? Na min.make-up mám flat top, nevím..jak ten tvar popsat 😀 a na pudr mám klasický hustý..ale je takový "placatější", je od CS a píšou tam, že je comparatable to MAC 😀 a jestli na tekutý make-up, tak na něj jsou tuším štětce ze syntetických vláken a taky placatější, ale s tím nemám zkušenosti..navíc každému vyhovuje něco jiného 😉

sisstin
8. led 2010

jinak opět dělám reklamu... www.pigmenty.ic.cz ..nové členky vítány 😀

pimpulka
8. led 2010

teraz hladam stetec len kvoli tomu Dior Nude pudru co uz mam doma....viem aky myslis ten husty placaty...gulato rezany ze?

sisstin
8. led 2010

pimpul: myslíš něco jako tohle? http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.c...

pimpulka
8. led 2010

aaano presne taky...kokso ta cena...ja musim ratat s cca. 30€ 😲
boze jaka som sama na seba nahnevana ze som cosmetis shopping v USA zanedbavala.....teraz mozem platit jak farebna za nieco co by som tam dostala za par drobnych 😨

sisstin
8. led 2010

pimpul: ten, co mám doma je lepší..ale zřejmě je zrovna out of stock 😕 nevidím ho tam, byl trošku dražší..stál 9USD...ale furt to je pohoda 😎

pimpulka
8. led 2010

http://www.dillards.com/webapp/wcs/stores/servl...

tento je origos k tomu Nude...a kedze ten puder sa ma pouzivat tak, ze si musim trosku odsypat do vrchnacika a odtial nanasat, tak preto by som chcela skor takyto zrezany, ale predavacka vo Fann mi vravela ze aplikacia je to minimum, lebo puder si mozem odsypat aj na servitku a odtial stetcom nanasat a vtedy neni dolezite aby stetec bol rovno zrezany...a tlacila na mna nech si kupim taky aky si mi siss ukazovala...tak teraz neviem...viem len to ze dnes bez stetca domov nepojdem 😀

pimpulka
8. led 2010
sisstin
8. led 2010

pimpul: já mám tenhle na make-up http://www.everydayminerals.com/store/makeup/br...

pimpulka
8. led 2010

noo sak sa aj celkom podoba na ten Dior...no tak teda neviem...v kazdom pripade skocim do Fann...a nieco vyberiem...dakujem siss! 😉

sisstin
8. led 2010

pimpul: no nevím, jestli ve Fann něco vybereš..obecně v parfumérkách mají mega drahé značky 😝 a kor v Ba 😉

pimpulka
8. led 2010

siss ja viem ☹ ...ale co narobim...chcem to mat rychlo tak musim cvakat ☹
prave som volala do Dior institutu tu v BA...a ze tam ten stetec maju za 40€! 😲

sisstin
8. led 2010

pimpul: z toho EDM to chodí docela rychle...a obvykle i z CS, pokud není zrovna před Vánoci..jako dát 40Euro za štětec je mazec 😀 😅

pimpulka
8. led 2010

siss no ved sa pochvalim co som vyparatila...ale ak ma naozaj klofne a vysolim zan 36€-mam 10perc zlavu, tak budem mesiac o rozkoch hihihi....ale inak to som cela ja.....zrazu sa zobudim ze volaco chcem a ked chcem tak hned...a potom to aj tak vyzera ☹

cinkxa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
8. led 2010

ještě napíšu i vyřídím IP, jen teď k těm štětcům:

pimpulka, ten Dior Nude, to je pudr nebo minerální make-up? Moc z toho nejsem moudrá, protože ten štětec co u toho je na minerální pudr-to je typický Flat top.

Osobně bych za ten štětec takové peníze nedala. Když si koupíš EDM Flat top, tak budeš naprosto spokojená, jsou to nejjemnější štětce, jaké se mi dostali do ruky.

Prošlo mi rukama spoustu štětců, co jsem pro kdekoho objednávala, za mě jednička na pudr je Smashbox-ten štětec byl úžasně jemný a přitom hustý, jenže stojí kolem 500,-Kč.
Sephora stíny - nic moc, nekoupila bych si je za ty peníze, co tu stojí.
Everyday Minerels štětce jsou opravdu úžasný, hrozně jemný, příjemný, jsou syntetické
Sigma štětce-mají stejné označení štětců jako MAC a tvarově si jsou taky podobné, jsou velmi příjemné a kvalitní.
CS štětce-tam je to kus od kusu, jsou přírodní, stojí pár korun, mám pár kousků a mám je raději než MAC.
Od MAC jsem si pro sebe koupila limitovanou sadu štětců - je to 5ks v SE verzi. 239 a 219 jsou super, ale ostatní je bída, hlavně štětec na pudr je strašný koště, ty štětiny nejsou vůbec příjemný, jakoby se přelomují.
NYX štětce taky bída.
Dobré jsou prý i Bobbi Brown, Ecotools...

Teď se hodně dělají štětce z taklonu-je to syntetika, ale velmi příjemná.

Profi štětce jsou tu:
http://www.vizart.cz/index.php?nid=4957&lid=CZ&...
pak tu:
http://www.profiliceni.cz/

teď jsem koupila 2 sady štětců ze Zoevy, jsou v mixu, něco přírodního, něco z taklonu, uvidíme, jaké budou.

lendy1
8. led 2010

pimpulka a s tím čištěním MAC štětců je to blbost, štětce čistím dětským šamponem + mám ze Sephory desinfekci na štětce. Ten MAC čistič není drahý a vydrží prý dlouho, ale není vyloženě nutný pro čištění MAC štětců 😉

monkula
8. led 2010

Dievčatá a neskúšali ste proti vráskam gymnastiku tváre? Ja cvičím týždeň a musím povedať, že mini vrásky okolo očí, sú preč.... 😕 teda videla som ich len ja, ale videla a teraz nevidím.... 😀
Moja švagriná si takouto gymnastikou zmenila tvar nosa a musím povedať, že hoci jej ťahá na 34 rokov, nemá jednu jedinú vrásku.... 😎 😎
Priekopníčkou je Carol Maggio, Zaneet, v UK je dosť známa, tak si ju skúste dať do you tube... 😉

dianka08
8. led 2010

Ahojte,
nemate niekto skusenosti s vlasovou kozmetikou CHI?

lendy1
8. led 2010

aponchie, zkus tekuté krystali, ale jen maličko-uhladí to vlasy a trošku je obalí, takže by se neměli cuchat a krapatět a pod...

wali, já nedám dopustit na ceramidové kapsle od Elizabet Arden-dají se sehnat za fajn cenu a vydrží dlouho, jednu kapsli mám i na několik dnů. Je to takový olejíček, krásně se to hned vstřebá. A jinak cokoliv hodně hydratačního.

mukky-z těch drogérkových je pro mě hodně černá Loreal Collagene, ale já kupovala Black, Black z US, tak nevím, jestli u nás mají jen černou nebo i černo-černou.

andira, jaký oční krém od Shiseida myslíš?