Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

ivulienka22
10. led 2010

andira dík za to rozkecanie. neviem kde v sr je sephora, musím pozrieť na nete.
Zanett ja nemôžem používať len tonovací krém lebo sa neviem zbaviť čiernych bodiek na nose, a brade, a ten make-up to prekryje ale tonovačka nie. Používam vodu Focus tiež lancome, ten tie čierne potvorky trošku rozpustí, ale nie moc. Baby nemáte niečo vyskúšané čo by zabralo?
zuzka11 no džíny ja môžem akékoľvek, mám ich v skrini asi 100 ks 😀 😀 ale nosím vždy len 1-2,vždy podĺa toho v ktorých sa cítim najlepšie. sama som zistila že nie vždy tie najdrahšie mi najlepšie sedia. 😖

sisstin
10. led 2010

tak mně klasický tekutý make-up nikdy moc neseděl, ale je možný, že jsem neměla správnou značku..nikdy na mně nevypadl přirozeně, za pár hodin už jsem se leskla 😕

já jsem fakt max.spokojená s min.make-upem od EDM, vypadá naprosto, ale fakt naprosto přirozeně, spousta skvělých odstínů...na něj dávám bud jejich kaolinový nebo rýžový pudr, pod oční okolí dávám rozjasňující...a fakt jsem matná klidně i 18h 😎 nemusím nic předělávat, přepudrovat se...fakt nic...

ale každý má jinou pleť, takže nějaká souhrnná rada se asi moc dát nedá 😕

sisstin
10. led 2010

zuzi: já jsem docela hubená, džíny nosím XS 😉 a jenom skinny, ty miluju a jiný už nikdy nechci..i kdyby to už nebylo moderní, cítím se v nich skvěle 😎 já si teda všechny musím nechat zkracovat - mám 155cm 😝 , ale u těch skinny to nevadí, střih se tím nijak nezmění...já preferuju levnější značky, džíny za 3tis.bych si nekoupila, vyhovuje mi Terranova 😎 spíš si radši koupím levnější kousek, který nosím třeba 3-6m, a pak ho vyměním za nový...mám opravdu málo kousků, které mě baví pořád a mám je i víc let 😉

ivulienka22
10. led 2010

Sisstin od EDM to sa dá kde zohnať?? Taký značku nepoznám 😒

zanett
10. led 2010

ivulienka - no ten glyko dela to, co slibuje: odstranuje odumrele bunky na povrchu kuze a tim tu pokozku rozjasni a po delsim pouzivani je videt i zmenseni poru a 'vyhlazeni' jemnych vrasek.

andira - no ja jsem v US taky prave zila a vsimla jsem si, ze BE meli normalne v drogerce (Duane & Read) 😉 ale asi se to meni jako se vsim. Nejdriv je to terno k dostani jen v nekterych obchodech a pak se to rozsiri do normalnich outletu.

zuzka - ja prave shanim novy korektor. Pouzivam (uz mi dochazi) od Dermablendu a oni bohuzel prestali vyrabet muj odstin 😒 😠 , takze hledam vsude mozne, divala jsem se i na korektory od Bobbi Brown, vypadaji dobre, Bobbi jako jedna z mala rozumi odstinum pokozky a nabizi velkou skalu odstinu, ale jen mi trochu vadi, ze ten, ktery jsem si vybrala, ten je v kelimku 😒 http://www.bobbibrown.co.uk/templates/products/...
Ja ty veci z kelimku nemam moc rada, protoze do nich musim chytat rukama (nebo spachtlickou), a i kdyz si je tesne pred tim umyju, tak mam pocit, ze ty vyrobky v kelimku se rychleji kazi prave proto, ze jsou 'infikovany' bakteriemi zvenku. Tak jsem se divala vsude mozne a ne a ne najit nejaky, ktery by se mi zdal adekvatni, narazila jsem teda na hydratacni od Dioru, ma dobre reference, nemas s nim zkusenosti?
http://beauty.dior.com/diorcom/dior/eshop_uk4/e...

Jinak, ja nevim, jestli je Jan Marini k dostani v CR, ja tam uz nekolik let neziju, ale tipla bych si, ze zrejme ne 😒

sisstin
10. led 2010

ivulienka: www.everydayminerals.com 😉

sisstin
10. led 2010

ivulienka: je to rozdělené dle barvy pleti, a pak si ještě můžeš vybrat intenzitu krytí..od glow po intensive 😉

zanett
10. led 2010

ivulienka - ja mam bohuzel taky komedony na nose (castecne i na brade), ale presto mi je ty tonovaci kremy 'kamufluji' 😀 Samozrejme to neni zadne bojove kryti jak to umi hutne makeupy, ale ja jsem prave zjistila, ze je lepsi plet sjednotit a trochu zakryt nerovnosti (pupinky, komedony) nez se vehementne snazit zakryt vsechno tak, aby nebylo nic videt, protoze to vyzaduje silnou vrstvu a nikdy to nevypada prirozene. Proste pokud nekdo nema od prirody krasnou a bezchybnou plet (treba ja), tak je vzdycky lepsi nesnazit se udelat tu plet super skvelou, pac to vzdycky bude vypadat umele. Tady plati, ze mene je vice. 😉

sisstin
10. led 2010

zanett: já mám velký pory na tvářích u nosu, a na bradě hodně ty tukové komedony(bílé)...ale make-up mi je docela dobře zakryje...akorát v poslední době mám vždycky v měsíci pár dní, kdy mám totálně beďarnatý čelo..a pak to zas zmizí ze dne na den...nechápu 😕

zanett
10. led 2010

sis - no jestli pouzivas ten mineral, tak to chapu, ja kdyz pouzivala mineralni (Afterglow), tak jsem taky zakryla vsechno v pohode, akorat ze mne ten mineralni zhorsoval ekzem, tak jsem s tim musela prestat a vratit se zpatky k tekutym pripravkum, ale prave myslim, ze kombinace to ho glyko.washe a N-lite laseru mi tu plet vyhladila a pory jsou mensi, takze neni treba 'bojove maskovani' makeupem 😀 a tonovaci kremy v pohode staci. I kdyz aby to nebylo tak jednoduche: zaboha nemuzu najit spravny odstin, tak mam holt dva a ty micham...

Jinak - pises, ze 'par dni v mesici', nemuze to byt hormonalni? Ja mam taky par dni v mesici pupinky vsude mozne po celym obliceji a pak jsou najednou pryc 😉

zuzka11
10. led 2010

Zanett - ten presne mam, teda jiny odstin...ale je super, pod oci,pres nej - http://www.bobbibrown.co.uk/templates/products/... pak jeste na "bedary":http://www.bobbibrown.co.uk/templates/products/mp.tmpl....

A make up:http://www.bobbibrown.co.uk/templates/products/sp.tmpl...

Jsem strasne spokojena.....

Ten Ian Marine - nevis, jestli treba v nemecku v nejakem kamennem obchode? Jinak moc diky za jahodu...kouknu......Holky, jsem tak rada, ze nejsem "postizena" sama 😀

zuzka11
10. led 2010

Siss - tak ty ja zrovna nemuzu.......ach jo 😔 😝 A XS.....to jsi teda drobecek 😉

sisstin
10. led 2010

zanett: no je to vždycky zhruba v půlce cyklu 😉 ale je to asi poslední 3m, do té doby jsem to neměla..a HAK beru pořád stejně 😕 to jsou vždycky mega bedáky...si připadám jak magor 😝 😅 😅 😅

já na ten min.fakt nedám dopustit, předtím jsem make-up radši ani moc nepoužívala, v létě vůbec...a ted si zas neumím představit vyjít s "holou" tváří 😝

sisstin
10. led 2010

zuzi: já jsem takhle zhubla až po porodu, dřív jsem měla velikost 36-38 😉 akorát mám problém docela ty džíny sehnat..všechno je mi nějaké velké...a nebo jsou brutálně nízké..což si jako se svým poporodním pupkem už nemůžu nikdy dovolit 😝 já mám zas hodně velký prsa...tak výběr oblečení je někdy šílenej....např. plavky nemám už xlet...ted jsem sehnala od Nextu tankiny 75G..tak snad mi jako budou 😅 😅

zanett
10. led 2010

zuzi, no a nekazi se ti? Ja jsem prave mela jednou makeup od bobi brown (ve sklenenem 'kelimku') a do dvou tri mesicu jsem ho musela vyhodit, protoze se 'kazil' - a to jsem do nej chytala bud jen cerstve umytyma prstama nebo spachtlickou na jedno pouziti. Presne totez se mi stalo s jednim kremem na oci 😒

Jo a ten Jan Marini, mam tento http://www.janmarini.com/BioglycolicFacialClean... a kupuju ho normalne tady v UK, bohuzel s Nemeckem nemam zadne zkusenosti 😔

sis - to budou urcite hormonalni bedary, protoze ja je mam taky, jsou velky a dost boli, ale pak se znicehonic samy ztrati, ale mam je casteji v zime nez v lete...

zuzka11
10. led 2010

Znett - nekazi se mi nic, jsou fakt prefektni.....spousta ostinu, vybere si kazdy, Bobbi je zatizena na dokonalou plet a minimalisticke stiny a tak.....Make up mam tusim od dubna a ma pumpicku, takze do nej nesaham, tyhle korektory, krome toho v tycince nanasim taky steteckem - ty mam taky od Bobbi a spokojenost maximalni.....diky za ten link, mrknu.....Ja bych to tak chtela koupit nekde v kamennem obchode, pres net s emi nechce...ale budu muset...

Siss - a zhubla jsi hned nebo az treba v roce mimča? Me prijde ze teda nehubnu, naopak si ted uz musim davat pozor co jim...ach jo, jsem opacny pripad, v tehotenstvi jsem pribrala malo....a ted..... 😖

sisstin
10. led 2010

od Bobbi chci taky něco zkusit 🙂

zuzi: do 9m od porodu jsem byla na své váze, pak jsem ještě asi 3kg zhubla 😉 ale nebylo to jen tak, 7-10h týdně ve fitku a naprostá změna jídelníčku od těhotenského 😝 v těhu jsem přibrala 16kg 😉 ..ted už víc jak rok necvičím, jsem líná jako veš 😀 takže se jenom omezuju v jídle a nosím vysoký podpatky 😅

zuzka11
10. led 2010

Siss - 😀 , i ja mam zmenu jidelnicku proti tehotenskemu - vic sladkeho 😔 ale beham....no, snad to pujde....koukla jsem ti do alba a vidim, ze mas taky Quinny....davalas ho nekam treba po zime seridit?

sisstin
10. led 2010

zuzi: nic jsem s ním nedělala, jen občas dofouknout kola a naolejovat 😉 já v těhu žrala jako prase, takže jsem si ty kg fakt vyžrala..jinak bych tolik nepřibrala 😝

zuzka11
10. led 2010

Ja ho asi nekam soupnu...prece jen, ja i Petas jsme s nim behali a ted zase chceme behat a brucle...tak aby to bylo jiste...a jeste musim koupit madlo, to nemam....ty jo?Doporucis?

Ja porave v tehu pribrala jen 6,5kg, rekla bych, jak jsem hodne pred teh.sportovala, ze mi spadla svalova hmota a tu ted zase dostavam zpatky, jak uz zase beham...ale proste to sladke si nejak nemuzu odpustit.... ☹

sisstin
10. led 2010

zuzi: pojd do tématu o Quinny 😉

zanett
10. led 2010

zuzko - jj, ja Bobbi znam, uz pred lety jsem cetla jeji knizky o makeupu. V podstate jsem se podle nich ucila licit 😉

zanett
10. led 2010

tak ted me berou vsichni certi 😠 😠 😠 V cele blbe Anglii nikde nemaji ten korektor Dior - divala jsem se dneska ve meste - vyprodano, projela jsem net vsude mozne - vyprodano! Me odvezou! 😠 Toho svyho mam posledni kapku a vypada to, ze si budu muset zatim koupit nejakej provizorni 😒 A zrovna, kdyz mam pristi tyden dulezitou schuzku, boze to je snad blbej vtip, jestli se mi udela nejakej bedar, tak uz vidim, ze to budu patlat nejakym drogerkovym ultrychem1 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzka11
10. led 2010

Zanett - 😖 , a neleti nektera kamoska nekam, ze by se to mrkla na letisti? Jojo, Bobby, knizky jsem taky cetla....super tipy🙂)

Siss - jdu do debaty o Quinny, at to tu nezahltim....diky....

zanett - co ty a dziny a vubec moda? Nejake oblibene znacky?

zuzka11
10. led 2010

Zany - nebo me jeste napadla ebay.......jestli tam nakupujes.....

zuzka11
10. led 2010

Sakra, ja chudaka Bobbi furt pisu s y 😖 😔

lendy1
10. led 2010

zuzka, Exfoliating Wash mají na Jahodě:
http://cz.strawberrynet.com/skincare/ddf/glycol...

a musím ho pochválit, zatím jsem ho použiva 2x, oproti představám na noc, ale od zítra bude na ráno. Pleť mám po něm jak kdybych použila nějakou masku, krásně vyčistí a udělá jemnou, sametovou pleť. Tak uvidíme, jak to bude dál.

zuzka, já nosím jen roury a bohužel nemůžu nide sehnat hezkou klasickou barvu a aby to byli roury na tělo, ne skinny, ne rozšířený a pod...takže si momentálně kupuji Lee Lynn, nikde jinde si nevyberu. Džíny nosím klasiky, bez nějakých serepetiček a klidně k tomu dám nějaký ulítlý topík, ale kalhoty prostě klasický-barvou, střihem, kapsama.

andira001
10. led 2010

Kuk soudružky, tak vidím, že se zde rozšířil "sortiment" 😅 😅 Já rifle jedu skoro jenom Vero Moda Only (jsou tak do 2,5 litru i levnější), ty mi padnou úplně nejlíp, občas to proložím nějakým Mangem nebo Zarou. Drahoty jako je Diesel, Guess nebo Pepe Jeans mi absolutně nesedí. Jsem v tomhle jako Siss, stačí mi pár kousků a ty nosím pořád, nějaký světlý, tmavší plus capri a nazdar bazar, nemusím mít riflema narvanou skříň. Střihově skinny anebo rovné - cigaretové a hlavně hooodně nízký sed.

Bobbi Brown taky myluju, má fakt nádherný odstíny, měla jsem lesk na rty a úplná bomba. Rtěnky vyrábí taky v krásných barvách, ale ty já vůbec nepoužívám, pusu si nikdy nemaluju.

Korektory používám:
kruhy pod očima - Sisley - anti-cernes - je super i na beďáky - Zanettku, jestli hledáš nový korektor, určitě někde jukni, je fakt super a v tubě.
Na žilky mám Mac a na beďáky z usa drogérkový Almay clearspot a ten je úplně bombový, ale už mi dochází, tak nevím, co budu dělat 😅 , obsahuje 1% kys. salycilovou.
Lendy - kdyz to E. wash použiješ na noc a pleť tím zbavíš té odumřelé vrstvy, tak ti bude líp fungovat noční krém 😉 Já ho dávala taky na noc.

zuzka11
11. led 2010

cauki holky!

Vcera jsem dopadla, bolehlav jako blazen, ale ted uz zase skacu pres kaluze 😀

lendy - moc diky za ten odkaz, objednam si ho, kdyz jste vsechny tak spokojene.......

A dziny....prijdu si jako vecny hledac.....asi nejlepsi co jsem mela byly kdysi levisky, ktere se uz ale nedelaji...a Wrangler tusim Daisy, nebo jak se to jmenovalao...a taky kolekce pred 3 rokama, ted uz k nesehnani:(((Tak hledam...diky za tip na lee a only, je pravda, ze only jsem uz jedny mela a byly taky fajn....tak jeste am pryc povanocni spičky a jdu na to 😉

jeste dam tema vlasy - soanpe si sysli odkaz na Shiseido, co pouzivate vy? ja zkousela ruzne i vychytavky typu Frederic Fekkai, Toni Guy, Sebastian a tak, ale nic moc...snad jen maska od ToniGuy Injection, kterou pouzivam jako rychlomasku je super.....

jakoubka
11. led 2010

ahoj,
zuz-já teda používám šampon,kondiš a lesk na vlasy Toni Guy.Je to teda sada pro hnědé vlasy a jsem teda mega spokojená 🙂
Nebo to samé Mark Hill 😉