Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

pimpulka
15. dub 2010

wow dobre to maslo v tom velkom tegliku vyzera...baby blavacky, my ale uz nemame sephoru nikde ze? alebo sa mylim?

bellada
15. dub 2010

ja som mala toto, neni to s karite, ale vonalo nadherne a aj pokozka bola po tom super
http://www.fruttini.de/1_04.html

nguyen
15. dub 2010

waw az cez obrazovku citim tu vonu hehehe

nguyen
15. dub 2010

pimpulka to nie je teglik ale skoro vedro 😀

pimpulka
15. dub 2010

jemineeeeee 😅 ...idem povedat sefovi nech mi blokne svadbu a kona lebo ja tu oplieskam pocas prac. doby celu vejplatu na nete! 😀 😀 😀
tak kdeze si mozem kupit tieto cacky macky aj ja? 😀 😀 frisko kym som este pri €€€€ 😀

bihan
15. dub 2010

že 400ml.. to fakt pre celú rodinu a na rok 😀 Zlatá sephora 😵

bellada
15. dub 2010

len skoda ze ani Sephora ani Douglas uz neni na SVK 😠

pimpulka
15. dub 2010

bell a to fruttini si mala odkial?asi zo zahranicia ze?

bellada
15. dub 2010

z Doglasu v Brne, raz som kupila aj v DM - to cherry, to bolo tiez fajne, ale uz tam tu znacku nevidno

corasone
15. dub 2010

ahojte, pripojim sa k vam ak vam to nevadi. mam rada temu kozmetika. to fruttini ma docela zaujalo, mam velmi suchu pokozku a bojujem s tym uz pekne dlho, mozno prave to telove maslo by mi pomohlo. ak mate s tym skusenosti poradte. a kde v zahranici sa to da kupit Bellada?

cervena_ciapocka
15. dub 2010

bellada - to Fruttini vizera brutalne 😵 😵 😵 wooow
a v Douglase sa to da zohnat?

bellada
15. dub 2010

v tom Douglase maju komplet cely sortiment, tak ako je na ich webe a v DMke mali len nieco, je to dost intenzivne vonajuce, takze to nemusi sediet kazdemu, ja som cuchala vsetky co tam vtedy mali a nevedela som co skor 😀 mala som telove mlieko aj maslo (500ml balenie) a obe boli super, na ich stranke je uvedene ze to dodavaju aj do beznych drogerkovych retazcov, tak treba popozerat 😉

kijonkova.k
15. dub 2010

Fruttini mají i v Scleckeru 😉

lendy1
15. dub 2010

To Fruttini vypadá dobře, ale fakt to mají u nás v Sephoře nebo DM? Jsem to nikde neviděla...no, ale možná blbě koukám...
Ještě mám ráda Body Shop másla, teď když jsem byla v Pha na nákupech, tak mě velmi mile překvapilo, že měli velký výběr másel ve slevách-měli 50% slevu, což je super, takže jsem si nasyslila 😀
Ještě jsem byla max. spokojená s kokosáčem od Reniu, v podstatě se vším, co jsem měla od nic jsem byla moc spokojená:
http://www.pacifika.cz/reniu-extra-panensky-kok...

Mám dotaz: od Alverde by měli mít nějaký fixátor rtěnky, nezkoušela jste to některá?

A nevíte někdo, jestli tenhle kokosáč od Saloos je tekutý nebo tuhý. Asi dle mého bude tuhý, típ pádem jak s ním zacházet? Když ho rozpustím v teplé vodě, tak to si do toho kelímku mám namáčet ruce, či co?
http://www.dotek-prirody.cz/bio-kokosovy-olej-2...

A pak začínám hledat nějaký jemný pleťový peeling nebo gomáž, tak kdyby jste měli nějaké tipy, sem s nimi.
A ještě bych chtěla nějakou masku na pleť, ale čistící a hydratační mám, spíš nějakou vitamínovou nebo prostě nějaký zázrak, po čem bude mít člověk krásnou pleť 😀

bellada
15. dub 2010

lendy - v Sephore nie, v Douglase a v Dm uz davnejsie som to kupila
kokos saloos je tuhy, ale on sa v dlani po case rozpusti a natieras ako s kremom 😉
a Fruttini ma aj telove peelingy, aj tie cukrove peelingy

riana12
15. dub 2010

lendy, mam gommage od Yves Rocher, sebo specific (na mastiacu sa plet), ale je jemna, celkom fajn...

bellada
15. dub 2010

baby co puzivate Saloos poznate toto http://www.mhslovakia.sk/index.php/vmchk/kozmet...
vyraba to M+H co aj Saloos, sa mi to velmi pozdava, by som to vyskusala aj ine veci z tej AK profi cosmetic® rady, neskusali ste niektora nieco?

zanett
15. dub 2010

lendy - ja pouzivam kokosovy olej (ne ten od Saloosu) misto kremu na oblicej a je tuhy (do teploty asi 24C), ale okamzite pri doteku taje. Ten muj je taky v kelimku, nesaham tam rukama, ale spachtlickou, aby se tam nezanesly bakterie.

nguyen
15. dub 2010

kua, bellada prestan s fruttini cukrovym pilingom, vies dobre, ze setrim na sisley 😀 😀 😀
ja mam teraz (ako inak) Sephoracky karamelovy a mam co robit aby som ho nezacala jest ked sa "pilingujem" a voniam po nom ako krowka 😅

bellada
15. dub 2010

nguyen 😀 😀 😀 presne ten problem som mala aj ja, som myslela ze si hodim do toho kelimku jahody a mam fajnovy krem na papanie 😀

riana12
19. dub 2010

bell 😀 😀 😀

riana12
20. dub 2010

ahojte, tuna niektora z vas pouziva/pouzivala krem Glyco A? pomohol vam?

aurecon
20. dub 2010

Máte něco osvědčeného na strie, co je opravdu zmírní a trochu zahladí?

bellada
20. dub 2010

riana a naco konkretne ti ma pomoct? ja som pouzivala na zjemnenie a vyhladenie pleti, ak sa mi vyhodi nejaka vyrazka, tak si ho davam, aby mi skor zmizol flak co po nej ostane 😉
ale mam pocit ze mi uz nevyhladzuje plet tak ako na zaciatku, asi si zvykla ☹ pozor ale pri citlivej pleti, krem obsahuje kyselinu a vyvolava stipanie a moze aj zacervenanie, zo zaciatku to tak bolo aj u mna

riana12
20. dub 2010

bell, tiez by som to chcela na vyhladetie pleti... hlavne drobne jazvicky po akne, aj by to malo to aktualne akne a a vyrazky zmiernit...

bellada
20. dub 2010

jazvicky neviem ci vyhladi, nato podla mne treba nieco viac ako kremik, s akne ti pomoc moze, odstrani odumrete bunky, stiahne pory, ktore sa potom menej zanasaju, rychlejsie zmyzne uz vzniknuta vyrazka, ale pozor, ono to samotne akne nelieci, lebo to ma vzdy nejaku pricinu a pokial sa ta neodstrani, vzdy budu vznikat nove vyrazky, len sa ti rychlejsie zahoja a plet neposobi tak hrubo, trosku sa rozjasni😉

riana12
20. dub 2010

no v popise pisu, ze by to malo zmiernovat akne... ale nechcem ten krem len kvoli tomu... akne je vedlajsie, bo na to mam kremiky a gely... ale ako vravis, vyhladit pokozku, nejak ju "zbrusit"... ked mam len obycajny peeling, tak to nie je taka slava...

ikke
20. dub 2010

zienky znalkyne, aky je rozdiel medzi "eau de parfum" a "eau de toilette" ? 😅

bellada
20. dub 2010

v koncentracii vonnych zloziek
Parfum obsahuje 15 až 30%-tnú koncentráciu parfumovej esencie, parfumovaná voda alebo Eau de Parfum 8 - 15% koncentrácie, toaletná voda alebo Eau de Toilette 4 - 8% koncentrácie v koncentrovanom liehu. Kolínska voda obsahuje 3 - 5% koncentrácie parfumovej esencie v zriedenom, často 70% liehu.

ikke
20. dub 2010

bellada, vdaka 😵
potom ale nerozumiem, preco je edt drahsia... 😅