Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

janulaperinova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sony12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hadriena
25. čer 2014

@zanett Platí tvé rady i po 5 letech? Procházím diskuze a sháním typy jak na komedony 🙂

zanett
26. čer 2014

@hadriena jj, ani za tech pet let se nic nezmenilo (v mem pripade), jedinou zmenou je mozna to, ze si ted posledni dva roky zajdu obcas na derma roller a ten ty tecky taky velmi ucinne vyzene, neni to sice primarni ucel, ale funguje. Za nejakou dobu se sice tecky vrati, ale to je, jak jsem tenkrat rekla, nekonecny boj s vetrnymi mlyny... 😔

dracula
25. lis 2014

Holky, musim napsat, ze jsem v posledni dobe nadsena z kosmetiky dermalogica. Pouzivam takovou celou radu od me sestry kosmeticky a fakt mi uz nekolik lidi i v tomto listopadovem pocasi reklo, ze vypadam mladsi. Mam vyhlazenejsi plet. Tak to sem pisu jako dobrou zkusenost.

dracula
25. lis 2014

A jeste jsem zapomnela na jedno serum na rasy. Kdo z vas chodi na prodluzovani, tak kdyby vas to zajimalo, tak tu nebudu delat reklamu, ale do interni posty napisu odkaz na fakt vec, ktera funguje. A v porovnani co zaplati clovek za pravidelne doplneni ras je to i financne vyhodnejsi a neni to tak nepohodlne jako umele rasy. A navic tam je i zaruka vraceni penez, kdyz by efekt nebyl.

lenkazu
26. kvě 2015

Nenašla jsem fórum, kde nabídnout LUSH výrobky, které nesedly. Tak zkusím zde 🙂. Nabízím Lemony Flutter párkrát vyzkoušený, expirace 26.5.2016 a k tomu vzorky (Fresh Farmacy, Coal Face, Tiny Hands, Zest, Ultrabland). Pište prosím zprávu.

denitek
4. dub 2016

Mě pomáhá hlavně zachránit mé lupy - mou největší slabinu Head and Shouders . Sice ho musím kloubit s kondiciónerem HaS, ale výsledek stojí za to 🙂

andelasvoboda
7. zář 2016

Ja uživam a mužu doporučit kolagenový nápoj Collagen Shots od rejuvenated.cz. Fantasticka vec proti vraskam. Je to prasek z mořského kolagenu ktery se zamícha s vodou a musím říct že mně skvěle zaučinkoval 🙂 Plet se krasne zregenerovala, vypada mnohem hezčí a vrásky se vyhladili. 😎 Netvrdím, že úplně zmizely ale je vidět že jsou mnohem jemnější. 🙂 Jsem toho názoru, že plet třeba vyživovat hlavně zevnitř, jinak je to beznadějně 😝 😅 Hezky den

pajsim
18. zář 2016

Ahoj holky, jsem kosmetická poradkyně Mary Kay a učím ženy, jak se o sebe správně a efektivně starat tak, abychom minimalizovaly známky stárnutí pleti. Nabízím i poradenství na líčení. Jak poradentsví v péči o pleť, tak i dekorativní, jsou zdarma, tudíž není co ztratit. Ráda se Vám budu věnovat, stoprocentně budete spokojené.
Pro podnikavé: hledáme mezi sebe další podnikavé a nadšené ženy, které by rády působily jako kosmetické poradkyně, ženy, které se chtějí naučit o sebe starat, líčit se a toto předávat dále. V případě zájmu vše vysvětlím ve zprávě.
Těším se na Vás, Simona 🙂

jankol
4. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Ahojky holky, jsem začátečnice tady a ráda bych se vámi poradila ohledně kosmetiky na nohy. Už delší dobu se potýkám se suchou pokožkou na nohou a občas se mi stane, že mi praskají paty. V práci jsem byla celý den zavřená v plných botech, tak nejspíše to mám i z toho. Poradíte prosím? 🙂

ladyhacek
4. kvě 2018

@jankol přidej si do vody (buď když se koupeš nebo do lavoru) dětský aviril - mě teda zabral 🙂 "jak dětská prdelka" > téměř 🙂 změnu jsem zpozoroval asi po týdnu?

ladyhacek
4. kvě 2018

Tohle je moc hezké téma 🙂
já jsem teď měla možnost vyzkoušet tělový olej od kiehl's - je drahý (-alespoň na mě, stojí kolem 500,- ) ale krásně promaže když se namažu večer ještě druhý den večer ta pokožka ej opravdu tkaov příjemná a jemná a hlavně božsky voní. Asi si ho bud přát od ježíška 🙂
a pak miluji od garniér pure 3v1 a především nedám dopustit na dvoufázovou micerálku od Garnier.

jankol
4. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@ladyhacek super, děkuji to vyzkouším 🙂

lachtanice86
4. kvě 2018

@ladyhacek micelarku nepoužívám. Nedělá dobře me pleti. Líčím se každý den. Stiny, linky, obočí, báze pod make up, makeup, pudr, kontury i tvarenku a na odlíčení používám roky clinique také the day off. Velikost 125ml, čekám na akce a kupuji kolem ceny 600,- ale vydrží mi 3-4 měsíce. Pleť nemám červenou, je hydratovana, nedělají se mi pupínky, produkt je bez parfemace, odlici i oči.

zelenaesmolda
4. kvě 2018

Ja musim doporucit sampon,trvalo mi roky nez jsem na sve vlnite suche vlasy nasla sampon po kterem nemam suche konecky.U nas se sice neprodava ale treba si ho nekdo priveze az pojede do zahranici.Znacka shea moisture,maji spoustu druhu a po letech hledani je to sampon u ktereho opravdu vidim rozdil.Pridavam odkaz 🙂
https://www.sheamoisture.com

jankol
11. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@ladyhacek Jen dotaz kolik si tam toho olejíčku asi dáváš? To naliješ třeba celou lahvičku do jedné koupele?

ladyhacek
12. kvě 2018

@jankol ne jen pár kapek nevím vždy odhadem.
Syn už nevydrží abych ji mazala aobcyas má suši místa tak mě napadlo tam dát ten aviril. Vždy otočím lahvičku a hned zase zpět. Dřív jsem se koupala s ním a právě po t,dnů si všimla těch nohou 🙂. Nevím jak dlouho to vydrží měsíc? Nemám přehled 🙂. Opravdu asi 10 kapek každý den a nechce to třít ručníkem spíše jemně nebo zaschnout

bacika
18. kvě 2018

@jankol Na praskliny na patach se mi osvedcila mast Ureagamma, pouzivam ji uz dlouho a jsem s ni spokojena 🙂. Mela jsem obdobi kdy jsem i v lete musela nosit zavrene boty, protoze jsem mela paty v hroznem stavu z praocvnich bot, ale te uz se muzu ukazovat 🙂

bacika
18. kvě 2018

@ladyhacek Myslis klasicky detsky olejicek? Tak to me nenapadlo. tak to muze byt fajn na cele telo treba do vany.

ladyhacek
18. kvě 2018

@bacika ano dávám právě ten aviril ( mě krásně voní jako miminko) synovy do vany a občas jsem dala i sobě. Teď v těhotenství se teda nekoupu

jankol
18. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika A mažeš si je na celé nohy a nebo jen na paty? A není ta mast moc mastná? Teď nemyslím cenově 🙂, ale jestli se dobře vstřebává, já jsem používala různé krémy na nohy, ale účinek byl třeba jen na chvíli a za dva dny jsem to měla jako předtím ☹.

jankol
18. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@ladyhacek Já už jsem se lekla, že právě celou lahvičku, to bych už asi z vany nevylezla 😀. Vyzkouším to a nějaký krém třeba ještě používáš? Já je ale sprchuji a vanu si dávám jen občas, když už to fakt stíhám.

ladyhacek
18. kvě 2018

@jankol já si většinou nepustím malinko a sprchují se se špuntem takže nohy man potopené, ale většinou jen 2x týdne když si myjí hlavu. Stačí pár kapek ale dávám odhadem. Mám jen " obyčejná" mléka co je po ruce. A jednou jsem měla nějaký mastný levandulový krém na ruce co strašně smrděl to jsem ho vypotřeboval na ty nohy a dobrý ale nepatřila jsem po něm 🙂.

bacika
21. kvě 2018

@jankol Mastná není ani cenově ani tak 😀. To proto, že jsi používala krémy, ty nejsou nic moc na tyhle věci, jako super, že se rychle vstřebávají, ale podle mě nemají takový efekt jako mast. Mažu si je teď na téměř celé nohy kromě prstů, ale i jen na paty, podle problémového místa.

bacika
21. kvě 2018

@ladyhacek Jasně chápu a necítíš se potom nějak až moc mastná?

ladyhacek
22. kvě 2018

@bacika právě že vůbec ono těch pár kapek se tma právě skoro ztratí 🙂 (ale máme tvrdou vodu a ta mě naopak vysušuje

veruleberule91
22. kvě 2018

Ahoj holky,tak za řasenku používám jedině tuto,a to jsem jich už vyzkoušela 🙂 na pleť střídám kokosový olej a Mizon collagen power lifting emulzi,a nemůžu si vynachválit 🙂 jinak dekorativka klasická z dorgerie,něco z avonu a tak 🙂 na čištění micelárku a masku z mrtvýho moře 🙂

jankol
25. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@ladyhacek Jo tak tak, to mě nenapadlo, se sprchovat se špuntem, to si pak ty nohy i pěkně namočíš, to dneska vyzkouším a pak se ještě namažu, mám ty nohy vážně strašné, tak s tím musím něco udělat 🙂

jankol
25. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Super děkuji a je to tato mast? Jen ať vím, ať koupím tu správnou. Já bych teď taky potřebovala mazat celé nohy, tak to je super, to si dám zábal na nohy. Chystám se jí právě objednat co nejdříve.