Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

bacika
23. srp 2018

@pucmelinka Jo je to otrava. Po třech, tak to je docela slušný účinek, čekala jsem že to bude horší.

dura175
24. srp 2018

@yan01 Sprej je primárně určený na mokré vlasy. Je to pro vytvoření "plážového" vzhledu. Na mokré jsem to zatím nezkoušela, dávám to na suché.

zdenkaklok
30. srp 2018

@bacika Tak to jsem ráda, že jsi našla i více jiných pozitivních názorů 🙂

zdenkaklok
30. srp 2018

@yan01 Jo promašťuje opravdu dobře, takže bych to nějak nepřeháněla, přidat můžeš vždycky, ale ubírat už se ubírá těžko 🙂. Jasně za den to asi nespravíš, určitě se ani za jeden den nedostaly do stavu v jakém jsou teď, chce to postupnou péči, ale pak to nechce na ně zase zapomenout, ale starat se o ně pořád 🙂.

jankol
31. srp 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Jo i ve sprše se to dá v pohodě zvládnout 🙂, já taky vanu moc nestíhám a když už do ní vlezu, tak musím být doma nejlépe sama, abych z ní nemusela pořád vylézat, protože vždycky někdo něco chce 🙂.

jankol
31. srp 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zdenkaklok Jo téměř jako přes kopírák, ten můj asi i Babičku četl 🙂, jo já mám nejraději osobní zkušenosti, protože jak bych mohla něco doporučit, když s tím nemám osobní zkušenosti nebo alespoň někoho neznám, kdo je má.

yan01
31. srp 2018

@zdenkaklok Jo to mám v plánu neboj, nějak jsem jim nevěnovala dost pozornosti a teď jsem trochu zděšená z toho jak vypadají a i mě bolí. Jo tak celé na sebe plýtvat nebudu najednou 🙂. Šlo mi spíše o to, jestli se dá namazat a třeba za půl hodiny jít v pohodě ven a nemuset řešit mastné nohy 🙂.

yan01
31. srp 2018

@dura175 oki díky, to vyzkouším, jo tak na vytvoření mokrého vzhledu, tak to asi nebude nic moc pro mě, já jsem myslela, ze to bude něco trochu jiného.

veruleberule91
6. zář 2018

@zdenkaklok jé promin,dlouho jsme tu nebyla 🙂

Tak odepisuji az ted.

Pouzivam nejradeji od SENSE COCO. Na oblicej ho nanesu opravdu jen trochu a rozmazu .Urcite by byl dobry i na tvoje kolena 🙂 Ja mam zas sussi lokty,tak to mazu i tam 🙂

bayt
6. zář 2018

Nemate prosim tip jak na ztvrdle nacervenale suche otlaky od bot? Udelaly se mi v tehotenstvi, mazu, beru to pemzou a nic. Na pedikure jsem byla, taky nic :((

veruleberule91
6. zář 2018

Holky,teď je reklama na šampon Trésemmé z DMka.

Už jsem ho vypotřebovala,a každej mi chválí vlasy jak je mám lesklý...

Měla jsem ten černej,ještě si ho půjdu koupit..

Takže za mě super 🙂

jankol
26. zář 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt Pokud máš ztvrdlé a suché otlaky, tak bych volila nějakou mastnou mast, aby se ti ty vysušené místa dobře promastily a zase se ti zacelily. Já používám taky mast na suché nohy a jsem spokojená. Hlavně je důležité aby to byla mast a né krém. 🙂

jankol
26. zář 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@veruleberule91 A který to je prosím a máš třeba fotku nebo odkaz? A používáš k tomu ještě něco nebo jen to?

bayt
27. zář 2018

@jankol aha, tak něco zkusím...kupuješ v lékárně?

yan01
29. zář 2018

@bayt Ano je pravda, že musíš používat mast a ne krém, spousta krémů je totiž založená na vodě a ta se ti rychle vsákne, ale pokožku nijak nehydratuje, aby to vydrželo. používám ureagammu a jsem s ní spokojená. Kupuji ji normálně v lékárně, je volně prodejná 🙂.

bayt
30. zář 2018

@yan01 díky, zkusím to 🙂

bayt
30. zář 2018

A co tedy ženy takhle používáte, s čím mát dobrou zkušenost. Že vás to udělá krásnějšími a vůbec to potěší tělo ale i ducha? :D Já teď přísahám na Alternu na vlasy, a T le Clerc je imho nejlepší pudr, jaký jsem kdy měla. A nic nemá na rtěnky a tvářenky od Bourjois, i když tvářenku vlastně moc nepoužívám a měla bych. Je tady taky nějaká parfémomaniačka??

hannasweet
30. zář 2018

Rasenek jsem zkusila spoustu, ale nedám dopustit na Dior Addict... Už jinou nekupuji.

hannasweet
30. zář 2018

@bayt ano tahle úplně Basic, není ani přehnaně drahá. Úplně plná je moc mokrá, ale do týdne je nejlepší na světě

bayt
30. zář 2018

@hannasweet super, a používáš i kleštičky na řasy?🙂

hannasweet
30. zář 2018

@bayt vůbec nic jen řasenku)) a jsem fakt spokojená))

bayt
30. zář 2018

@hannasweet aha, tak to zní dobře, ráda bych ji zkusila 🙂 uvažovala jsem o lash liftingu, ale nechce s emi za to dávat ty peníze a doma je to dost pakárna....

jankol
7. říj 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt Ano kupuji v lékárně, ale dá se sehnat v různých lékárnách, nicméně já nejčastěji nakupuji na Pilulce, mají na ní i akce, takže se to vyplatí 🙂. Já nelituji, že jsem jí vyzkoušela a zůstala jsem u ní 🙂.

bacika
21. říj 2018

@jankol Jo a hlavně děti 😀, ti jsou na to experti 😀 a proto si nedávám vanu, doku jsou vzhůru a není doma chlap, aby tam šel místo mě 🙂.

bacika
21. říj 2018

@zdenkaklok JJ brouzdala jsem po netu a našla jsem toho více i na jejich stránkách 🙂

klaranagy
25. říj 2018

@jankol Jo teď je zrovna v akci, tak už jsem si objednala 🙂. Je to asi jediná mast na nohy se kterou jsem spokojená, ostatní neměly takový účinek a že jsem jich vyzkoušela už hodně 🙂

zdenkaklok
28. říj 2018

@bacika Jo tak to mi mluvíš úplně z duše 😀, Taky to tak řeším, protože jinak nemám klid 🙂

zdenkaklok
28. říj 2018

@veruleberule91 V pohodě, taky jsem tu teď nebyla, nějak nestíhám odepisovat každý den 🙂. Já jsem zkusila tu ureagammu co tu holky psaly a musím říct, že dobré teda 🙂. I na ty lokty by to bylo fajn si myslím, ale na obličej to nebude, je dost mastný, ale o to lepší je na ty suché místa 🙂.

zdenkaklok
28. říj 2018

@yan01 Jasně že dá, úplně v pohodě, jen si toho nemaž tolik, když půjdeš za chvíli ven a je to. Taky to tak dělám a v pohodě 🙂.