Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zdenkaklok
28. říj 2018

@jankol No přesně moje řeč. Přece když něco neznám, tak to nebudu doporučovat ne, ale ten můj je fakt hrozný, jen se o něčem zmíníš a už je téma na hodinu hovoru a to jsou teda řeči a argumenty.

yan01
12. lis 2018

@zdenkaklok No přesně. Klid je poslední dobou hodně ceněný, alespoň u mě 🙂

yan01
12. lis 2018

@bayt Zkus 🙂, hlavně za zkoušku nic nedáš a když ti to pomůže, tak to bude jen dobře 🙂.

jankol
15. lis 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@klaranagy JO fakt hodně? A za jak dlouho jsi asi pocítila, že tohle je ta pravá mas pro tebe? Jestli jsi dala i těm ostatním nějakou šanci 😀.

jankol
15. lis 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bacika Jj přesně 🙂, je lepší když je fakt někdo doma, protože děti jsou fakt experti na to, aby se vzbudili sotva vlezeš do vany nebo něco jiného 😀.

jankol
15. lis 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt Ano v lékárně, ale přes internet, ale můžeš koupit i normálně osobně 🙂

zdenkaklok
20. lis 2018

@yan01 Jo tak to asi nejen u tebe 🙂, ještě se teď blíží Vánoce, tak zase všichni vyšilují, já ty lidi fakt někdy nechápu. Ale to chce klid a nohy hore 🙂

yan01
25. lis 2018

@zdenkaklok Tak to jsem ráda, že nejen u mě 🙂. Jo to mi povídej, u nás je taky šílenství a vůbec nechci vidět prosinec, ale to je asi každý rok 🙂. Jo nožky namazat a sledovat to šílenství nejlépe z okna 😀.

klaranagy
27. lis 2018

@jankol JO dala jsem jim šanci neboj 😀. Zkoušela jsem každou mast vždy několik týdnů i měsíců a třeba to zabralo, ale za pár dní se to vrátilo a už mi to nezabralo. Tak jsem zkusila další a pak další a nakonec jsem skončila u ureagammy a jsem s ní spokojená 🙂. a mám klid.

jankol
2. led 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Holky vše nejlepší do nového roku, ať se nám všem daří a jsme hlavně zdraví 🙂. Tak má se přihnat nějaké silné sněžení, co doporučujete na pokožku, aby se nevysušovala?

bayt
2. led 2019

@jankol No mně se osvědčilo jedině bambucké máslo, ale mně se kůže vysušuje ze všeho. Ale není mi moc příjemné na obličeji, udělá těžký mastný film...Taky hezký nový rok!

zdenkaklok
12. led 2019

@yan01 Jo přesně to jsem udělala, hezky to sledovala s nohama nahoře 🙂 a bylo to super, ale už je to konečně za náma. Krásný Nový rok přeji holky všem. Tak jsou nějaké novinky v kosmetice pro tento rok? 🙂

yan01
30. led 2019

@zdenkaklok Taky ti přeji všechno nejlepší do nového roku 🙂. Jestli jsou nějaké novinky v kosmetice to ani nevím, já se pořád držím toho co znám a s čím jsem spokojená, ale jsem otevřená novinkám 🙂.

bacika
31. led 2019

@jankol No tak o tom bych mohla napsat knížku 😀, ale jsou to naše zlatíčka, ještě že máme v kosmetice takové pomocníky, kteří nám pomáhají vypadat dobře a někdy pro to není třeba vyhradit si několik hodin 🙂.

bacika
31. led 2019

@zdenkaklok Ale jsou to naše zlatíčka co? Tak co nějaké novinky nebo vychytávky v novém roce? Objevily jste něco holky?

katka900
28. bře 2019

děvčata, nějaká hypoalergenní kosmetika?

niky1233
8. dub 2019

@katka900
Mě velmi sedla kosmetika Farmasi, jsem alergik a mám hodně citlivou kůží, oči atd... s touto kosmetikou mě nepálí oči, ani netrpím na ekzémy. Jedná se o kosmetiku bez škodlivé chemie.

jankol
1. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt No a to je právě to, je strašně mastné a to mi taky dost vadí, hlavně na obličeji. Nemám ráda, když se pak cítím ucpaná nebo jak bych to popsala 🙂.

bayt
1. kvě 2019

@jankol Teď jsem docela najela na Uriage nebo La Roche z lékárny bez parabenů, moc fajn. Nezacpává kůži, je to lehké a výsledek není špatný!

@bacika Mám osvědčenou kombinaci na vlasy Urtekram šampon s marockým jílem a k tomu kondicionér hydratační nebo proti krepatění od Alterny. A to jsem vyzkoušela kde co, od drogérky po nejluxusnější kosmetiku. Nejlepší efekt ale každopádně je, když mi syn "dovolí" si ty vlasy vůbec umýt :D

zelenaesmolda
1. kvě 2019

Mate nekdo tip na dobry krem na opalovani pro rocni dite?Ze by se mi chtelo davat 500 za krem to se mi jako fakt nechce...
pouziva nekdo z DMka ty detske kremy?

aklin
1. kvě 2019

Krasnejsi plet udela prirodni pece - odliceni kvalitnim olejem, ovesne vlocky s medem, pletova voda odvar ze sedmikrasek nebo brizy a na zaver kvalitni olej nebo slehany krem z bambuckeho masla a oleji. Po tydnu je plet mladistva a rozjasnena. Diky teto peci nemusim pouzivat make-upy. Na rasy ricinovy olej, podporuje rust.

zelenaesmolda
1. kvě 2019

@aklin
hlavne je dulezite zdrave jist a nekourit,pokud budes hulit 20 denne tak ti ani sebelepsi kosmetika nepomuze,to stejne o jidle

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt Tak to je fajn, že to nedělá a jak dlouho s ní máš zkušenosti a jaký máš typ pleti, jestli se můžu zeptat?

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zelenaesmolda Ano a tím taky souhlasím, že je to hodně o stravě. Já mám hlavně problém v období, kdy se blíží menstruace, že ujíždím hodně na sladkém a potom vypadám jak puberťák a než se mi to zase zlepší, tak to trvá a s tím kouřením, taky souhlasím, přestala jsem kouřit a pleť se hodně zlepšila 🙂

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@aklin Prosím tě a to si vyrábíš sama nebo to někde kupuješ? A kde si na to sháníš suroviny? Jako když něco natrháš u cesty nebo tak, tak bych z toho asi moc nadšená nebyla, ale je mi jasné, že to od cesty asi nemáš, ale zajímalo by mě jak dlouho taková domácí kosmetika vydrží.

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@aklin Prosím tě a ten ricinový olej používáš jak? Děkujji

bayt
15. kvě 2019

@jankol Jsem hodně bledá, dělají se mi v T zóně občas pupínky, ale tváře mívám sušší. Tak asi smíšená pleť. Mám ji docela citlivou.

bayt
15. kvě 2019

@jankol Jo a s tím sladkým....kdžy se držím bez sladkého, tak mám krásnou pleť, ale kdo to má vydržet :D

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt Tak to já mám T zonu zase hodně suchou, v poslední době hlavně v oblasti obočí. Nevím co se změnilo, ale pořád se loupu, nevím jestli na mě leze jaro 😀 nebo co. Někdy mi ani krémy nepomáhají, tak si musím dát abrazivní masku, aby se mi to zlepšilo.

jankol
15. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@bayt No přesně 😀. Jak to udělat, jedině řetěz na spíž 😀 a lednici 😀