Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
26. zář 2007

kat: proč? 😕

smoulinda
autor
26. zář 2007

Ale na druhou stranu je to pravda. U porodu jsem byla nenamalovaná, neučesaná. Tom mě blejsknul mezi kontrakcema a za rámeček bych si tu fotku rozhodně nedala 😀

katarina82
26. zář 2007

sis, nevím, ale už jak jsem byla na té laparce, tak jsem se namalovala hned, jak mi řekli, že mě pustěj a to jsi měla vidět ty pohledy a kecy sestřiček 😒 No ale já se v porodce pak fotit bez linek fakt nebudu, ať mě třeba zabijou. To bych ty fotky musela zakopat na zahradu 😀

luucia
26. zář 2007

smouli - já myslím, že na to focení při porodu mi nepomůže ani to když budu namalovaná!! 😝
majmuna - já si řasy točím kleštičkama a je fakt, že hnedka jsou výraznější!

sisstin
26. zář 2007

majmuna: tak to mě nějak nenadchlo 😕 nebo spíš jsem o tom neuvažovala 😕

majmuna
26. zář 2007

Ja budu klidne nenamalovana...spis mam problem s tim ze budu upocena a budu sama sobe smrdet....ja jsem v tomhle ohledu magor 😀 A ted v teh. mi ten pot prijde silnejsi.

katarina82
26. zář 2007

No mě ta trvalá na řasy a barva taky nijak nezaujala 😒 Řasenka je řasenka 😵

majmuna
26. zář 2007

Ja ve spitale rano po revizi taky nalicena 😀

luucia
26. zář 2007

holky, já se teda hned druhej den namaluju! Doufám, že až to na mě přijde, tak si nezapomenu malování sbalit!!

andy.a
26. zář 2007

no ja som sa pred odchodom do pôrodnice trocha namaľovala...ale rodila som 18 hodín..takže mi to moc platné ani nebolo.. 😠
aj vodeodolná riasenka sa mi rozmazala..

sisstin
26. zář 2007

majmuna: já taky měla furt období v těhu, kdy mi přišlo, že smrdim..a furt jsem si dávala deodorant..a sprchovala jsem se..ale už to přešlo 😕

kat: to trošku nechápu, jako, že bys jim ušmudlala povlečení nebo co? 😕 😅

majmuna
26. zář 2007

Tak ju ja o tom jen slysela 😉 Ted uz vim ze to nebude takovej slagr 😀

katarina82
26. zář 2007

sis, já mám postup takový: Začnou pravidelnější kontrakce, tak lezu do vany, oholím se důkladně, umyju hlavu-hele stejně máme zkoušet zalézt do vany, tak co... No a pak je furt mezi těma kontrakcema fůra času než se to rozjede 😎

majmuna
26. zář 2007

Sis ja mela tuhle manii vzdycky 😀

smoulinda
autor
26. zář 2007

Majmuna v těhotenství se budeš potit víc, to je jasný 😉 A doktoři a PA už jsou snad zvyklý na všechno možný 😉

Nad tou trvalou jsem teda ještě neuvažovala. Ani nevím, jestli to u nás vůbec někde dělaj 😝

sisstin
26. zář 2007

kat: to jo..to se asi stihnout dá v poho..tohle 😎

katarina82
26. zář 2007

sis, nevím 😖 Asi v nemocnici mají být všichni mastní a hnusní nebo co 😠

majmuna
26. zář 2007

Ja na holeni budu muset nekoho splasit 😀 Mam problem uz ted 😀

luucia
26. zář 2007

kat - tak to máme úplně stejnej plán! Taky jak to na mě přijde lezu do vany a dělám kompletní zástřih a mytí vlasů!! 😵

sisstin
26. zář 2007

kat: jako vím, že dřív sestry nesměly bejt namalovaný ani mít delší nehty a tak..ale teď mi přijde, že už to nešetří..sestřičky maj gelovky a tak..a každýmu to je fuk 😎

katarina82
26. zář 2007

Ony ty nabarvené řasy jsou stejně takové obyč a nevýrazné... Teda podle mě, já si na řasy docela potrpím a tohle je pro mě moc "přírodní" 😖

majmuna
26. zář 2007

Jezis zase davaj vyhnojeny 😀 Nechame si s kosmetikou poradit od Monci ne? 😀

luucia
26. zář 2007

My sme teda v nemocnici namalování moc neřešily, ale spíš nám vadilo, když byl někdo neoholenej! Kolikrát přišla taková fiflena na operaci a měla bobra v podpaží a chlupatý nohy!! To nechápu! 😝

sisstin
26. zář 2007

holky..nás tu určitě někdo nařkne, že jsme strašný fifleny 😅 😅 😅

katarina82
26. zář 2007

sis, ale setřičky by teda nehty mít neměli... Já teda co znám holky, co dělaj v nemocnicích, tak nehty mít nesmí 😕

sisstin
26. zář 2007

kat: mrkni na luuciu..ta je má taky 😅

majmuna
26. zář 2007

Sis to ja neeeee 😀
Ted jsem si uvedomila ze bych to mela taky za par...kdyz vidim ty vase tydny 😀 To je silenej hukot!

katarina82
26. zář 2007

Mamina když teď měla výraznější lak, tak měl primář blbý kecy 😖 😠

luucia
26. zář 2007

Jo, já gelovky mám!! My sme je nesměly mít jen výrazně namalovaný a moc dlouhý! Jinak to nikdo neřešil! Naše věc, že si chcem tahat bacily za nehtama domů!!

majmuna
26. zář 2007

A devcata ja bych gelovky taaak moc rada jenze makam rukama a nejde to 😠 Ale vim ze je to zuzo 🙂