Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
7. dub 2008

Tak jsem si zkopčila objednávku:
LUSH
Buffy na zadečky
Nutts
Olive Branch
Karma tuhý parfém - to musím zkusit 😉
Mask of Magnaminty - zkusím tu malou verzi, taky jsem na ni zvědavá
Coolaulin
American Cream - do zásoby 😀

a ta Japonečka je jako peeling? Zůstává něco z toho na obličeji nebo se to smyje?

A nechci vidět tu objednávku, až budeme mít hotovou koupelnu 😀

nire55
8. dub 2008

lendy1:tak elicina sa bude objednavat,dufam ze mi nenarastie ulita 🙂
tak som sa tu niekde docitala ze casto objednavas aj z "jahodky",platila si niekedy uz to clo?kolko to asi je?ale aj tak sa to asi vyplati,ze?

lendy1
8. dub 2008

nire55, jj, objednávám 😀
Clo jsem platila, pokaždé jinou částku, nevím, podle čeho to ti celníci počítají 😖
Vždy si to nechávám posílat jako gift a pokud stejně nasolí poštovné, tak ho na Jahodě vrátí, když jim tam do 3.měsíců zašleš mailem nebo faxem doklad o zaplacení cla a č.objednávky. Není to jejich povinnost, ale fakt to vrací. I když teď zrovna čekám 14dní na vrácení 200,-Kč a nic...tak nevím, snad to ještě pošlou 😖

jinak ohledně Jahody je vše krásně popsané tady:
http://www.kosmetika-jahoda.cz/
a když něčemu nerozumím na Jahodě (hlavně u krémů), tak koukám sem, tam mají stejný sortiment a spousta věcí je přeložena do češtiny, ale ne vše:
http://www.azizakosmetika.cz/scripts/

nire55
8. dub 2008

tak 200 kc je v pohode,to sa da.

lendy1
8. dub 2008

nire, no oni to vypočítávají podle ceny, co je na faktuře. Těch 200,-Kč mám z objednávky asi za 1.000,-Kč, takže nic moc 😖 , ale pořád se to vyplatí, jelikož ceny tady v parfumerkách jsou daleko vyšší. Ale je dobré si vše posílat jako dárek, kvůli tomu blbému clu. A taky jakmile se platí clo, tak ti celníci si to tam asi testují nebo co, jelikož se to vždy o pár dnů zpozdí. Ale zatím jsem vše měla doma do 14dnů. A clo se myslím neplatí, pokud je objednávka nižší jak 50dolarů.

nire55
8. dub 2008

no ty neskutocna zasoba informacii🙂 a platis cez PayPal?

lendy1
8. dub 2008

nee, mám embosovanou kartu. U Jahody se nebojím platit rovnou kartou, oni mají nějaké fakt dokonalé zabezpečení plateb a stejně tam nezadávám ty nejdůležitější čísla z karty, takže přímo vše platím kartou.

Kdybych si zřídila PayPal, tak by mě to pak lákalo kupovat na e-bay a to bych pak potřebovala mít nějakého sponzora 😀

nire55
8. dub 2008

payPal ma priatel tak to bude financovat on🙂 este o tom nevie

nire55
8. dub 2008

este som sa ta chcela spytat ci nemas nejaky dobry tip na kruhy a otoky pod ocami,mam to v genoch a vyskusala som uz toho vela ale otokov sa nemozem zbavit,teraz mam od clinique,

lendy1
8. dub 2008

nire, nevím...já měla před časem nějaký oční gel od Vichy a celkem dobrý a jak jsem dnes ráno koukala do zrcadla, tak bych taky zase něco na kruhy potřebovala a to tak, že nutně 😀
Nevím, jstli pomůže nějaký oční krém nebo korekce kruhů pod očima, asi kombinovat obojí...
Co máš za krém od Clinique: All about eyes rich nebo nějaký jiny?

zanett, nemáš nějaký tip 😉 ?

nire55
8. dub 2008

presne ten,preco?

lendy1
8. dub 2008

no, spousta lidí si ho pochvaluje 😉
a jakou má konzistenci? Jako normální krém? A jak je to se vstřebáním do pleti? Dá se použít i na den?

nire55
8. dub 2008

konzistenece je trosku tuhsia ale je prijemny,vvstrebe sa za chvilku,tmave kruhy mi ustupili len otoky zostavaju ☹ ale ja robim aj nocne tak zivotosprava a spanok nie je tip top

nire55
8. dub 2008

lendy1,idem objednat tie sneky🙂 tam pisu nanasat aj viackrat denne,sluzi ako denny aj nocni krem?ze uz nemusim pouzivat nic ine?

lendy1
8. dub 2008

no to je fakt, jakmile pořádně nespím, je to hrůza. Hodně vody a spánku a je to 😉

tak já ten Clinique asi prubnu, stejně jsem ho chtěla zkusit...ale musí na mě na Jahodě počkat až do května 😀

šneky dávám 2x denně, ráno přímo na pleť a na to hydra.sérum a na noc jen tak.

dididi30
8. dub 2008

baby a co poviete na derma vichy na problematicku plet?? chcela by som si to kupit, len neviem ci to fakt pomoze na moje cervene zastarale fliacky po akne, mam ich len sem tam ale ked je nejaky tak dlho a ten flak mi ostava........dik za radu...

nire55
8. dub 2008

no ja mam vyskusane,zo zaciatku v pohode,plet bola urcite lepsia ale po case zacala byt nenormalne sucha tak som vymenila,mna vichy nejak neoslovila,ale 100 ludi,100 nazorov,treba vyskusat

dididi30
8. dub 2008

no sak to ja mam taku zmiesanu plet ale take kremy co vysusuju neznesiem....
tak co je dobre na take stare cervenohnede fiacky??

lendy1
8. dub 2008

dididi, jj, souhlas s nire, už jsem to tu psala, vyzkoušela jsem a hrůza: nic pro mě: měla jsem po tom strašně vysušenou pleť, dost mě to stahovalo a na denní krém nešel nanést make-up. Noční krém byl snad ještě horší.
Já mám jinak Vichy moc ráda, hlavně tu hydratační řadu, ale Normaderm řada mi nevyhovovala. Ale zase spoustě lidem to pomohlo. Zkus si vzít vzorečky z lékárny nebo můžeš zkusit ještě La Roche, ta bych řekla, že je v té řadě na problematickou pleť lepší.

na ty flíčky mi nyní právě pomáhají šnečci (Elicina)

dididi30
8. dub 2008

A TA ELICINA SA KDE DA KUPIT??

lendy1
8. dub 2008

dididi, jestli nejsi v ČR nebo SR, tak jedině na e-bay, za 20dolarů i s poštou 😉

noangel
8. dub 2008

lendy: all about eyes rich muzu jen doporucit pouzivam ho od porodu a skoro na me to nocni vstavani a unava nejde videt 🙂. ma hustsi konzistenci ale v poho se vstreba

nire55
8. dub 2008

tak ako pise lendy,po case bol problem naniest makeup,plet bola vysusena sa supala sa,potom som pouzivala La Roche,bol v pohode ale na vianoce som dostala krem od clinique tak pouzivam ten,je dobry a teraz risknem na moju problemovu plet " sneky " 🙂

lendy1
8. dub 2008

noangel, ty máš samé zajímavé věci 😉 😀 nyx, lush, all about...tak já si ho fakt budu muset koupit 😀 díky...

nire a jaký kremik?

nire55
8. dub 2008

myslis ten darovany? superdefense,hydratacny,pozna ho tu niekto?

nire55
8. dub 2008

hej,ty si sikulka

sami
9. dub 2008

Tak já mám od Vichy Normaderm odličovací mléko (spíš je to gel) a pak k tomu hloubková čistící gel.
A nemůžu si stěžovat 🙂
Půet mám smíšenou, ale je to jedné co mi zabírá....Vichy mám docela ráda i La roche Posay.....

noangel
9. dub 2008

lendy: musim mit 🙂, tricitka se blizi, leto se blizi, do toho sem po porodu........

noangel
9. dub 2008

a dobrej kremik od clinique je moisture online