Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
14. dub 2008

ella, jakou levandulovou masku 😲 já tam žádnou nemůžu najít 😀

ten Next - no nic, tak mám alespoň od kámošky tip na holčinu z MMB, co to kupuje její sestra přímo v Anglii, takže dokáže sehnat i co není na netu a za fajn peníz, tak co se dá dělat. S e-bay nechci kamarádit, to bych tam nakoupila jednou a pak už by to jelo pořád 😀 ne, ne, ne... 😀

aponchie, tak zkus tyto:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
nebo oční Estee Lauder - Future Perfect, ale ceny kolem 50dolarů a výš 😝
já teď zkusím ten Clinique, ten teda asi na vrásky vyloženě není...a pak zkusím na vrásky jeden z těch tří.

dneska mi psali z Lush, že balíček už ráno poslali, takže snad zítra dorazí 😵

aponchie
14. dub 2008

pipisek tak to je mazec ja taky nemyslim,ze vsecko drahe je dobre,ale tohle me dostalo,ja prave zvazuju ,kterej na ty oci a je toho tolik,ze mi jde hlava kolem,hlavne jsem zacala asi pozde no 😒 mam takove dve linky pod ocima hned vim,ze to je prirozene ale aspon to udrzet nejak.tak ja nejdriv zkusim ten Rilanja pac se chystam vyzkouset celou radu Vichy.Videla sem na obrazku jak reklamuji ty nerovnosti pleti pory a tak a zajima me jestli fakt jo?jestli mate zkusenost s Vichy asi jo pac me se to nechce cist pozpatku sem s ni..zkusim ten porad nekd ena webu najit dik moc

lendy1
14. dub 2008

pipisek, jj, to je on, mají ho i v tom Rossmannovi 😉

aponchie
14. dub 2008

ty brdo 50 dolaru,ale zase pri tom dnesnim kurzu..jenze jak znam zivot u nas bude mnohem drazsi 😝

ella1
14. dub 2008

http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detai...

lendy-neviem presne,musím doma pozrieť,ale myslím,že táto.akurát neviem,prečo som si myslela,že levandulová 😅 aj ked levandula tam je tiež.............

Arabesque-poznám,ale nemala som nič odtiaľ.ale vraj dobrá. 😉

lendy1
14. dub 2008

ella, a jak dlouho myslíš, že ta maska vydrží? Oni tam myslím píšou něco o spotřebě do 3 týdnů, když je to čerstvá maska. Stačí té masky fakt jen maličko?

nire55
14. dub 2008

ella1, to dufam 🙂

pipisek
14. dub 2008

aponchie
já vichy používám asi 3 roky, a dobrý, já jsem spokojená. ale jen denní krém. jinak já jsem člověk nenáročný, upotřebím všechny vzorky z časáků 😀
teď naposled jsem měla make-up od Lancome a super, ten byl!!! ale ta cena taky bude 😢

aponchie
14. dub 2008

pipisek:tak to ja taky ,jenze me nejak nestaci jeden vzorek z casaku na vyzkouseni ja potrebuju tak tyden nez poznam co a jak a to ti nedaji prave.. 😝 no mam ted radu skindividual z oriflame serum a nocni krem a je to super jako neni co vytknout jenze ja zadam vic vim ze se te porovite pleti nezbavim nikdy,ale ty flicky a to vsecko jde alespon trochu eliminovat tak doufam,ze se nezklamu pac i to vichy je celkem drahe..ale co neni drahe ,ze? 😀 ja jsem treba mela moznost zkusit make upy za 1000a vice a muzu ti rict ze je to jak voda na obliceji proste nic!mela sem ysl,chanel,clinique atd a nic plet vypada jako po nakremovani pouze az revlon na mastnou plet me dojal mam po nem celkem slusnou plet..a co pouzivas ty jako celkove na noc a tak?

pipisek
14. dub 2008

já používám na noc avon hydrofirming, dostala jsem od ježíška a tu rilanju na noc i na den jednu a tu samou. a na den myokine od vichy. jako make-up mám oblíbený loreal infanliblle nebo tak nějak.

aponchie
14. dub 2008

jj ten je taky fajn ale musim dat vice vrstev 😝 myokine je ten na problematickou plet?

pipisek
14. dub 2008

já myslím, že na póry je normaderm

pimpulka
14. dub 2008

cafftee baby, tak aj ja som dnes bola v lush...kupila som si antiperspirant-puder, to tu z vas asi ziadna nemala v plane kupit ze? 😀 ja dora...ale ked mna ohurilo to ze si konecne nebudem cpat chemikalie pod pazuchu 😖 no len to ma taku smiesnu krabicku, jak cukornicka, s tymi dierkami, tak vraj si to mam nasypat na ruku a pak obtret na telo....no to budem zajtra rano nacvicovat 😀
a este ten kondicioner na suche, farbene, kucerave vlasy ten kokosovo-citronovy, najmensie balenie...a pribalila vzorky tej cokomasky, mydlo cerne na zmyvanie tvare, a to druhe mydielko neviem, napisala nan ze oxeo cube tak idem kuk co to je, ja som na vsetko ked povedala ze da vzorku, prikyvovala hlavou jak matelko hihi

pimpulka
14. dub 2008

http://www.lush.sk/index.php?io=searchResults;k...
ach uz viem, je to tuhy deodorant, predavacka vravela ze sefka lush obchodu v auparku ho pouziva tak snad je supis hihi

aponchie
14. dub 2008

pipisek hm ja to musim nastudovat sem v tomto out 😀

ella1
14. dub 2008

lendy-fakt?to som nevedela,že tak rýchlo treba spotrebovať.....ale mám ju v chladničke a kúpila som si väčšie balenie,no mohla som menej radšej,lebo fakt jej stačí málo.......

osa
14. dub 2008

...toto uz niekto testoval? Sympathy For The Skin od lush 😕

noangel
15. dub 2008

small talk od TIGI je naprosto uzasnej pripravek - jemne fixuje, narovna i zvlni vlasy a udrzi je tak, voni po boruvkach, prida objem

aponchie
15. dub 2008

jj Tigi je super ,ale to je taaaak drahyy 😀

noangel
15. dub 2008

aponchie: jak kde 😉 11 liber za 200 ml kdyz staci velikost boruvky me prijde ok

aponchie
15. dub 2008

velikost borufky? 😀 i na predlouhe huste vlasy myslis?ja mam tendence davat vseho hodne prave nejak mi to nejd emalicko 😀

noangel
15. dub 2008

tak potom je to drahy 😎

nire55
15. dub 2008

tigi je bomba.
noangel,tak uz mam objednany ten sampon aj kondicioner,a vide to par korun

noangel
15. dub 2008

nire: je to super me vcera vecer uz dorazily tak sem hnedka vsechno zkousela 🙂

aponchie
15. dub 2008

jeste sem si vzpomela ,ze jsem kdysi pouzivala v UK Paul Mitchel..taky byl dobrej 🙂

nire55
15. dub 2008

noangel,a co ti dorazilo,nejak si nepamatam🙂

noangel
15. dub 2008

nire: sampon a kondicioner moisture maniac, a vyse vychvaleny small talk

nire55
15. dub 2008

tak ty sa mas,ja to budem mat tak za dva tyzdne,ale zabudla som objednat krem na tvar 😠

lendy1
15. dub 2008

tak mám jednu novinku 😀
hledala jsem nějakou pěnu na odlíčení. Mám od Biodermy vodu Sébium a je super, odlíčí vše, ale musím použít odličovací tampónky a to vždy trvá, než to vše dám dolů. Takže jsem měla vzorek (který teda vydržel asi 4.měsíce) odličovače od Clinique a nic moc, prostě jako bych to vůbec nepoužila a musela nastoupit Bioderma.
Takže na jiném fóru mi byla od jedné fakt super baby, co má neskutečný přehled v jakékoliv kosmetice (jako nechápu, když čtu její rady a tipy 😲 😝 , proti ni jsem kosmetický analfabet 😀 ) pěnu Amia. Tak jsem si ji odpoledne koupila a večer vyzkoušela. A byla jsem nadšená. Sice jsem to také musela doodlíčit Biodermou, ale stačil bohatě jeden tampónek a spíš jen tak na opravdu velmi důkladné odlíčení v záhybech. A ta ceny té pěny je úplně trapná 😝 -39,-Kč.

Tak a pak jsem objevila další vychytávku, co musím časem vyzkoušet:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
je to balzám s obsahem kolagenu na rty, kdy po tomto balzámu by měli být rty jemnější a plnější 😵

a pak mám dotaz na zanett 😉
jsem čučala do Marianne (to je časák tak pro ženský 30+) a byly tam ženský ve starším věku: tak 50+ a byla tam jedna, co vypadala tak na maximálně 30 (jsem nevěřila 😝 ) a každá tam psala, co používá za kosmetiku a jak si udržuje pleť. Kromě toho, že tam tato psala, že chodí na chem. peeling a botox a nějaké výplně velkých vrásek, tak tam psala, že používá toto:
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/neostrata-bioni...
jo a make up vyživující a hydratujíci, co super kryje, ale vypadá prý velmi přirozeně jako bez make-upu (ten mě zajímá už teď):
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

co ty na to? Myslíš, že se ten krém dá používat i třeba kolem těch 30,35? Někde jsem četla, že takový vyšší obah kyseliny není dobré používat jako denní péči, že to nadělá spíš na pleti paseku 😲

Já teď pořád koukám na nějaké ty kolagenové krémy, objevila jsem ještě tuto kosmetiku:
http://collagenbeauty.com/index.htm

co myslíš, že je lepší pak používat po té 30? Nějaké kolagenové krémy nebo nějaké s tou kyselinou, třeba s menším obsahem? Nebo stačí jen nějaký hydratační a doplnit to občas třeba s tím peelingem s kyselinou od Syncare? Na ten kolagen si pleť asi rychle navykne a když to pak vysadíš, tak to už nebude ono, viď? Ach jo, to stárnutí 😝 😀

nire55
15. dub 2008

lendy1,mne sa zda ze bioderma ma aj odlicovaciu penu,Vichy ma ruzovu,asi vies,ta je dobra,napenis a odlici aj mascaru bez problemov a zda sa mi ze uz aj bioderma ma nieco podobne
no a o neostrate som uz niekde citala,a zda sa mi ze sa moze pouzivat po 30tke,ale nie som si ista