Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
15. dub 2008

aponchie a jestli používáš ten noční krém od oriflamu, tak je možné, že jsi na něco citlivá. Ona tato kosmetika jako Oriflame, Avon není moc dobrá co se týká péče o pleť. Dost lidí z toho má dost hrozné alergické reakce. Je lepší fakt zainvestovat do jednoho pořádného krému a ono se ti to vyplatí, uvidíš. Mě např. 50ml krém vydrží 1/2roku a i když stojí 500,-Kč tak to jde. Stačí opravdu maličko, žádné hutné vrstvy a je to 😉

lendy1
15. dub 2008

Ten Hausck má také vzorečky kosmetiky, ale něco to stojí...Já jsem se o tuto kosmetiku zajímala, ale pak jsem zjistila, že ne každému vyhovuje a jelikož je to přírodní kosmetika, tak se bojím toho, že bych mohla být na něco z toho taky alergická 😝

Babe neznám 😀

pimpulka
15. dub 2008

babe neni ta nemecka? maju aj pre pubertalnu plet pripravky ak sa nemylim, teda skor len pre nich

pimpulka
15. dub 2008

presne tak, radsej zainvestovat do kvality a casom zistis ze nou vlastne nieze urobis dobre pokozke ale este aj setris korunky!!....inak este som chcela zapropagovat tento krem od YR...http://yvesrocher.sk/detail.asp?rada=92&kategor...
na doma pouzivam tzv. kremy co neublizia, ani nepomozu, take univerzalne a tento je super, mam po nom plet jak babatko...kludne si dam na tvar hustu vrstvu, nech sa vpije, ved doma mi to nevadi a parada..

pimpulka
15. dub 2008

nire ups tak som sa sekla

sami
15. dub 2008

lendy1 ...........

Lendy , prosím porad mi nějaký dobrý oční krém proti vráskám☹ ....25 let.

lendy1
15. dub 2008

sami, nevím, hledám 😀 něco jsem psala na str. 41. a teď si budu objednávat tento od Clinique:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
ale nevím, jestli je i na vrásky 😲 . Když ti je 25, tak to ještě není tak hrozný, ne? 😉 To by to tento stačil nebo nějaký hydratační na oči.

sami
15. dub 2008

No už je to trošičku vidět .......... 😔

lendy1
15. dub 2008

sami a jakou máš pleť?

nire55
15. dub 2008

lendy a co hovoris na lymfodrenaz tvare,zabera aj na otoky?

lendy1
15. dub 2008

nire, já ani nevím co to je 😀

nire55
15. dub 2008

no ja taky ne 🙂

lendy1
15. dub 2008

tak já se jdu raději vyspat 😀 ahoj...

sami
15. dub 2008

Lendy.spíše smíšenou a okolo očí jemné vrásky.

binki
16. dub 2008

Včera jsem si koupila z BodyShopu čistící mléko s vitamínem E, je mi to moc příjemné, teďka chci sehnat krém od Diora, přemýšlím, jestli to koupit v duty free nebo normal obchodě.

pimpulka
16. dub 2008

nire este som ti dlzna skusenostou s tym tuhym deodorantom z lushu, dnes rano som si ho teda napatlala, ale poviem ti ani vonou a ani materialom ma nenadchodol, neviem predavacka mi odkrojila taky 3uholnik, ostre hrany a cely sa drobil, potrela som telo ale neprijemne to bolo tym ze to boli ostre hrany ...tak neviem, nepripadal mi jemny, skor taky zrnieckovity...tak som to vzdala a napatlala som na seba ten oblubeny coconut puder a ten je super

lendy1
16. dub 2008

ááááá, už mám doma Lush 😵
takže: parfém Karma: když jsem si k němu čuchla, tak nic moc, ale pak jsem si dala trošku na zápěstí a teď se můžu učuchat. Fakt krásná vůně.
sprcháš Olive Branch: teda na ten jsem večer moc zvědavá, vypadá velmi, ale velmi zajímavě
maska Mask of Magnaminty: večer vyzkouším, barva děsná, ale myslím, že to bude dobrý
mýdlo: I Should Coco - já prostě miluji vůni kokosu
kondicioner s kokosem: teda nic moc vůně, ale uvidíme na vlasech
Buffy: vzala jsem si na tento kousek i origo krabičku a večer vyzkouším
no a kondicioner American Cream: to je fakt super vůně, příšte si vezmu rovnou parfém

pak jsem dostala zdarma King of The Mods: gel na tvarování účesů: normálně stojí 345,-Kč a dali mi ho v rámci akce zdarma, to jsem teda čučela.

a co mě láká na další objednávku?
Fresh Farmacy: pleťové čistící mýdlo nebo nějaká ta roládička 😀

lendy1
16. dub 2008

binki, mrkni na Jahodu, tam seženeš Diora za pár kaček 😉

sami, s tím očním krémem teda opravdu nevím, možná by ti stačil opravdu jen nějaký dost hydratační v tvém věku, ale značku nebo konkrétní výrobek asi neporadím, vyzkoušeno zatím nemám. Taky záleží, kolik jsi ochotná investovat...

hanka83
16. dub 2008

ahoj,

znáte peeling H20+ Sea Mineral Scrub?
Četla jsem http://clanky.kosmetika-jahoda.cz/20080415-hlou... a tam ho doporučovali... už předtím jsem o něm uvažovala. Co si o něm myslíte?

susanh
16. dub 2008

Baby poraďte. Ja mám 30 rokov. Čelo, nos, brada sú mastné, uhrové, hrbolate. Líca normálne. Keďže už pleť nie je najmladšia, neviem či dať prednosť krémom na mastnú-zmiešanú pleť a bojovať proti mastnote a škaredej pleti, alebo používať rôzne vitamínové a ozdravovacie krémy proti prvým vráskam a pod, pri ktorých možno bude pleť vyživená, ale mastnejšia... Zatiaľ to striedam, ale to neprináša efekt.

aponchie
16. dub 2008

jj chtelo by to krem co je na mastnou plet,stahuje pory,osetruje ji zaroven omlazuje ma faktor a bojuje proti prvnim vraskam..hledam taky takovy super krem v jednom 😀

vilca
16. dub 2008

Ahoj holky. Asi 3/4 roku jsem měla gelové nehty. Často se mi ale lámaly nebo odlepovaly, vyzkoušela jsem jinou paní, nepomohlo. Ta druhá mi řekla, že to může být i mými vlastními nehty. Někomu se prý "bubliny" pod nehty nedělají vůbec, někomu pořád. Nejde mi to ale do hlavy, protože asi před třemi roky jsem chodila taky na gelové nehty a nikdy se mi tam ty bubliny nedělaly, vždycky mi nehty vydržely 3 týdny úplně krásně. Dneska jsem se už naštvala, protože se mi odlouply zase dva najednou, tak jsem je sundala všechny a nějaký čas se budu starat o ty svoje a pak to třeba zase zkusím... Nevíte některá, co by mohlo pomoct, aby ty gelové nehty opravdu držely? A když už je mám dole, co nejlépe pomáhá, aby se mi ty moje vlastní teď pořádně zregenerovaly? Díky 🙂

lendy1
16. dub 2008

aponchie, víš co by ti mohlo pomoct?
toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12711496&tab=1

je to za bezkonkurenčně nejlepší cenu, v obchodě stojí jednou tolik a víc a strašně moc si tento krém lidičky pochvalují 😉

hanka, neznám, ale za tuto cenu seženeš i spoustu jiných peelingů. Mě by zajímalo, co tam je za ty zrníčka. Já třeba nesnesu nic, co po peelingu pořád zůstává na pleti. Asi ten peeling nebude špatný, všechny ostatní výrobky, co tam u toho mají jsou supiš.

susanh, tak zkus to, co jsem psala aponchie nebo šnečky 😉 Zkus dávat krém na vrásky jen na noc a na den něco na smíšenou pleť, co ti bude redukovat mastnou pleť, zjemní povrch pleti a lesk.

map07
16. dub 2008

Holky, jeden típek: jestli ráda některá používá kosmetiku Yves Rocher, tak teď je v časopise Žena a život slevová kartička (platí do 23.4.08) a na tuto značku je tam sleva myslím až 40% a to už se vyplatí. 😝

ella1
16. dub 2008

Práve som nakúpila na lush 😀
by ma zaujímalo,baby ako treba používať buffy ,aby sa moc nemíňalo?z tej diskusie na lush cz som to mac nepochopila 😅 či na mokro alebo na sucho sa dá tiež?
a teraz tam majú akciu celý apríl poštovné a balné zadarmo! 😉

pimpulka
16. dub 2008

ella ahoj, ja sice buffy nemam, ale asi skor na mokro...ono tie ich pripravky sa moc rychlo neminaju ci hej? mam take mydlo cierne na tvar, uz sa s nim umyvam 2dni a nic z neho akoby neubudlo 😅

ella1
16. dub 2008

2 dni? 😀 no,neviem,niekto vravel,že buffy sa mu minulo rýchlo,tak preto sa pýtam,lebo jedna baba tam píše,že ,,s tým neprejíždí jako s mýdlem" a potom,že len zľahka,netlačiť.takže tak...

aponchie
16. dub 2008

lendy dik moc ja to shledla jen v behu a kolik to stoji bezne v obchode?a nedavaji tester?nebo neprodaji aspon at nevyhazuju prachy kdyz mi to nesedne 😝

lendy1
16. dub 2008

aponchie, myslím, že vzorky dostaneš v každé lepší parfumerce. Jen v některých si musím brát vždy něco na krém s sebou (většinou co mi zbylo z nějakého jiného vzorečku nebo si o něco malého řeknu v lékárně), oni ti totiž někde přímo odeberou trošku krému a vzorky nemají. Běžně v obchodě až 2.tis 😝 za 50ml, ale na netu tak kolem 800,-Kč a ten 50ml vydrží fakt hoooodně dlouho.