Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
19. čer 2008

zanett: na to ser, máš docela malou pravděpodobnost, že na tebe přijdou 😉

kristi
19. čer 2008

zanett, mas moc maly fotky..nebo z dalky, proto neni videt tvuj dokonaly oblicej

noangel
19. čer 2008

zanet: tak si tam hod cizi decko na chvilu 😀

lendy1
19. čer 2008

zanett, jen nám sem šoupni nějaké fotečky 🙂 oni tě nevyhmátnou, to jen siss má smůlu, co 😉 ?

kristi
19. čer 2008

si pujc klidne Mius 😀

zanett
19. čer 2008

sis, ja se spis bojim toho, ze ti, kterym lezim v zaludku, by me napraskali (ted myslim nejruznejsi individua z jinych diskuzi...pro ty jsou moje prispevky jako rudy hard pro byka... 😀 )

kristi; to provokace nebo co? 😀 😀 😀 😀 Co tim myslis, muj dokonaly oblicej? 😀 😀 😀 Ja jsem tady mela asi dve 'zblizka', ale ty se mi moc nelibily, tak jsem zvolila zlatou stredni cestu a mam foto 'zdaleka' 😀 Ale pokusim se po necem podivat...

zanett
19. čer 2008

vy jste dobry 😀 😀 😀 😉 Tak ja se po necem podivam a na chvili si zapujcim vase dite, jo? 😀 Ale bude to nejdriv zitra...

kristi
19. čer 2008

zanett, ja to mylsim vazne, mas krasne soumernej udrzovanej oblicej, je to videt....

noangel
19. čer 2008

zanett: tak hod do alba nam odsud IP at se mrknem a pak muzes hned smaznout 😉

sisstin
19. čer 2008

jsem vyfotila tygra..ten snad nikdy nebude mít vlasy 🤐

zanett: hele..a do tebe někdo reje, pže do mě furt 😅 😅 😅

kristi
19. čer 2008

siss, jako Mia nemela vlasy az do roka..a se podivej jaky ma paco tedka....jsem tky pridavala fotky dnes

kristi
19. čer 2008

siss,jsem se malem pocurala u tech fotek, jako mladej je dobrej...ty cviky v posteli jsou husty.

pst, jsme off topic, tak at nam Zanett nezmizi 😉

sisstin
19. čer 2008

kristi: von tam teda něco má, ale jak je to blondatý..tak to splývá 😅

lendy1
19. čer 2008

siss, ten náš ňouma taky nemá vlasy, jen takové chmíří - s těmi vlasy David vypadá jak Kristian Kodet-nikde nic a kolem uší kudrliny 😀

sisstin
19. čer 2008

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zanett
19. čer 2008

tak, ale ted tam jednu mam...vypadam tam jako debil, tak se na to rychle podivejte, nez to smazou 😀

sisstin
19. čer 2008

zanett: ty voe.. a kde máš jako ty bedáky? 😲 😕 dyt jsi jak z alabastru 😕

kristi
19. čer 2008

zanett,ty jsi proste francouzka jak vysita...fakt

lendy1
19. čer 2008

zanett, no jasně, kristi to vystihla přesně už výše...

zanett
19. čer 2008

heledte, koceny, ted jsem tam pridala druhou; to je ta, kterou mam v pasu, jenom vetsi, ale nechapu, proc jsou tak maly 😕 Jinak diky za pochvaly, nejsou to moje nejlepsi fotky, spis to, co jsem momentalne nasla v PC... 😅

kristi
19. čer 2008

ze jo? mas neuveritelnej smrnc...

ja jsem zvedava, jak budu vypadat v tom mikadu 😕

sisstin
19. čer 2008

bych vám ukázala svoje nejlepší foto, byste se pochcaly smíchy..ale bohužel je nenávratně v prdeli v hardisku mého bývalého mrtvého PC 😔

noangel
19. čer 2008

holky kaslete na vlasy ja ujizdim na chlapech bez vlasu takze pro vase synacky se urcite taky naka takova najde 😉 ja vcera akorat moje a MM fotky smazla z alba 🙂

zanett
19. čer 2008

kristi, nelichot mi, cervenam se 😅

Ty si nechavas narust mikado? Ja si uz pul roku pestuju svoje dlouhy vlasy...po peti letech se mi po nich styska...jde to ale ztuha, myslela jsem si, ze letos v lete by z toho sel udelat culik...jde, ale malej, tak snad pristi leto....

noangel
19. čer 2008

zanett: dobrej nazev alba 😀

zanett
19. čer 2008

noangel; to je maskovaci nazev, aby to jako navodilo alespon dojem, ze tam je nejaky mimino 😀

sisstin
19. čer 2008

já si taky nechávám zas dlouhý..zatim jsou kousek pod lopatky..chci až k pééérdeli pane hrábě 😝

kristi
19. čer 2008

zanett, ono to mam tedka v culiku a se sponkou,ale jinak uz to mam dost dlouhy...trapne se mi libi to Beckhamovy mikado, ale to kratsi, v tim vystrihanym vzadu, no....moje milovana kadernice, co ma fakt vkus rika.ze na to mam ksicht, tak to zkousim....

zanett
19. čer 2008

jinak, noangel; MP je taky holohlav 😀 , teda, on ma ples, ale ja jsem ho presvedcila, ze uplne bez vlasu bude vypadat lip...a taky ze jo 😀 😉

sisstin
19. čer 2008

kristi: jo, tobě bude Victoria slušet 😉