Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
19. čer 2008

jako jo, to je logický-žádný zkušenosti a mluvit se teda s nima nedá o ničem pořádným a řeší neustále samé ptákoviny. Ale zase jsou takový energický...

zanett
19. čer 2008

kristi, ja to myslim tak, ze kdyz vidim, jak balej vrstevnici moje kamosky, pripada mi to takovy pubertalni...ale to bude tim, ze jsem rozmazlena fiflena a potrebuju, aby me MP rozmazloval 😀 😀 😀 (to je prosim strizliva sebekritika s mirnou nadsazkou 😀 )

noangel
19. čer 2008

lendy: a snazivy 😀

kristi
19. čer 2008

lendy,jako akcni? no, to jako sice jsou...ale priznam se,ze uz me dlouho zadnej zajic neoslovil...asi koukaji po jinejch

sisstin
19. čer 2008

zanett: hele..my jsme se nějak nebalili..já napsala, že ho na konci sprna přijedu vošukat..a bylo to tak...a je to bez nadsázky 😅

zanett
19. čer 2008

sis, no vzdyt to rikam; ty starsi uz povetsinou vedej, jak to zahrat a jak udelat dojem (to umej i nektery mladsi - pry - ale moc jich asi nebude...to prijde s vekem)

lendy1
19. čer 2008

noangel 😀
ach jo...si tady ještě zavzpomínám na starý časy...

zanett
19. čer 2008

sis, aha, tys to vzala hakem 😀 MP byl driv muj sef, tak to slo v nasem pripade pomaleji a jaksi profesionalneji 😀

kristi
19. čer 2008

ty jo, bejvavalo,co? asi si potrebuju zaflirtovat...

siss, ty jsi husta.....a byl vyvonenej, umytej, oholeneej a stal mu uz kdyz otevrel dvere,ne?

kristi
19. čer 2008

ha, muj ex byl taky sef - krajeli jsme spolu zampiony...a pak jezdili v noci na vylety

noangel
19. čer 2008

siss: aspon bylo jasno a odpadly trapne chvilky 😉

lendy1
19. čer 2008

kristi, no mě taky ne 😝 .
Ale nedávno jsem šla s kočárem, za mnou 2 chlápci a slyším: hm, je to je pěkná, pak zase: jj, to je ona, dobrá, no, vypadá dobře. Tak jsem si naivně myslela, že obdivují mě a oni obdivovali Cortinu (kočár 😀 ), dokonce mě i zastavili a ptali se na ten zatracenej kočár..

sisstin
19. čer 2008

kristi: všechno, až na voholený péro..to si začal holit až asi po roce vztahu 😅 😅 😅 😅

sisstin
19. čer 2008

lendy: to si dělá kozy 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kristi
19. čer 2008

lendy, to jako fakt? tak to by me nastvalo.....

siss, MM to taky tedka nak zanedbaval, tak jsem mu rekla, ze nic nebude dokud neoholi a jak mazal do koupelky a strihal to jak blazen.. 😀 😀 😀

noangel
19. čer 2008

siss: este neni po 22. hod a nikdy nevis kerej admin nespi 😀

zanett
19. čer 2008

lendy, to je dobry 😀 Ja uz ani nevim, jaky to je, kdyz se za mnou nekdo otaci (slusne), protoze Anglicani to moc nedelaji (pokud nepocitam ty, co na me porvavaji a piskaji nekde na stavbe)...i kdyz je fakt, ze dneska na me par chlapiku brejlilo...ale to bylo urcite tema rovnatkama.... 😀

sisstin
19. čer 2008

zanett: hele..je pravda, že Angličanky jsou fakt ošklivý? 😅

kristi
19. čer 2008

zanett nekde nedavno psala, ze prave ta nova genrace anglicanek uz jsou docela hezky holky, ze uz se staraji o sebe, nejsou tak tlusty apod.....

sisstin
19. čer 2008

kristi: no spíš jsou to takový vycvrndlý rezatky 😕 😅

noangel
19. čer 2008

siss: myslim ze to byla diskuze "zmena postavy po porodu"

kristi
19. čer 2008

siss,to nevim..ja zadnou neznam...co si pamatuju z dovoleny, tak to zase o moc lepsi nebylo

zanett
19. čer 2008

sis, nejsou primo hezky, ale treba pubertacky vypadaji lip (jsou namalovany, ucesany, ohakly, takze zakryjou to, co nema byt videt), ale spousta holek pres 20 ma nadvahu to je dela horsi....a taky maji jiny typy obliceje nez treba Stredoevropanky, takze....nejsou primo osklivy (nektery 😀 ), ale krasavice to taky nejsou...povetsinou

lendy1
19. čer 2008

no jo holky a lepší už to nebude...a já jsem byla tak zvyklá z práce flirtovat, když kolem mě bylo 99% chlapů 😀 a teď si tak sotva pokecám s trafikantem, co ho vidím skrz okýnko...ach jo...

sisstin
19. čer 2008

zanett: no já občas koukám na Jamieho 😅 a tam bylo to stravování ve školách..no to byl děs 🤐

kristi
19. čer 2008

zanett, takze my udrzovany pekny cesky jsme proste jako dobry, ze? u nas se ta uroven fakt dost zveda si myslim

lendy, ja taky....v praci bylo blaze....

zanett
19. čer 2008

kristi,jj, mlady holky vypadaji lip (treba kamosky pritelovy dcery jsou pekny, ale to treba bude tim, ze jsou mlady - jako nactilety jsme byly vsechny krasny temer bez namahy....teda, ja ne, ja mela akne a mastny vlasy 😀 ), ale je fakt, ze cim jsou starsi, tim je to horsi...ale pracuji na sve stylisticke gramotnosti - tzn. vedi, co si oblict a jak se namalovat/ucesat, aby vypadaly lip...

kristi
19. čer 2008

no,tak aspon ze tak, ze cumi do casaku a vedi co a jak

sisstin
19. čer 2008

zanett: já měla akné, mastný vlasy a obří brejle 😅

lendy1
19. čer 2008

kristi a kór v Mercedesu, co?