Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

monaberuska1
1. pro 2007

terezka🙂od avonu nějak používám vše🙂nejvíc líčidla🙂ale ty krémy asi jak který, taky jsem kápla na nějaký a nesedl mi☹ale to si myslím že u každý kosmetiky ať je nej.tak se najde něco co nesedne🙂a ty používáš avon?akorát teda parfémy to mám nejradši Lacoste a nebo dolce a gabana ale ty od today tomorow always jsou taky úžasný🙂

terezkaaa
1. pro 2007

Tak občas si něco objednám...hlavně rtěnky a lesky,mám svojí oblíbenou 🙂 Jinak teda používám niveu-strašně mi vyhovuje 🙂 Já mám pleť dost suchou(solárko 😒 ) a citlivou a ta nivea není moc agresivní.Jsou dobrý teď ty nový kyslíkový krémy.Parfémy mám od dolce a gabana-light blue a do tý jsem se úplně zamilovala a jen tak asi dlouho za nic nevyměnim 🙂 Ty od avonu, jak jsi napsala jsou taky skvělý-nejvíc mi voní ta první-today 🙂

kyliefox271
1. pro 2007

Ahojte 😉 Ono je to naozaj tak,ze kazdemu asi sadne nieco ine. Zas mne od Avonu skor vyhovuje pletova a telova kozmetika, s tym som bola vzdy spokojna, narozdiel od dekorativnej kozmetiky,ta mi nejak nepasuje 🙂 Teraz mam svoje oblubene licidla a uz radsej neexperimentujem,viem co je pre mna dobre a vyhovuje mi to 🙂
Monaberuska a terezkaaa, Dolce Gabana je fajnova 🙂 Som s nou velmi spokojna-stale,pouzivam ju popri inych vonach dlho a toto ma este vobec neomrzelo. Ale paci sa mi aj nova Givenchy.

zuzkafuny
1. pro 2007

Ahojte... Nemáte niekto skúsenosti s matracom DORMEO? Je dobrý, alebo je to len reklama?!

terezkaaa
1. pro 2007

Jinak když si teď prohlížím svojí drogerku, tak u mě vede nivea,dermacol,oriflame a pak avon 🙂

neroriso
1. pro 2007

tak u mna prevlada Max Factor a Oriflame stale🙂

monaberuska1
1. pro 2007

holky tak dolce gabana je oblíbená koukám🙂mě zas voní nejvíc tomorow🙂a jinak já vlastně kromě parfému jako je ta lacoste a dolce gabana tak používám vše od avonu jak šampony, krémy, veškerý šminky a prostě vlastně všechno🙂co mě nevyhovuje tak je kosmetika oriflame

terezkaaa
1. pro 2007

Holky a co ty zpevňující a vypínací gely?Já používala hned po porodu od vichy na břicho a stehna a alespoň teda to břicho se vypnulo.Teď mám dermacol enja,používám ho pár dní, tak uvidím časem, jestli něco uvidím🙂

monaberuska1
1. pro 2007

no holky po porodu bych potřebovala něco taky🙂co doporučujete?,mám teda strašný strie, udělali se mi☹

terezkaaa
1. pro 2007

já si strie mazala dětskou kalciovkou-je to na regeneraci poškozený kůže a dost to pomohlo.Sice jsem teda neměla žádný mega, břicho bylo v poho, spíš na bocích.teď už ale nic-poctivě jsem mazala 🙂
Já už v porodnici se mazala desetkrát denně tím vypínacím od vichy a asi to fakt pomohlo,ale je dost drahej-700 tak nějak-byl na pumpičku.

monaberuska1
1. pro 2007

terezka- no já klidně těch 700,-dám, hlavně aby to trochu pomohlo.-)já to mám teda strašně na břichu, na bocích, na stehnech, no všude☹a to jsem přibrala 15kg, přijde mi to v normálu🙂no uvidíme po porodu teda🙂ještě mám do termínu 12 dní🙂

terezkaaa
1. pro 2007

mona,já nevím, jestli je ten vichy na strie-to asi moc ne. 😖 Ono to má drenážní efekt-ideální na povolený břicho po porodu, ale na strie to asi nepomůže,to zkus tu kalciovku.

terezkaaa
1. pro 2007

mě víc, než samotný strie po porodu vadila ta povolená kůže- a to jsem v těho cvičila 😖 ,ale fakt ten vichy v kombinaci se cvičením pomohl 🙂

kyliefox271
1. pro 2007

Ten Vichy vyskusam teda aj ja 😀 ja pouzivam vichy makeup,je to kozmetika drahsia,ale ucinna,a tak myslim ze sa ani v tom gele nesklamem 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

terezka🙂no já v těhu moc necvičila, spíš hodně někde byla, jako neseděla jsem to vůbe🙂nějak jsem právě nic nestíhala🙂 😀 a to plánuju ještě 12.12. nakupovat dárky🙂a to mám 13.12.termín:-)tak snad bych pak už mohla porodit🙂chtěla bych být s mimí už na Vánoce doma🙂

terezkaaa
1. pro 2007

určitě je to kvalitní kosmetika-teď jsem dostala v lékárně vzorek na nový krém od vichy a moc dobrej 🙂

terezkaaa
1. pro 2007

mona, jé to máš fakt krásně načasovaný-na vánoční svátky,to je krásný.Budeš jí mít jako dáreček od Ježíška 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

jojo🙂nějak se nám to povedlo, hlavně aby to bylo opravdu do termínu🙂nechtěla bych přenášet☹a napiš mi prosím ještě co že ten olejíček?jak se jmenoval?na ty strie?a to od vichy přesně jak se to jmenuje??
škoda že nemají něco i od avonu třeba by to pomáhalo🙂docela dost věřím že od ANEW by mi možná něco pomohlo, ale to by chtělo kdo stím má nějakou zkušenost🙂

terezkaaa
1. pro 2007

Od vichy-Lipometric a na ty strie kalciová mast cca 60kč(není to olejíček)-obojí v lékárně.
Ten anew clinical by mohl bejt dobrej,to tam mají taky něco zeštíhlujícího,ne?Ale to nevím,s tím zkušenost nemám.

monaberuska1
1. pro 2007

já si to ANEX taky nekupuju☹škoda teď bych věděla🙂

luucia
28. pro 2007

Tak sem dala na vaše rady a za penízky od babičky k Vánocům si koupila krém Vichy - Lipometric, tak sem zvědavá jak bude působit na moje rosolovatý tělo!! 😝 😅 Pak písnu, jestli se to aspoň trochu zlepšilo 😉

monkula
2. led 2008

teeda, taká super téma a zapadá nám tu prachom 😀 😀 😀
Mne manžel počas tehotenstva objednal z Avonu nejakú tú kozmetiku z mŕtveho mora, a bieleho čaju, ale čo sa mi najviac osvečilo je taký krém na umývanie, medový, tým si ráno umyjem tvár a nemusím sa ani krémovať, pretože mám tvár krásne hladkú.
A ešte mi kúpil aj telové mlieko spevňujúce a krém na strie a cecilku, tak až sa dokopem k cvičeniu, začnem ho užívať 😅 😅
A k parfémom, od Avonu mám Extra ordinary, vonia pekne. len je to taká ťažšia vôňa, tak len príležitostne, od švagrinej som v lete dostala parfém Versace Red Jeans, tak táto vôňa ma úplne opantala, milujem ju 😵 😵 , pod stromček som dostala od MM Bruno Banani Pure woman a od sestry Healing garden biely čaj, tiež krásne vône.
Ale čo mi veľmi nesadlo, ani MM, tak to je vôňa Gucci-Rush 😝 😝
A šampó používam od firmy Tressemé, používajú ju v londýnskych kaderníctvavh, bohužiaľ, na Sk som ho neobjavila, tak bude zásobovať švagriná 😀 😀 😀
Toť vše, snáď sa to tu zase rozbehne...
Ahaaa, maskaru už roky používam od Maybeline tú zeleno-ružovú, teraz mám aj rimmel, tú čiernu s červeným nápisom... 😅 😅

monkula
2. led 2008

jaaaj a ešte som chcela, skvelý vynález je fén s ionizátorom 😵 😵
Ja som si chcela kúpiť žehličku na vlasy, ale MM a sestra ma odhovorili, že vraj si ma nevedia predstaviť s ulízanými vlasmi, že divoké háro, to som ja 😀 😀 😀 , tak mi MM kúpil fén s difuzérom a na moje potešenie je aj s ionizátorom, vlasy sú jemné, a nelietajú okolo hlavy ako divé... A po dlhšom používaní sú vlasy ako vymenené, splývavé, jemnučké, no proste nádhera, ale môže za to aj ten šampón, zachránil mi vlasy, mala som ich hrozné, suché, rozštiepené, ale teraz sú lepšie asi tak o 200% 😀 😀
Inak aj mne začali dosť padať, ale pomaly sa to ukľudňuje, ono to v tom mojom bujnom, háre veľmi nevidieť, našťastie, ale vvzwralo to strašidelne, keď som si prečesala vlasy a vyhodila dve hrste vlasov...

andy.a
2. led 2008

mňa príjemne prekvapili krémy od Garnier s lipozómami,Nutrskin,je to novinka,teraz všade reklamy..neviem už presné zloženie,škatuľky som vyhodila,len tégliky mi ostali..klasika denný,nočný a očný krém.. 😉

pekne voňajú,nie sú mastné,rýchlo sa vstrebajú.. 😉

bobd
2. led 2008

baby,
pouzivate niektora krem od ALTERMED? ja som mala vzorky a velmi sa mi pacil... len neviem ci mam investovat tolko penazi... 😖

smoulinda
autor
2. led 2008

Tak jsem vyzkoušela tu řasenku Max Factor a docela dobrý, patří mezi jednu z těch lepších, ale nejlepší pro mě zůstává od Astor- Air Max nebo tak nějak, nechce se mi hledat přesný název 😀
Avon já už nee. Kupovala jsem jedině sprcháče, pač šampony byly hrozný a kosmetika jako třeba make-up taky děs. Ale už ani ty sprcháče teď nekupuju. Od Oriflame mám jednu vůni, ale nevím jakou 😀 Voní jak kopretiny a fakt super 😵
Od ježíška jsem dostala Puma I´m going, nejdřív mi to vůbec nevonělo, ale teď se s tím smradím každej den 😀 😅 😀
A Andy souhlasím s tebou...Taky mám krémy od Garnier a jsem spokojená 🙂

aponchie
2. led 2008

ja jsem si koupila po nekolikaletem hledani krem na plet skondividual od oriflame nocni i denni a je celkem OK ale nevypina plet mam ji porad povadlou.jinak rasenku mam rada maybeline myslim blaskest blask odstin,rtenky nepouzivam jen lesk Burjouis myslim se to pise ten je super,make up Revlon ale nemuzu ho nikde sehnat prej se nevyrabi uz a mam posledni lahvicku nemuzu najit zadny kreji je kremovy vic hutnejsi dobre se roztira a hlavne perfektne kryje rozsirene pory vsecky se roetrou a dirky na pleti se jeste zvirazni a jinak zdravicka pouze No.7z anglie znacka.clinique korektor ve steticce.stiny lancome mam asi uz rok,zato vune mam rada Cerruti1881,Fendi Theorema ale opet toho mam zbytek Fendi se nedovazi jen replika a Theoremu koupim snad jen v Italii nebo v Anglii smula:(

kristi
3. led 2008

Smoulinda, rasenku mam taky Air max, je super....k ejziskovi jsem si prala od Lancome a nenadchla me, pritom jsem cekala,ze mi s tema kratkyma rasama neco udela...

Na drzticku mam Niveu, hodlam vymenit za Vichy v nejblizsi dobe, pac je super...

nanyka
3. led 2008

krémiky na tvár mám rada z body shopu - s vit. E, je hydratačný a veľmi ľahký a potom od vichy a la roche possay (z lekárne)..
maskary stále skúšam nové a nové, no stále sa vrátim k max factoru 2000...
a milujem masky na tvár - to ich mám ozaj veľa, hlavne z body shopu, výnimočne i z avonu - niektoré majú ozaj dobré, no ostatnú kozmetiku či maľovátka od nich priam neznášam..
make-up od Loreal - translucide, je fakt super..
parfémy - len drahšie značky, žiadna snobarina, ale tie lacné do mesiaca zmenia vôňu i farbu a skončia ako deo na WC 😝 😀

lendy1
3. led 2008

Tak já většinou kosmetiku nakupuji nejvíc na netu, v lékárně nebo z Avonu.
Na pleť mám od Vichy Thermal Fix 1-super hydratační krém, teď si budu kupovat i v matující verzi pod make-up, na večer tonikum a ráno a večer mycí hydratační gel-vše Vichy
Make-up též od Vichy-Normablend-skvěle kryje-už nepotřebuji žádný korektor-je jemný, hezky se roztírá a není téměř na tváři vidět, na oči mám 2 odstíny práškových stínů s aplikátorem od Avonu -jsou super s malými třpytkami a skvěle mi jdou k očím...
Lesk na pusu - momentálně mám od Too Faced-Lip Injection- je to zvětšující lesk-trošku po něm ze začátku brní rty, ale mírně mi to vyrovná rozdíl mezi velikostí dolního a horního rtu-jinak má krásnou jemnou růžovou barvu a malinovou chuť- mňam...jinak miluji Lancome a jejich Juicy Tubes nebo lesky od Avonu
Řasenka-už jen jedině YSL s efektem umělých řas-jsem z ní pořád nadšená a jinou už nechci-dělá krásné, dlouhé a husté natočené řasy, hezky voní, super obal, neslepuje řasy-vyzkoušela jsem spoustu řasenek, ale takhle je fakt jedinečná, i když cena-nic moc, ale stojí za ty prašule
Na vlasy mám nejraději Loreal ale z kadeřnictví, drogériová kosmetika na vlasy mi moc nevyhovuje. max. Gliss Kur
Parfémy- vždy si zvyknu na jeden a nechci nic jiného, ale mám ráda Emporio od Armaniho, Oui od Lancome, Hugo Boss, DKNY
Na tělo jsem objevila úžasnou věc-100% panenský kokosový olej z Fiji. Je to úplně něco jiného než klasické tělové oleje, tento je hydratační, tuhne při 26C, takže ho mám vždy ve sprše, aby povolil. Miluji vůni kokosu, takže pro mě krásně voní (dělají i jiné vůně, ale kokosový olej je základ), hezky se roztírá a vsákne, člověk po něm není mastný, dá se použít do koupele, do vlasů nebo jako tělový olej, je vhodný i na masáže nebo i pro děti, jelikož je fakt jemný a je vhodný i na citlivou pokožku, je fakt 100% přírodní-žádná umělotina. Prodávají i menší testovací verze -cca 50ml za cca 150Kč, ale větší balení je výhodnější.
Podobné je i bambusové máslo-též super, podobné jako kokosový olej.
Na mé vysušené ruce někdy i s ekzémem používám krém na ruce od Eucerinu (mají skvělou všechnu kosmetiku) nebo krém se solí z Mrtvého moře.

Kosmetiku miluji, jsem sice náročnější člověk, ale raději si koupím jednu dražší věc, která mi maximálně vyhovuje a má nějaký efekt, než abych měla doma 10 lesků na pusu, 3 tělové krémy atd...takže čas od času zkouším nějaké novinky, často si nechám poradit od jiných a vždy mám velkou radost, když objevím něco, do čeho se pak zamiluji a nechci nic jiného-momentálně vede řasenka YSL 😀