Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
12. zář 2008

lendy: koukám, že David ma nextáckou čepici 😀

lendy1
12. zář 2008

siss, David je jedna velká reklama na NEXT a H&M 😀

šíkmou ofinku jsem zkoušela, ale to by musela být venku neustále nulová vlhkost, aby se mi z rovné ofinky nestala vlna jak od Travolty 😝 Prostě moje vlasy-husté a vlnité jsou pohroma, denně děkuji za vynález žehličky na vlasy 🙂

monkula
12. zář 2008

lendy, s vlnou mám problémy tiež....
môžem tu uhládzať ako chcem, stále sa mi to vlní, krúti, a odstáva....
Ja žehličku nemám, ja si ani vlasy neviem natočiť, nieto ešte žehliť... 😝 😝 😝

sisstin
12. zář 2008

lendy: ta naše na fotce v pasu je taky NEXT..ta opičí kolekce je boží...mam čepici na zimu a čekam tričko a mikču 😀

lendy1
12. zář 2008

siss, no mrkni k nám do rodiného alba na MMB-mám tam trošku z toho, co máme na podzim 😝 😀 a to ještě přijde letošní podzimní kolekce 😅
já mám nejraději tu tyrkysovou pirátku-tu máte taky, viď?

monkula-no na natáčení bych musela být chobotnice-to nezvládnu, ale žehlička je super-za 5 minut mám vlasy jako hřebíky 😀

sisstin
12. zář 2008

ja umim i natáčet..ale je to pracný a s Tygrem to fakt nedám 😅 😔

monkula
12. zář 2008

mňa bolia ruky ,keď si natáčam vlasy, alebo ich suším cez okrúhly hrebeň.... 😅 😅
ale to nerobím často, pretože mi ten hrebaň stáel padá z ruky....
a teraz som sa dala ostrihať, že na Beckhamku, no ale ostrihala mi to skôr na Máničku zo Spejbla a Hurvínka, tak sa mi teraz Mm smeje, že som ako Hrušinský zo Saxany, keď mal na nočnom stolíku len hlavu a Rúžičková doňho pichala.... 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀

zanett
12. zář 2008

lendy - nejdriv ten makeup zkusim nanaset prstama (na tekuty makeupy nerada pouzivam stetce ci pripadne h oubicky, protoze mi to prijde nehygiencky a vysledny efekt mi neprijde tak dobry), uvidim teda, jak to pujde, ale v navodu je tip na naseni prstama (pripadne stetcem pro ty, kdo jsou zvykli) 😉 , takze ty znas BB? Tohle je prvni makeup, kdysi davno jsem zkousela tusim stiny a tvarenku - to bylo jeste v USA, tam to bylo zapakatel, tady je ta kosmetica o dost drazsi, tak si dvakrat rozmyslim, co si poridim...

sis- mne se na te fotce libis proste proto, ze ti to tam slusi a mas smrnc 😉 (alespon co vidim)...zadna usedla mamina od ditete, ale yummy mummy 😉 🙂

sisstin
12. zář 2008

zanett: no to je moje noční můra, že by se ze mě po porodu stala tlustoprdka s mastnejma vlasama, v teplákách 😅

lendy1
12. zář 2008

zanett, jj, BB znám, ale dřív jen z netu, teď už se prodává i u nás 🙂 Sice je to dražší kosmetika, ale myslím,že je dost kvalitní a hodně se píše, že MAC a BB jsou jedničkou pro vizážisty a opravdu je to dobrá kosmetika.

monkula, no já bych tenhle střih mít nemohla, měla jsem podobně dlouhé vlasy kdysi a neustále mi někde něco odstávalo, vlnilo se a tak...a čím ty vlasy mám kratší, tím jsou ty vlny a trčící cosi výraznější 😝

zanett
12. zář 2008

sis - to neboj, tobe to nehrozi. Jinak, libi se mi ty slunecni bryle - letos byl tenhle tvar strasne moc in, ja jsem je na zacatku leta taky shanela, ale nemohla jsem sehnat zadny cenove primereny (a 60 liber se mi zdalo moc)...jestli budou v mode jeste pristi rok, asi si natuty poridim 😵

Lendy - ty si zehlis vlasy denne?

sisstin
12. zář 2008

zanett: ty jsou z CA ani ne za dvě kila 😅 😅 😅 😅 a ted už je maj za tři pětky 😅 😅

zanett
12. zář 2008

sis - tady je maj (nebo alespon pred par tydny meli) taky zlevneny, asi na £45 (porad je to dost, ale min nez 60, ze 😀 )...tak jsem premyslela, ze bych si je poridila ve vyprodeji za min, ale nebyla jsem si jista, jestli to jeste bude v dalsich sezonach trendy...treba se zacnou zase nosit 'lennonky' 😀 a pak bych s masarkama vypadala jako exot 😀

sisstin
12. zář 2008

zanett: tak lennonky na můj ksicht nikdo nedostane 😅 😅 😅 😅 😅 v tom vypadám jak magor 😅

monkula
12. zář 2008

lendy, teraz vidím, že ani ja ho mať nemôžem, tiež mám vlnité a neposedné vlasy.... 😖
takže nechávam dorásť na dlhé vlasy a budem mať pekné vlnky, a nebudem musieť natáčať.... 😀

nanyka
13. zář 2008

no brýlky čo ja viem, začínajú dosť byť in tie "aviator" - mne sa to zdalo najprv čudné chodiť s leteckými brýlami, no začalo sa mi to páčiť..

tu v us to nosí kopec ľudí, ale takisto stále aj tie mušacie 😎

binki
13. zář 2008

zanett: tak to mám úspěšně ostříhané 🙂 víš, já mám jiný problém, než že nevím, co chci 😀 , tady v Turecku nemluví moc kadeřníků anglicky ani německy, vysvětlovala jsem to lámanou turecko-angličtinou, že to chci jen zastřihnout, o kolik atd

zanett
13. zář 2008

nanyka - mne se ten aviator styl moc nelibi a hlavne myslim, ze mi neslusi, vypadam v tom jak chlap 😝 , masarky vypadaji mnohem lip - elegantni a hodne toho zakryji (zadny nebo spatne udelani ocni makeup atd) 😀

binki - tak slava 🙂 Ja mam zase ten problem, ze mi kadernice casto vnucuji svoje napady, i kdyz o ne nestojim 😒 . Je prima, kdyz kadernice umi poradit, ale kdyz skoro trva na necem super-modernim jen proto, ze je to ted in, tak to me spis odradi, ja uz nemam moc rada takove ty ucesy, ktere momentalne leti, ale za pul roku budou out...jednak kdyz je to super-mega-ultra trendy, tak ma takovej kazda druha (alespon tady, pac Anglicanky jsou stadni a nemaji vlastni vkus) a za druhe to chtej vzdycky strihat a delat miliony stupnovitych vrstev (coz muze vypadat dobre na nekom, kdo na to ma husty vlasy a hlavne na nekom, kdo neplanuje nechat narust delsi vlasy, protoze zbavit se tech vrstev je 'prace pro vraha' 😝 😅
No a kdyz uz jsme u toho vyctu veci, co mi vadi, tak nemuzu nezmit to, jak kadernice rozcesavaji morky vlasy pred strihanim 🙄 , to me vzdycky berou vsichni certi, protoze ony ty mokry vlasy rozcesavaji hustym hrebenem SHORA a ne zespodu a pak to taha a hlavne se ty vlasy lamou - tohle je nejaky mezinarodni trend, protoze to delaji kadernice ve vsech zemich, kde jsem se nechala strihat....(a nejlepsi je, ze kdyz se chces s kadernici poradit o tom, jak na lamave vlasy, tak ti doporuci nejaky maximalne chemicky pripravek a navrch doda, at neceses mokre vlasy hustym hrebenem....a pak to tak sama udela 😝 😝 )

lendy1
13. zář 2008

zanett, prosím tě, ty máš taky tu zelenou bázi, myslím od Clinique, viď?
Mě dochází Acti-mine kiwi a nikde není, tak hledám alternativu, ten Clinique má jaký přesný název? Já něco našla, ale nevím, jestli je to ono:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

a pak jsem našla ještě od LRP, Avene, Eucerin, ale nevím...potřebuji aby to bylo jako ta Acti-mine-báze pod make-up co zmaťňuje a se zeleným nádechem:
http://www.krasa.cz/kazdodenni-hydratacni-pece-...
http://www.docsimon.cz/zbozi/avene-diroseal-kre...
http://www.docsimon.cz/zbozi/eucerin-sensitive-...

zanett
13. zář 2008

lendy, jj, mam bazi od Clinique, ale neni to presne ta, co v tom odkazu, vypada teda skoro stejne, ale je to baze (primer), ne relieve cream (viz odkaz). Clinique ma radu Rednes Solution specialne pro plet se sklony k cervenani a krome te baze maji jeste krem (viz tvuj odkaz) a dalsi vyrobky 😉 ....takze jsi nasla spravnou radu, jen jiny vyrobek 😉 Jinak, ta baze je dobra, ma zelenkavou barvu (uplne presne takovou, jaky je obal), lehce se roztira (staci malicko) a po par minutach viditelne zjemni plet a jakoby zbela (tzn. zakryje zarudnuti)...
Jinak, s temi ostatnimi zkusenost nemam ☹

nanyka
13. zář 2008

zanett no to máš pravdu, nie každému idú, skôr asi hlavne dlhovlasým kočkám ..
ale aj mäsiarky sú super..a dnes som akurát videla taký mix aviator a mäsiarok..boli super 😎 , ale moc drahé (prada), také peniaze za brýle vyvaliť nemienim 😅

zanett
13. zář 2008

nanynka - no prave, ta cena je problem, protoze bryle jsou hlavne modni doplnek a styl se meni pomalu kazdou sezonu a navic si rikam, ze tady v te destive Anglii stejne pak kazdy vypada jak uchyl, kdyz nosi slunecni bryle v desti. A na to, abych je nosila par tydnu v roce, kdyz je slunecno, na to nepotrebuju vyhazovat balik...tak to uz asi letos necham a vyjedu na lov najare (i kdyz je fakt, ze slunecni bryle nosim i v zime, kdyz je jasno, ale to tady neni moc casto, takze...)

zanett
16. zář 2008

tak ja hlasim, ze mi dnes dosel ten makeup od Bobbi Brown - je pomerne husty (tzn. neni uplne ridky jako klasicke tekute makeupy) a je k nemu pribalena takova spesl spachtlicka (z hygien. duvodu, aby se z toho kelimku nenabiral prstama). Vypada to, ze odstin je naprosto super, presne jsem trefila muj odstin, ale vic budu vedet, az ho pouziju na cely oblicej (dnes uz je dost pozde na to, abych si kompletne predelavala makeup) - skoda, ze mi ho nedorucili dnes rano (kuryr), byvala bych ho hned zkusila a vedela bych vic...Vidim, ze asi nema takovou kryci schopnost jako Dermablend, ale to snad bude OK...chtela bych ho zkusit hned zitra rano, ale mam pracovni pohovor a nechci tam vyrazit v necem, co jsem zatim dukladne nevyzkousela...tak snad odpoledne...

lendy1
16. zář 2008

zanett a to jsi vybírala odstín jen z netu? To jsi teda dobrá 🙂 Ale zase když je hustý, tak by mohl být dost krycí, ne?
Já si dneska koupila Dermablend za 100,-Kč 😅 Minule jsem si vzala Normatent a ten není tak krycí, no není to prostě ono, sice je lehoučký, víc tekutý, ale musím použít korektor a to je pak na dlouho, to s Dermablendem nemusím.
Teď si budu kupovat od LRP - Fyziologický odličovací gel-tak jsem na něj zvědavá.
A dneska jsem si konečně vybrala vymývací šampón-krásnou medovou barvičku s měděnými odlesky, ale myslím, že na to mám tmavé vlasy, že mi to nechytne, ža maximálně ty vlasy budou lesklejší a bodou na nic ty odlesky.
O víkendu to vyzkouším a uvidím...

binki
16. zář 2008

zanett: letošní kolekce Prada brýlí se mi zdá ok i pro další roky, mají takové elegantní rysy 😀
a já teď valím peeling shea butter od the body shop a jsem do něj úplně zamilovaná

zanett
17. zář 2008

jj, lendy, na netu, protoze tam je tabulka typologie a kazdy odstin pleti i makeupu je tam presne a detailne popsan a navic tech odstinu je opravdu hodne...neni to jako kdyz nejaka firma dela max 4 odstiny - to pak sedne malokomu, BB jich ma snad 15 (od nejsvetlejsi pleti po tmavou)...s tou tabulkou to slo snadno 😉 ale svrbi me ruce ho ted vyzkouset, ale jdu za chvili na ten pohovor, tak si tam chci byt jista v kramflecich....

Jo a lendy - ten vymyvaci sampon- na kolik umyti je? Teda, jak dlouho (pocet umyti) trva, nez se kompletne vymyje?

binki - co se pristi sezony tyce, tak jsem si zatim vsimla obleceni a teda moc me to netesi, protoze ani jeden styl neni 'muj salek kavy'

JInak, - moje segra a mamka maji rady Body Shop, a jelikoz budou mit obe brzo narozky, tak jsem premyslela, ze jim vezmu neco z BS, tak se tam zase brzo chystam...ale pamatuju z minula, ze ten jejich shea butter krasne voni...

zanett
17. zář 2008

Taaaakze opet ja 😀 : jak jsem dnes byla na tom pohovoru, tak mi tu praci dali 😵 , takze v pondeli nastupuju. Je to sice jen na pul uvazku (18 hodin tydne), coz je vlastne dobre, alespon se stihnu ucit a je to zastup za nejakou, co jde na materskou, takze to neni na neurcito (tady je materska jen par mesicu)...no takze jsem potom byla v takove extazi (z toho, ze zase budu vydelavat) a uz jsem si udelala seznam toho, co si koupim priste 😀 ; z lush jsem si vyhlidla ten Vanishing Cream (hydratacni krem na plet se sklony k akne) - je sice bez SPF,ale tady v te destive Anglii stejne pres zimu nebudu SPF potrebovat, navic jsem na nej cetla same skvele recenze, takze uz si delam zalusk - a taky si delam zalusk, az vyzkousim dalsi z sampuku (jj, u mne se penize moc dlouho neohrejou 😅 😝 )

Jinak, po obede jsem se odlicila a udelala makeup znovu a pouzila jsem ten od BB; nejdriv jsem si netroufla to moc hodnotit, ze bylo moc brzo, ale ted uz si po pul dni troufnu; takze odstin jsem trefila uplne krasne 😵 Je to, jako kdyby ten odstin delali specialne pro me, tak skvelej odstin jsem nemela, ani nepamatuju, mozna nikdy (s vyjimkou toho mineralniho makeupu - ten byl taky OK)....Je naprosto nudna podkladova baze, bez toho by to nebylo ono. Kdyz jsem to roztirala, uz uz jsem se bala, ze to bude jako normalni makeup z drogerky, ale ne; kryje pomerne dobre (i kdyz ne tak moc jako Dermablend), jen se musi spravne rozetrit - to je asi ta nejvetsi fuska, to roztirani, ale jakmile to rozetru dobre, tak uz je to fajn, necham to pak na pleti 'sednout' a dobry...ani se nehne, je jakobych ho zrovna nanesla (s Dermablendem uz po par hodinach vidim, ze je jakoby 'opotrebovany' nebo co)....takze ta strasna cena (£24) za to stoji 😵 Jedine doufam, ze ziskam vic cviku v roztirani/nanaseni prsty, protoze jsem se divala na kratke video na anglickych strankach BB a tam makeup nanasela stetcem a vypadalo to uplne jednoduse a vysledek moc hezky, ja si to ale stetcem (ani houbickou) neumim moc predstavit, proste si myslim, ze to neni moc hygienicky a jednak na to nemam cit v ruce....ale jinak 😵

pimpulka
17. zář 2008

zanett caff,
v prvom rade gratulujem k novej pracicke! neva ze len na dobu urcitu, hlavne je ze ty si spokojna...inak ten vanishing som aj ja obzerala, ale len na nete...neviem ty si k nemu "pricuchla" aj v kamennom obchode? alebo aj vzorku si uz mala? mne sa tiez moc pozdava, u nas to vychadza na 945skk co neni malo,tak trosku bojim ci ist do toho abo ne, ale ako sa poznam, od seba nebudem odtrhat 😀 a kupim

pimpulka
17. zář 2008

teraz jak sedim pri laptope, mam napatlanu tu cistiacu masku od doliva co ste minule jedna z vas chvalila...a cakam 🙂 ....na zazrak....zatial celkom OK...dosla mi magnaminty a nechcelo sa mi naklusat do auparku, tak som skocila do lekarne pre dolivu...a tento mesiac mam aj tak extremny prievan v penazenke, musim kazdu korunu obracat ☹

lendy1
17. zář 2008

zanett, tak dneska máš super den 😀 😵
tak moc gratuluji k nové práci ať se ti tam líbí 😉

a ten make-up není tak hutnej jako Dermablend, že? A dáš si jen make-up a pudr nebo jen make-up?
Podle mě je právě rukama nejlepší nanášení, se štetcem nikdy nebudeš mít takový cit jako v prstech.