Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

aponchie
22. lis 2008

oni asi neposilaji do CR co?

zanett
22. lis 2008

apon - ted jsem se podrovne divala na bodyshop stranky, ale nic o Delivery jsem tam nenasla, takze netusim, jestli posilaji do CR, ale rekla bych, ze do Evropy normalne posilaji....

JInak, oni maji ted pred Vanocema spesl limitovanou radu Brusinky a Vanilku, jinak vsechno ostatni maji normalne standartne i pres rok, tedy krome Mandle - loni jsem mamce kupovala celou mandlovou radu (fak krasne vonela), ale ted uz delaji jen mandlove pripravky na ruce 😝 Tak tam rozhodne nezapomen skocit, az budes priste v Londone 😉

lendy1
22. lis 2008

zanett, Rockstar mám už podruhé-měla jsem i jiná mýdla, ale tohle u mě vede-miluji tu vůni 😵

ap, Body Shop je u nás snad jen zase v Praze 😖

aponchie
22. lis 2008

no to nezapomenu teda to ja miluju takove obchudky akorat nejsem schopna veci spotrebovavat jak je mi lito ,ze uz je mit nebudu anebo jich mam tolik,ze nevim co pouzivat driv 😀

zanett
22. lis 2008

lendy, fakt mas rockstar??????? Jezis, jak je mozny, ze mi to uniklo?!?!?!?! Asi jsem necetla pozorne 😅 😅

MP dostal vzorek mydla snowcake (pac toho kupoval fakt dost) - bile, mandlove, specialne pro Vanoce, no ale musim rict, ze teda moc hezky nevoni 😅 Dokonce jsme se dohadovali, co s tim kouskem budeme delat, jestli ho mame pribalit k darku nekomu, koho nemame v lasce 😀 , nebo ho proste radsi vyhodit, protoze to je fakt strasne divna vune, tam neni ani stopa po mandlich.... 😝

Jeste k bodyshopu - me teda vzdycky strasne prekvapi, jak je to tam drahy, hlavne treba body butters 😝 Ten kelimek ve standartni velikosti stoji od 12 do 15 liber 😝 😝 😝 😝 Body butter normalne z drogerky (ve stejnem mnozstvi) stoji vetsinou £4.50 - £8.00 MP rikal, ze kdyz bodyshop pred lety zacinal, ze byl fakt levny - takovy eko obchod pro 'prirodni typy', ale koukam, ze mezitim docela zkomercnel 😒

aponchie
22. lis 2008

no ja ten olejicek koupila za 4libry 😲 a teda 12liber to fakt nestalo body butter ale je to 10let pravda 😅

zanett
22. lis 2008

...jj, apon, ted je bodyshop dog's bollocks, jak tu rikame 😀 😅

lendy1
22. lis 2008

u nás stojí to máslo z BS myslím 360,-Kč 😝

zanett, já o Rockstar asi ani nepsala 😀

zanett
23. lis 2008

vcera vecer jsem porad cichala k tomu mydlu az tak, ze se mi pak tocila hlava (asi jako pri opici) 😀 😀 😀 a kdyz jsem sla spat, tak se se mnou tocila cela postel 😀 😀 😀 zajimalo by me, co v tom mydlu je 😀

lendy1
23. lis 2008

zanett, jen jestli to bylo jen z toho mýdla 😀 😀 😀

tak ten odličovací olej je bezvadný, to bude moje oblíbená věc a už nebudu hledat jiný odličovač na oči. U toho 2-složkového odličováku od Lancome jsem měla vždy druhý den ráno pod očima černé šmouhy, i když jsem měla za to, že jsem ty oči odlíčila pořádně. S tímhle olejíčkem nic, odličí to dokonale a stačili 2 kapky na každý vlhký tamponek a vše z očí bylo pryč. Paráda a za pár korun 😀

zanett
23. lis 2008

lendy - tak to je vyborna zprava 😵 A je ten olej jenom na oci, nebo se muze pouzit na cely oblicej?

lendy1
23. lis 2008

jj, může se použít na celý obličej, píšou, že stačí navlhčit obličej, pár kapek do dlaní, na obličeji to vytvoří takovou emulzi a pak to stáhnout tamponky. Ale asi bych si na celý obličej vybrala olejíček Tea Tree.

zanett
23. lis 2008

lendy -tak to je zuzo, kdyz si to nestihnu prat k Vanocum, tak urcite k narozkam - ze bych je mohla stridat s babyface 🙂

alenka11
23. lis 2008

Dík za info ,tak jsem to tady pročetla vše nejen str87 a znovu koukla teď večer na jejich stránky
www.elicina.cz jsou tam nové fotky .Tak ho objednám a potom dám taky vědět.
AHOJ a DÍK

olise69
24. lis 2008

alenka- cez ebay to máš hodne lacnejšie 🙂

alenka11
24. lis 2008

Na ebay jsem přišla o 6000.kč pay pal nekomunikuje tak radši si zaplatím dobírku.
A ješte pro zajímavost sousedovi místo satelitu poslali tenisky za 8000 kč a
to byla sranda protože mu navíc byli malé.
Ale jináč dík za info.

sisstin
24. lis 2008

holky..já půjdu do toho minerálního make-upu..ale nevim, jestli Loreal nebo Astor? 😔

sisstin
24. lis 2008

jinak se zejtra u nás otevírá Wafi palace..a bude tam body basic a Sephora 🙂

zanett
24. lis 2008

cau voe 🙂 Jeeee, Sephora, ta mi tady chybi 😒 , tam bych se vyradila....

sisstin
24. lis 2008

zanett: no bude tam toho mrtě od hadrů až po kosmetiku, takže o víkendu vyrážim 😝 já furt nevim ten make-up, ale rozhodně se mi nechce patlat make-up a pudr..takže chci něco 2v1 😝

zanett
24. lis 2008

sis - my jedeme s MP zitra do Londyna, vracime se az ve ctvrtek, tak se taky vyradim na nakupech 😀

Ten mineral. - ja nevim, jaky je ten Astor (Loreal bych ti teda nedoporucovala, protoze to slozeni je diskutabilni a navic ten stetec, co je u toho, je dost maly a stetinky dost hrube - jeste si podrazdis plet). Astor tady nemame, takze nemuzu porovnat, ale driv jsem mivala Astor rtenku a ta byla vyborna (narozdil od Loreal rtenek 🙄 ), takze z toho soudim, ze bych sla spis do AStoru. Nevim, jestli je u toho i stetec (je to specialni kabuki stetec), ale ty pribalene vetsinou nejsou nic moc, udelala bys asi lip, kdyby sis poridila kvalitni kabuki stetec (nemuzes to totiz nanaset jinym stetcem, protoze ten mineral je velmi jemny a klasicky stetec to spatne nabira a aplikuje, kabuki stetce jsou hustsi a aplikace je snazsi)...jenom si dej pozor, abys toho mineralu aplikovala fakt malo, protoze ubrat nemuzes (leda by ses odlicila komplet) 😉

sisstin
24. lis 2008

zanett: no ty štětce u toho jsou vesměs stejný 😕 aspon na pohled 😕

zanett
24. lis 2008

sis - no vsak sama uvidis, jak ti to bude vyhovovat, vzdycky muzes dokoupit spesl stetec 😉

lendy1
24. lis 2008

nevím teda, jak hodně je tato zn. kvalitní:
https://www.everydayminerals.com/

ale mají zdarma kit minerál. maku-up. Moc jsem to nezkoumala, ale snad se tam dá namíchat, co chce člověk zkusit. Výběr teda mají velký, ale nevím, co je to za kvalitu. Pošta je děsně levná, snad jen 4dolary. jsem na zkoušku vzala nějaké ty minerální oční stíny. Mají i štětce.

Myslím, že u nás má ten minerální pudr teď i Rimmel, jsem viděla reklamu s Kate v TV

monkula
24. lis 2008

baby, prosím vás, neviete mi poradiť nejaký prostriedok na pupáky na ksichte? myslí, že to natriem a ono sa to vysuší, lebo pred MS vyzerám ako keby som mala hlbokú pubertu a pod make-up t oneschovám.... 😅

olise69
24. lis 2008

lendy, ja z Teba odpadnem! 😉 😉 No Ty si taký super snorič 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 N

sisstin
24. lis 2008

jo,Rimmel ho ma taky..já fakt něco potřebuju, páč v zimě chodit bez ničeho mi přijde divný...v létě to neřešim 😕 nic krýt nepotřebuju..tak já nevim 😔

lucenek
24. lis 2008

sis já dostala v parfumerce gratis pudr MATIS takový univ. ostín...čéče a světe div se je dobrej ani nevim kolik stojí a co to je za zančku

sisstin
24. lis 2008

lucenek: když já nechci pudr+make-up, já potřebuju něco v jednom, páč už takhle mě Tygr nenechá namalovat skoro 😒

sisstin
24. lis 2008

zanett: tak ten kabuki maj od Nyxu za 20doláčů..to je teda docela dost 😒