Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

ella1
18. pro 2008

hm, aj v oku mám takú cievku.z čoho to je vlastne?tá v oku sa mi nemohla spraviť zo šošoviek?

aponchie
18. pro 2008

ja nevim neni to treba tlakem ?nebo ja fakt nevim,ale me se udelala pri tlaceni male

ella1
18. pro 2008

no to sa hovorí,ked tlačíš máš zavrieť oči, aby ti nepopraskali cievky,ale podla seba viem, že tým to nebolo.mne sa pod očami spravili nedávno a pôrod bol už veľmi dávno...

aponchie
18. pro 2008

tak to nevim ,ale co ma spolecneho tlaceni s zilkou na nose ze? 😲

ella1
18. pro 2008

😀 idem vygooglit z čoho to môže byť

aponchie
18. pro 2008

😀

susik77
18. pro 2008

ocne cievky praskaju ak mate prretazene oci...

ella1
18. pro 2008

tak väčšinou nájdete o tých na nohách...
tie na tvári možu byť po tehotenstve, častý peeling, krémy na prekrvenie pokožky,prechod z tepla do zimy, štipľavé jedlo, fajčenie,mráz, ked sa na pokožku vyvíja tlak(že aponchie 😀 )......
odstránenie laserom....

ella1
18. pro 2008

že treba zmeniť stravu, používať krém s uva/uvb filtrom,neumývať mydlom, zaobchádzať jemne s pokožkou...

aponchie
18. pro 2008

mydlem neumyvam,pouzivam UV kremy,peeling delam 1x mesicne max,stiplav jidlo jim,nefajcim,no jo,ale to vypada jak po jehle takova tecka a kdyz na ni zamacknu tak zmizi a povolim a jakoby se rozpije

ella1
18. pro 2008

hej, aj moju na dekolte si ,,zoškrabnem, zmizne a zas sa napije....
a peeling pod očami si nerobím,používam očný krém,netlačím na to, nefajčím..a štiplavé môžem, ale zas to nejem na kilá.......

aponchie
18. pro 2008

ja to zkusim vyfotit a ukazu ti to mmt

aponchie
18. pro 2008

mam tam vyrizlou fotku snad to pujde videt dobre ,ale vypada to desive jak nejakej jebacek na fotce ,ale live je to takova zilka divna

susik77
18. pro 2008

aponchie: mne to pripada ako hemangiom...nevyzera to ako take malilinke krvave znamienko?

aponchie
18. pro 2008

mozna jo co ja vim

ella1
18. pro 2008

nej ale to krvavé znamienko má byť vlastne tá prasknutá cievka,nie?

aponchie
18. pro 2008

tak ja uz to smazu bo nejaka blbka mi pise co to je za bedar do IP posty 😀

lucenek
18. pro 2008

apon 😀 práskni kdo?

ella1
18. pro 2008

😀

monika0123
18. pro 2008

ahojte kocky.chcela by som sa pacit svojmu"staremu" 😀 a potrebovala by som odporucit nejeky dobry make-up.kupila som si gosh no po naneseni moja plet vyzera ako by som mala 50.aky je najlepsi sposob nanasania?

ella1
18. pro 2008

aj ja mám godh a teda neviem,ale nejaký je čudný. 😒 vôbec sa mi dobre nenanáša a ked si ho konečnem nejako napatlem tak aj tak nevyzerá dobre 😒
moni-kúp si iný.ja mám teraz najoblúbenejší od loreal minerálny makeup.vyzerá ako puder a zakryje mi aj pupáky.

monika0123
18. pro 2008

super vyskusam.dakujem za radu.nerada by som vyhodila kopu penazi kym by som nasla ten spravny.kym som nasla super riasenku tak to trvalo 3 roky 😅

mihapiha
20. pro 2008

včera jsem si vyzvedla vzorek dermablendu a jsem z něho taková rozladěná, asi jsem čekala více. Ta barva 25 je na mě asi moc tmavá,tak bych šla do světlejšího odstínu,ale jsem na vážkách zda vůbec. Normateint neměli vzorek. Ještě jsem zkusila Max Factor lasting performance, a teda na mě vypadal lépe než ten dermablend...

lukin
20. pro 2008

Máte nějaký tip na kosmetiku či babskou radu, jak se zbavit rozšířených pórů a černých teček?

lukin
20. pro 2008

Tak co? Jednou jsem slyšela, že se má uvařit heřmánkový čaj a ještě za tepla se tím potírat.

lucenek
20. pro 2008

luk..kámoška je spokojená s nivea strip ty proužky na nos ale používá je i na bradu, ale jak u koho to funguje

mishusha
20. pro 2008

no mne celkom zaberala pletova voda(na problemovu pokozku) z avonu, taka ta nie obycajna ale urcena presne na tento problem...

mihapiha
20. pro 2008

Lukin, na černé tečky, nejvíce mi zabírá, napařit si obličej a pak klasicky vymačkat, dvakrát do týdně nějakou masku a jinak čistit plet vodou bez alkoholu a nepoužívat nic co ucpává pory...

mihapiha
20. pro 2008

ted jsem našla na netu,že se dá koupit změkčovadlo na komedony, usnadnuje čištění (vymačkavání ) pleti. vím, že jak jsem jednou byla na čištění pleti u kosmetičky, na mi právě dala něco na pusu, přikryla folii,nechala působit a pak čistila. trošku to hřálo,tak to mohla být i nějaká hřejivá maska...
http://eryor.cz/produkt/119-zmekcovadlo-na-kome...
http://eryor.cz/produkt/101-parafinova-maska-na...

simour1
21. pro 2008

mihapiha:ty změkčovadla jsou celkem účinný,ale podle mě není nad klasickou napářku.Parafínová maska je bomba,dlouho jsem s ní pracovala.Její nevýhoda je právě v tom rozpouštění a nanášení za tepla-musíš dlouho čekat na zchládnutí,aby sis nepopálila obličej. 🙂