Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

neeve
27. zář 2007

Yenn! Tak co, už spíte?

yenn
27. zář 2007

Siss 😀 Tak vidis, az se bude blizit termin, vis co mas delat 😀 Kazdopadne tim sprejem se strikam porad,akorat ted v tech svetrech uz to nikdo neoceni 😠

Neeve, ja jsem tak unavena, ze nemuzu usnout

lenkazdenek
27. zář 2007

Holky tak já nedám dopustit na Niveu a to jak na klasickej obyč krém tak na šampony,sprchové gely a pleťová mléka. Jinak mě je celkem jedno jestli budu nebo nebudu namalovaná,beztak se nják moc nemaluju,jen kydyž si jdu někam sednout,ale rozhodně se předtím než pojedu do porodnice musím oholit,já totiž totálně nesnášim už jdyž ty chloupky rašej 😅 někdy si na to příjdu až úchylná 😅
Jinak já bohužel mít dlouhý nehtíky nikdy nemohla ,jednak kvůli práci a jednak mi prostě vaděj 😒

smoulinda
autor
28. zář 2007

Já teda vůně podle ročního období rozlišuju. V létě spíš takový jemný vůně a v zimě něco výraznějšího. Mám Bruno Banani nebo jak se to píše, nechce se mi to hledat...Time to play. Toho mám na zimu už asi tři roky 😉
A pak milion smradů od Avonu apod. 😀

sisstin
28. zář 2007

já se vůbec neparfémuju..nějak mi to začalo vadit..a to už před těhu 😕

melory
28. zář 2007

tak u mna vedie momentale v kabelke moshino pomaranc 😵

bobd
28. zář 2007

ahojte, moj favorit je dior-maximeyes 😵 😵 😵 ale ked nie su financie, spokojna som aj s astor extra super lash 😉 😎

bobd
28. zář 2007

tak som to poplietla, dior sedi, ale ta astorka je lycra extend fiber extreme. ta prva bola z rimmelu 🙂

natalien
28. zář 2007

Já taky rozlišuju podle roč. období, na zimu mám Bosse červenýho a ještě teda Kleina - Euphorii 😵 Na leto mi sedí DKNY a Davidoff. Jinak taky mám spoustu výrobku od Avonu, páč jsem AvonLady 😉 (ted teda na baterky, tak už asi brzo nebudu 😔 )

terezkaaa
28. zář 2007

když jste u těch vůní, momentálně používám Dolce Gabbana light blue a fakt nejlepší co jsem kdy měla a cítila🙂
je zajímavý, jak každýmu vyhovuje něco jinýho,řasenku 2000 calories jsem měla a moc mi nenadchla-to už jsem měla určo lepší.U mě vedou Lorealky 😉

sisstin
28. zář 2007

terezkaaaaaa: no mně bylo divný, že bys tady chyběla 😵 🙂 😅

terezkaaa
28. zář 2007

Jo,u porodu jsem lehce namalovaná taky byla a cítila jsem se pak dobře a ani se to moc nerozpilo a nikdo mi nic neřekl ani na to, že jsem měla gelovky 😉

terezkaaa
28. zář 2007

Siss:teď budeš myslet, jaká jsem fiflena, co? 🙂 🙂 🙂 😀

luucia
28. zář 2007

Tak Dolce a Gabbana u mě vedlo taky dlouho a vždycky když nevím jakou voňavku si koupit, tak po ní šáhnu! Je to jistota! Teď používám Gucci! 😵

sisstin
28. zář 2007

terezkaaaa: nééé vole 😅 😅 😅 😅 já s tím mám problémy furt, že do mě někdo reje, že se bez malování ani nevy... 😅 😅 😅 ale u porodu na to fakt prdim..pááááč se bojim..a to malování mi bude někde..ale gelovky si radši nechám zkrátit..a jen bílé..se furt bojim, že budou mít kecy, že mám drápy k malýmu mimi 😕

alcatko.j
28. zář 2007

Holky, ja se na porod taky lehce maaazla 😅 Mela jsem po prdnuti plodovky cas trosku, tak supm do sprchy, a sup udelat ksicht 😅 Akorat mi to bylo prd plattny, kdyz jsem porodila az za 31 hodin, to uz vazne nic poznat nebylao a vypadala jsem jak strasidlo a bylo mi to sumak, kdyby mi rekli, ze kdyz si necham vyrasit treti oko a bude to min bolet, tak svolim 😀

terezkaaa
28. zář 2007

Horší by byly určitě svý drápy,gelovkama mimi nepoškrábeš, ale to těm protivnejm sestrám na šestinedělí vysvětluj...

sisstin
28. zář 2007

terez: mně tim třeba moc nejdou rozepínat titěrné knoflíčky a tak 😅 😅 😅

terezkaaa
28. zář 2007

Já nevím-já mám teď udělaný fakt kraťoučký a problémy nemám.navíc malýmu se hrozně líbí,mam ty konce takový výrazně modrý a furt na to kouká,tak copak je bych je mohla sundat 😉

sisstin
28. zář 2007

terez: já jsem právě zvyklá na docela dlouhý..tak jdu ve čtvrtek..tak si je nechám zkrátit 😉

terezkaaa
28. zář 2007

No, určitě si je nech k miminku zkrátit,s těma dlouhýma je člověk strašně neohrabanej.
No nic, musím jít něco dělat

smoulinda
autor
14. lis 2007

Ha, tak hlásím, že v drogešce Rossmann mají vámi přechválenou řasenečku Max Factor 2000 Calories v akci z 299 na 199 káčé, takže jsem si ji dneska koupila. To jsem mooooc zvědavá. Zítra písnu jestli jste měli pravdu nebo jestli vám to omlátím o hlavu 😀 😀 😀 😀

luucia
14. lis 2007

smouli, já sem si koupila od Max factoru nějakou novinku!! Je super!!!! Dělá krásně dlouhý a oddělený řasy!! 😵 😵 Maj ji buď ve zlatým nebo černým balení! Já mám tu černou!!! Doporučuju!

aponchie
14. lis 2007

nazdarek ja pouzivam po nekolika zkusenostech na rasy oriflame tu stribrnou levnou nebo maybeline myslim blaskest blask super vec alespon pro me oddeli rasy a da tlustou vrstvu napoprve.jinak miluju Burjois asi lesk na rty cca500kc mastne ale kvalitni a lancome stiny celkem fajn a revlon linky tekute,zdravicka No.7z anglie,jen mam problem sehnat na mou porovitou plet make up zkousela jsem oriflame avon,vsechny max,loreal maybeline proste vse moc ridke nebo divne a nekryje ty pory poradite?jinak skvely lak na nehty Givenchy,zlata emulze na telo YSL,rozjasnovac YSL,a co se tyce vune miluju Fendi Theorema ale original nelze u nas koupit nebo Boucheron Cartier a Givenchy

briluxina
1. pro 2007

aponchie, vyskúšala si rozjasňujúci make-up od Rimmel Recover? Podľa mňa je super a naozaj zakryje nedokonalosti pleti.

zanett
1. pro 2007

Aponchie a co treba La Roche Posay? Maji vodeodolne makeupy specialne pro problemovou plet 😉 Sama jsem ho pouzivala a byl skvely (pouzivala bych ho i ted, ale budlim v zahranici a La Roche tu neni k dostani 😒 )

monaberuska1
1. pro 2007

Ahojky holky🙂to je dobrý téma🙂až teď jsem si ho všimla🙂já teda k tý kosmetice jo?jsem závislák na Avonu🙂podle mě je to jedna ze značek těch dobrejch🙂

luucia
1. pro 2007

aponchie, já mám dobrou zkušenost s make-upem od Yves Rocher 😉 Ale jak píše zanett La Roche Posay je taky super!! 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

Holky asi jdu nevhod že? ☹ 😨

terezkaaa
1. pro 2007

mona, a co používáš od avonu?Krémy, nebo líčidla???Mně ty krémy moc nevyhovujou.Ale mají třeba úžasný rtěnky podle mě... 🙂